Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?

Články v systému Vychytané.cz

Počet komentářů: 0
Velká oslava kávy se chystá do Zlína. V Galerii Desítka, v centru města, se uskuteční 14. října Kávafest - festival s kávovými stánky, přednáškami i degustacemi zajímavých káv. Každý z návštěvníků bude moci také soutěžit o kávovar Nivona. Pokud jste milovníkem kávy, tuto akci si rozhodně nenechte ujít!
Tina
Martina
čtvrtek 05. října 2023
Počet komentářů: 0
Předčasně narozená miminka se mnohdy vejdou do dlaně a váží často jen pár set gramů. Přesto právě tyto malinké, nedonošené děti, dostanou ihned po svém narození povzbuzení do života a to ve formě pořádné dávky kofeinu, která se rovná deseti espressům najednou.
Tina
Martina
úterý 03. října 2023
Počet komentářů: 0
Hudební scéna nikdy nespí, a tyto nové skladby to jasně dokazují. Od taneční elektroniky až po rockové rytmy, přinášíme vám výběr nejnovější hudby, kterou určitě budete chtít přidat do svého playlistu.
Tina
Martina
středa 27. září 2023
Počet komentářů: 0
Různorodost žánrů a interpretů nám znovu ukazuje, jak pestrou je současná hudební scéna. Přinášíme vám nejnovější skladby, které si určitě zamilujete a rádi si je pustíte znovu a znovu.
Tina
Martina
úterý 26. září 2023
Počet komentářů: 0
Přinášíme vám zajímavé novinky ze světa hudby, od českých rapových hitů po anglickou popovou baladu. Zajímáte se o aktuální hudební trendy? Pak neváhejte a pusťte si tyto písně na svých oblíbených hudebních platformách.
Tina
Martina
pondělí 25. září 2023
Počet komentářů: 0
Očekávaná nahrávka vychází již 9. října na 2LP 180 g, CD i digitálně
Tina
Martina
úterý 19. září 2023
Počet komentářů: 0
Také letos budou moci milovníci kávy oslavit ve Zlíně Světový den kávy. V sobotu 14. října 2023 se totiž uskuteční už 7. ročník festivalu Kávafest. A bude se i soutěžit o domácí kávovar.
Tina
Martina
pondělí 18. září 2023
Počet komentářů: 0
Whethan a Nessa Barrett přicházejí s vytříbeným dance-popem v "Sick Of Myself." POLTERGST nás zasvěcuje do hypertechna v remixu "Move It." Flyana Boss, Missy Elliott a Kaliii představují skvostný rapový track "You Wish." Jason Derulo nám servíruje remix "Slow Low" s Yng Lvcasem. DJ Fatte a Pio Squad spojili síly ve vysočinském hip-hopovém kousku "Wassup." Cheyenne Giles nás rozehřeje horkým house trackem "Run It (All Night)." Kyle Watson nás zavádí do tech house atmosféry s "Easy Tiger."
Tina
Martina
čtvrtek 14. září 2023
Počet komentářů: 0
Cardi B a Megan Thee Stallion přinášejí neskutečný hit "Bongos," Harlej se vrací s novým albem "Zatím je to dobrý," Martina Pártlová a Monika Bagárová spojily síly v písni "Co bylo za nás," HUGEL, Tom Enzy a MC Menor MT vám přinesou energický track "Mexicana," a Leigh-Anne nás uchvátí svým singlem "My Love" s Ayra Starr. Mathieu Koss a Madcon pak přicházejí s moderní verzí klasiky "Yeke Yeke" v podobě "Queen For A Day."
Tina
Martina
středa 13. září 2023
Počet komentářů: 0
Podzim v Roxy znamená od každého žánru něco. Přivezeme nováčky i stálice. Už v září představíme poprvé Saru Landry, jednu z nejpůsobivějších techno DJek současnosti. Poprvé v Praze vystoupí legendy psytranceu Infected Mushroom. Dojde také na premiéru Yaeji, která bývala DJkou a nyní vystupuje s kapelou. Jistým vrcholem sezony bude dnb v podání Frictiona. A na následujících akcích se potkáme v září.
Tina
Martina
úterý 12. září 2023
Počet komentářů: 0
V sobotu 28. října vás United Music a Fckng Serious zvou na výjimečnou akci s jedním z nejúspěšnějších DJů na světě!
Tina
Martina
pondělí 11. září 2023
Počet komentářů: 0
Flavio, německý rapový umělec, nám přináší pohled na každodenní život v hoodu. Oto Klempíř nás šokuje kontroverzní písní "Seruna" nahrávající s Jamesem Colem. Petr Kolář nás zasahuje do srdce svým novým singlem "Tajný místa." Rohony zůstává v temném alternativním rapovém žánru s písní "Versailles." A německá power metalová skupina Primal Fear vydala třetí singl "Deep In The Night" z jejich posledního alba Code Red.
Tina
Martina
pátek 08. září 2023
Počet komentářů: 0
ereza Černochová nás zasvěcuje do svého alba "Slečna náročná," zatímco Tion Wayne a Nines společně přinášejí atraktivní rapovou kolaboraci "AMEN." Mike Skinner, známý jako The Streets, nás potěší svým třetím singlem "Turn Your Face Into the Sun." Německý producent Alle Farben se spojil s virtuální modelkou Noonoouri pro singl "Dominoes," a Darewin a SKiNNY BARBER nás zasypou rapovým tunelem "Smokie Smoke."
Tina
Martina
čtvrtek 07. září 2023
Počet komentářů: 0
Podívejte se na nejnovější hudební skvosty od různých interpretů, včetně singlu "Koala" od Christiana Karlssona alias Galantis, titulní skladby z nadcházejícího alba Kylie Minogue "Tension", a mnoho dalšího! Z různých hudebních žánrů si každý najde něco, co mu rozveselí uši.
Tina
Martina
středa 06. září 2023
Počet komentářů: 0
Připravte se na neobyčejný zážitek plný ohně, tance a dobrodružství! 16. září 2023 se na nádherném místě, v Amfíku Bukovina Popovice u Uherského Hradiště, odehraje jedinečný charitativní FAJR - festival ohně a meče.
Tina
Martina
úterý 05. září 2023
Počet komentářů: 0
Tiësto, Griff a Gabry Ponte představují své nejnovější skladby. Tiësto, hudební veterán od roku 1994, přichází s "BOTH," kde se k němu přidávají 21 Savage a BIA. Britská zpěvačka Griff nám přináší "Vertigo," zatímco italský producent Gabry Ponte se pokouší očarovat posluchače písní "Easy On My Heart."
Tina
Martina
úterý 05. září 2023
Počet komentářů: 0
Nakažlivé basy a ostré beaty. Francouzská darkwave producentka Sierra se po společné tour s Carpenter Brut vrací do Prahy na svůj první samostatný koncert. Už 30. listopadu 2023 představí v Café V lese chystané album A Story of Anger, na které láká singlem Power, který produkoval právě Carpenter Brut.
Tina
Martina
pondělí 04. září 2023
Počet komentářů: 0
Tereza Černochová natočila v produkci Romana Holého svoje třetí sólové album. Pod titulem Slečna náročná vychází právě dnes.
Tina
Martina
pátek 01. září 2023
Počet komentářů: 0
Přinášíme vám další dávku hudebních lahůdek, které se pohybují od popu přes alternativní rock až po taneční rytmus. Od oficiálního remixu skladby "Propojený" od TEZA, Blanky Maderové a Katarzie, až po emotivní baladu "Ice Slippin" od amerického zpěváka Omar Apollo. Poté nás čeká elektronická novinka "Time’s a Fantasy" od Portugal. The Man ve spolupráci s Jeffem Bhaskerem, následovaná tanečním trackem "Coming Home" od ARTBAT a závěrečným "Like It Like That" od drag queen Jodie Harsh, který sampluje klasickou hitovku od KC & The Sunshine Band.
Tina
Martina
středa 30. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Přinášíme vám nejnovější hudební perly, které rozvíří vaše smysly. Od nostalgického rapu Tomba a jeho singlu "Špeky" s hostujícím Pauliem Garandem až po elektrizující techno od LUM!X. Zavítáme také k Ashnikko a jejímu konceptuálnímu albu WEEDKILLER, které se dotýká témat rychle se vyvíjející technologie a ekologické krize. Těšit se můžete také na taneční divočinu od dua Lucas & Steve a country kouzlo od Zacha Bryana ve spolupráci s Kacey Musgraves.
Tina
Martina
úterý 29. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník putovního hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí a Bouzově uzavře svoji letošní pouť v pátek a sobotu 1. a 2. září na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 28. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Přinášíme vám poutavé novinky ze světa hudby. Od teenage senzace Gayle a jejího nového singlu "Leave Me For Dead" až po trapovou legendu Gucci Mane s kolaborací s J. Colem. Dále se podíváme na nejnovější skladby od Jasona Derula, slovenské zpěvačky ALYA a nigerijského hudebníka Burna Boy. Připravte se na širokou škálu žánrů od popu až po rap a afrobeat.
Tina
Martina
pondělí 28. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Přinášíme vám aktuální informace o nových singlech a deskách, které zaujmou širokou škálu hudebních fanoušků. Joel Corry, STEIN27, Vojtaano, Robin Schulz a Under My Pillow nabízejí pestrou paletu žánrů, od tance a popu až po rap a hip hop.
Tina
Martina
pátek 25. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Dvojice režisérů Michal Samir a Šimon Šafránek právě dokončuje celovečerní dokument o jednom z fenoménů dneška Karlosovi Vémolovi.
Tina
Martina
středa 23. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Když se slaví čtvrtstoletí existence, je záhodno pojmout to se vší parádou a takříkajíc z gruntu. Rocková parta Škwor v tomto ohledu tradice rozhodně ctí a jde do oslav s vervou sobě vlastní.
Tina
Martina
úterý 22. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník putovního hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ po Točníku, Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří a Hradci nad Moravicí míří na svou další moravskou zastávku. V pátek a sobotu 25. a 26. srpna se představí na Bouzově v Olomouckém kraji a svoji letošní pouť uzavře 1. a 2. září opět v Čechách na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 21. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Hudební scéna je jako pestrobarevný mozaikový obraz, kde se mísí různé tóny, žánry a talentovaní umělci. Přinášíme vám přehled zajímavých novinek z různých hudebních světů, které spojuje jediné - kvalita a kreativita.
Tina
Martina
pátek 18. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ dále putuje po moravských památkách.
js
Jarda Střecha
pátek 18. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Hudební svět se neustále vyvíjí a nabízí nám nejen nové písně, ale i různé verze, remixy a směry. Přinášíme vám pohled na několik zajímavých hudebních novinek, které se pohybují od elektronických tancovaček až po alternativní tóny.
Tina
Martina
středa 16. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Hudební scéna se opět rozjasnila novými tóny a tvůrčími výlety některých výrazných osobností. Přinášíme vám přehled zajímavých hudebních novinek, které stojí za poslech.
Tina
Martina
pondělí 14. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Podzimní sezonu v Roxy zahájí ryzí techno. Cassie Raptor kombinuje rebelského ducha punkové a raveové kultury a slibuje představit špínu industriálu. Její vášeň pro nemilosrdný rytmus je patrná od prvních úderů. Vystoupení v koupelně Höru má po pár měsících téměř čtvrt milionu zhlédnutí. Hard techno produkce Cassie Raptor je živě temná, nezastavitelná a omamná. V Praze ji představíme poprvé v Roxy a očekáváme spalující atmosféru.
Tina
Martina
pátek 11. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Bebe Rexha a David Guetta, dva výrazní hudební umělci, se opět spojili ve společném projektu. Tentokrát přichází s novinkou nazvanou "One In A Million". Po komerčním úspěchu předchozích spoluprací a remixů se Bebe Rexha a David Guetta rozhodli spojit své hudební talenty a přinést svým fanouškům nezapomenutelný zážitek. Bebe Rexha přidala výrazný vokální projev a svůj nezaměnitelný pěvecký styl, zatímco David Guetta dodal chytlavý instrumentální hook. Výsledkem je skladba, která svou energií a kreativitou jistě osloví širokou škálu posluchačů.
Tina
Martina
čtvrtek 10. srpna 2023
Počet komentářů: 0
assie Raptor kombinuje rebelského ducha punkové a raveové kultury a slibuje představit špínu industriálu.
Tina
Martina
středa 09. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Od 27. července se v českých kinech promítá nový český film Dvě slova jako klíč režiséra Dana Svátka, natočen podle stejnojmenné knihy cestovatele a spisovatele Josefa Formánka.
Tina
Martina
úterý 08. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ po Točníku, Kunětické hoře, Švihově a Rožmberku nad Vltavou přesouvá na Moravu. V pátek a sobotu 11. a 12. srpna se představí na Veveří a dále vždy v pátek a sobotu na Hradci nad Moravicí a Bouzově a svoji letošní pouť uzavře 1. a 2. září opět v Čechách na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 07. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Letošní jubilejní Letní Letnou zahájí unikátní narozeninový projekt v podání českých akrobatů a švédského Cirkusu Cirkör
Tina
Martina
pátek 04. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Ve čtvrtek 3. srpna se otevřou brány milovického letiště, kde odstartuje Let It Roll 2023, který je největším drum & bassovým festivalem světa. V termínu od 3. do 5. srpna zde vystoupí více než 240 účinkujících, z toho více než 150 zahraničních jmen, což je nejvíc v celé historii festivalu.
Tina
Martina
čtvrtek 03. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Během srpna a září čeká návštěvníky hudební scény Prague Open Air ještě spousta nezapomenutelných zážitků.
Tina
Martina
čtvrtek 03. srpna 2023
Počet komentářů: 0
28. ročník krkonošského festivalu Keltská noc proběhne 10. – 12. 8. 2023 v Harrachově!
Tina
Martina
středa 02. srpna 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ po Točníku, Kunětické hoře a Švihově dobude letos se dvěma velkými pódii v pátek a sobotu 4. a 5. srpna Rožmberk nad Vltavou a dále bude putovat vždy v pátek a sobotu po Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 31. července 2023
Počet komentářů: 0
PRAHA - Dream Wife vždy uměli obalit společenské statementy do punkových bangerů a zkombinovat aktivismus s hravostí. Třetí album Social Lubrication není výjimkou.
Tina
Martina
čtvrtek 27. července 2023
Počet komentářů: 0
ZLÍN - Ve čtvrtek 27. července bude mít premiéru v kinech nový český film Dana Svátka, Dvě slova jako klíč, natočený podle stejnojmenné knihy spisovatele Josefa Formánka.
Tina
Martina
středa 26. července 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po Točníku a Kunětické hoře představí letos opět na dvou velkých pódiích v pátek a sobotu 28. a 29. července na hradě Švihov u Klatov a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 24. července 2023
Počet komentářů: 0
Co je nového v červenci a rpnu?
Tina
Martina
pátek 21. července 2023
Počet komentářů: 0
Již počtvrté bude letos pečovat o duševní zdraví svých návštěvníků formou „literárního wellbeingu“, tedy příjemně stráveného času ve společnosti knih, festival Knižní lázně.
Tina
Martina
čtvrtek 20. července 2023
Počet komentářů: 0
Menteatrál v Neratově v Orlických horách již podeváté ukáže, proč mají být lidé s postižením profesionálními umělci.
Tina
Martina
čtvrtek 20. července 2023
Počet komentářů: 0
Tak velký zájem diváků během prvního dne jsme nečekali," hodilli se zástupci největších sítí Cinema City a CineStar po spuštění předprodeje
Tina
Martina
středa 19. července 2023
Počet komentářů: 0
Antonín Dvořák byl hluboce věřící člověk, duchovní díla tvoří důležitou osu jeho tvorby a toto CD zachycuje jeho tři různé tváře.
Tina
Martina
středa 19. července 2023
Počet komentářů: 0
Léto je v plném proudu a s ním i festivalová sezóna! Známé tak už kompletní sestavu jmen, která letos v termínu od 3. do 5. srpna vystoupí na milovickém letišti v rámci největšího drum & bassového festivalu světa, Let It Roll.
Tina
Martina
úterý 18. července 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ se po svém startu na Točníku představí letos opět na dvou velkých pódiích v pátek a sobotu 21. a 22. července na hradě Kunětická hora u Pardubic a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 17. července 2023
Počet komentářů: 0
Divokej Bill slaví 25 let osmou řadovkou a vydává ji i na vinylu!
Tina
Martina
pondělí 17. července 2023
Počet komentářů: 0
Originál Marka Ztraceného = prověřené hity i dosud neslyšené novinky nejpopulárnějšího domácího zpěváka!
Tina
Martina
pátek 14. července 2023
Počet komentářů: 0
22. ročník hudební přehlídky Barvy léta proběhne již tento víkend 14. – 15. 7. 2023 v Poděbradech.
Tina
Martina
čtvrtek 13. července 2023
Počet komentářů: 0
Klub ROXYje vyhledávaným místem pro milovníky house, tech-house a techno hudby. Má otevřeno každé úterý, středu, pátek a sobotu,kdy nabízí návštěvníkům nezapomenutelné večery plné energických setů a vystoupení.
Tina
Martina
čtvrtek 13. července 2023
Počet komentářů: 0
Sourozenecká skupina Jamaron před nedávnem vydala singl „Nepatrný ztráty“, který se její dosavadní tvorbě vymykal jak hudebně, tak jeho poselstvím. Nyní na něj navazuje novinkou s názvem „Outsider“.
Tina
Martina
středa 12. července 2023
Počet komentářů: 0
V Uherském Hradišti v neděli skončil 16. ročník desetidenního festivalu sportu, hudby a zábavy Slovácké léto. V průběhu více než týdne se odehrála desítka koncertů, téměř dvacítka turnajů pro stovky sportovců a spousta doprovodného programu včetně novinek, které se u desetitisíců návštěvníků setkaly s úspěchem.
Tina
Martina
úterý 11. července 2023
Počet komentářů: 0
Osmnáctý ročník hudebně-kulturního festivalu Hrady CZ startuje letos opět na dvou velkých pódiích v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku nedaleko Prahy a dále se vždy v pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu.
Tina
Martina
pondělí 10. července 2023
Počet komentářů: 0
S pompou skončil 9. ročník největšího hudebního festivalu v Česku Beats for Love. Závěr obstaralo vystoupení legendárního DJ Tiësta, na kterého se fanoušci těšili tak moc, že po čtyřech letech vykoupili všechny vstupenky. Pořadatelé splnili sliby o zatím největším vydání Beats for Love a mimořádně nabitým programem si sami navýšili laťku – za rok totiž festival oslaví 10. narozeniny.
Tina
Martina
pondělí 10. července 2023
Počet komentářů: 0
ONEMANSHOW: The Movie je Kazmou a jeho štábem 4 roky připravovaný a přísně střežený projekt. Podle tvůrců slibuje neobvyklý filmový zážitek, který má být zcela jiný, než na jaký jsou diváci v kinech běžně zvyklí. Utajovaný film, jehož obsah se mají diváci dozvědět až v kinech, zveřejňuje oficiální plakát.
Tina
Martina
pátek 30. června 2023
Počet komentářů: 0
Legendární slovenská rocková skupina Tublatanka vydala svoje debutové studiové album ve vydavatelství Opus v roce 1985.
Tina
Martina
pátek 30. června 2023
Počet komentářů: 0
Kroměříž opět ožije klasickou hudbou. V termínu od 18. do 25. srpna nabídne mladým hudebníkům výuku pod vedením špičkových interpretů klasické hudby, ale také atraktivní program pro veřejnost.
Tina
Martina
středa 28. června 2023
Počet komentářů: 0
UH. HRADIŠTĚ - Necelé dva týdny před vypuknutím 16. ročníku Slováckého léta je program kompletní. Nechybí v něm více než desítka sportovních aktivit, zábava pro děti, deset koncertů ani bohatý doprovodný program. Novinkou budou letos Trhy Slováckého léta a poprvé do Uherského Hradiště zavítá populární Mint Market.
Tina
Martina
čtvrtek 22. června 2023
Počet komentářů: 0
Dívčí kapela Vesna nedlouho po mimořádném úspěchu v mezinárodní hudební soutěži Eurovize vydává nové EP s názvem Muzika. Čtyři popové písně propojuje rap, folklor a tematika slovanství, jež Vesna ve své tvorbě dlouhodobě oslavuje.
Tina
Martina
čtvrtek 22. června 2023
Počet komentářů: 0
Novou skladbu po několikaleté odmlce právě natáčí hudebník Paľo Habera. Na scénu se vrací s ústřední písní k filmu Nikdy neříkej nikdy, ve kterém, hrají Tereza Kostková, Tomáš Maštalír nebo Lenka Krobotová a který zamíří do kin letos v srpnu.
Tina
Martina
středa 21. června 2023
Počet komentářů: 0
Již šestý ročník multižánrového hudebního festivalu Metronome se uskuteční letos v Praze. Tato kulturní událost proběhne od 21. do 24. června 2023 v areálu Výstaviště Praha a návštěvníkům přinese možnost zhlédnout vystoupení řady hvězd zahraniční i domácí hudební scény.
Tina
Martina
úterý 20. června 2023
Počet komentářů: 0
ZLÍN - V pátek 16. června se od 15:30 uskuteční v hlavní galerii obchodního a zábavního centra Zlaté jablko autogramiáda kapely Divokej Bill. V rámci svého turné odehraje kapela ve stejný den ve Zlíně také venkovní koncert.
Tina
Martina
úterý 13. června 2023
Počet komentářů: 0
Hudební skladatel, textař a rockový zpěvák Daniel Landa představil klip k písni Reality show ze svého právě vydaného alba Minový pole.
Tina
Martina
úterý 13. června 2023
Počet komentářů: 0
Když Arakain v roce 1998 vydal nové řadové album Apage Satanas, bylo nad slunce jasné, že jde o skvělou desku. Po hudební i textové stránce naprosto vyvážená kolekce se ihned usadila v kovových srdcích fanoušků.
Tina
Martina
pondělí 12. června 2023
Počet komentářů: 0
Na podzim příštího roku to bude třicet let, kdy kapela Lucie vydala dnes už ikonické album Černý kočky mokrý žáby, které Ceny Anděl označily za nahrávku dvacetiletí.
Tina
Martina
pátek 09. června 2023
Počet komentářů: 0
ZLÍN – 63. ročník Zlín Film Festivalu je u konce. Letošní přehlídka filmů pro děti a mládež od 1. do 7. června představila celkem 132 soutěžních snímků. Odborné i dětské poroty už vynesly svůj verdikt – jako nejlepší vybraly a Zlatými střevíčky ocenily filmy To je hustý, kámo, Svět podle Georgie, Delegace a Krab.
Tina
Martina
čtvrtek 08. června 2023
Počet komentářů: 0
Kompletní program svého osmnáctého ročníku oznamuje ve velkém stylu letní hudebně-kulturní festival Hrady CZ.
Tina
Martina
čtvrtek 01. června 2023
Počet komentářů: 0
VIZOVICE - Kompletní sestavu kapel i interpretů letošního 54. ročníku oznamuje nejlepší hudebně-švestkový festival Vizovické Trnkobraní, který se bude konat v pátek a sobotu 18. a 19. srpna v areálu likérky Rudolf Jelínek ve Vizovicích nedaleko Zlína
Tina
Martina
úterý 30. května 2023
Počet komentářů: 0
Belgická skupina Hooverphonic zahraje 17. června na Prague Open Air v Ledárnách Braník.
Tina
Martina
úterý 30. května 2023
Počet komentářů: 0
Největší a nejstarší festival filmů pro děti a mládež na světě začíná již tento čtvrtek ve Zlíně a potrvá až do 7. června. Zahájí jej dvě světové premiéry. V jeho průběhu uvidí diváci 295 snímků z 50 zemí. Zlatý střevíček ve Zlíně převezme 1. června herec Pavel Nový, v závěru festivalu potom herečka Zlata Adamovská
Tina
Martina
pondělí 29. května 2023
Počet komentářů: 0
Hudební skladatel, textař a rockový zpěvák Daniel Landa vydává po dlouhé tvůrčí přestávce nové album. Minový pole v tom nejlepším navazuje na Landova nejvydařenější alba.
Tina
Martina
pátek 26. května 2023
Počet komentářů: 0
Kodak Black oznámil vydání očekávaného projektu Pistolz & Pearlz. Jeho páté album se objeví už tento pátek a svede tak přímý souboj s dalšími rapovými novinkami, které ve stejný den plánují zveřejnit Lil Durk a Moneybagg Yo.
Tina
Martina
pátek 26. května 2023
Počet komentářů: 0
Britská čtveřice, jež se v devadesátých letech stala symbolem britské kulturní expanze známé jako Cool Brittania, vydá 21.7. nové album The Ballad Of Darren.
Tina
Martina
čtvrtek 25. května 2023
Počet komentářů: 0
Kanadský hudebník Carter DeFilippis ukrývající se za pseudonymem ThxSoMch vydal EP Sleez. Kromě hitů jako SPIT IN MY FACE nebo Hate. na něj zařadil i několik nových písní.
Tina
Martina
středa 24. května 2023
Počet komentářů: 0
Britský zpěvák vydal před dvěma týdny desku Subtract. Poslední z matematických alb, které poznamenala série dramatických událostí v Sheeranově životě, se ihned vyšvihlo na vrchol ostrovní hitparády, když se stalo dosud nejrychleji prodávaným titulem roku 2023.
Tina
Martina
úterý 23. května 2023
Počet komentářů: 0
Ve světě má pěvecká soutěž známá jako Eurovision Song Contest dlouhou tradici. U nás byla vždy vnímána jen okrajově, zájem o ni však rok od roku roste.
Tina
Martina
pondělí 22. května 2023
Počet komentářů: 0
Májový čas a stále hřejivější slunce vybízí k hledání nové lásky. Příležitostí, jak najít partnera na celý život, jsou stovky.
Tina
Martina
středa 17. května 2023
Počet komentářů: 0
Největší hity Poletíme? živelně, energicky a osobitě
Tina
Martina
úterý 16. května 2023
Počet komentářů: 0
Martin Ballý a Ars Trio. Jména a nahrávky hodné objevování.
Tina
Martina
pondělí 15. května 2023
Počet komentářů: 0
Bennewitzovo kvarteto – v Haydnovi jako doma
Tina
Martina
neděle 14. května 2023
Počet komentářů: 0
ZLÍN - Ve festivalových soutěžích se utkají i filmy pro mladé publikum.
Tina
Martina
sobota 13. května 2023
Počet komentářů: 0
20 let s Letní Letnou oslaví nejlepší zahraniční hvězdy z historie festivalu.
Tina
Martina
pátek 12. května 2023
Počet komentářů: 0
Výroční edice ve výpravné podobě a s pěti bonusy
Tina
Martina
pátek 12. května 2023
Počet komentářů: 0
Česká hudební akademie rozdala ceny Anděl za rok 2022. Ceremoniál, během kterého poputovalo celkem patnáct ikonických sošek Andělů ke svým novým majitelům, se uskutečnil v sobotu 15. dubna v prostorách pražského Výstaviště.
Tina
Martina
čtvrtek 11. května 2023
Počet komentářů: 0
Příchod jara a teplého počasí značí také začátek kulturních akcí pod širým nebem. I v tomto roce budeme moct venkovní sezónu zahájit na studentském Majálesu Ostrava, který se letos uskuteční v sobotu 13. května, na Slezskoostravském hradě. Akci každoročně pořádaní studenti z VŠB – Technické univerzity Ostrava a Ostravské univerzity
Tina
Martina
čtvrtek 11. května 2023
Počet komentářů: 0
Po tři čtvrtě roce od natáčení přicházejí tvůrci snímku Její tělo s první ukázkou. Ta představuje mladou ambiciózní skokanku do vody, kterou vážný úraz sesadí z vrcholu hvězdné sportovní kariéry, aby našla pro své tělo využití v oblasti porno průmyslu a opět absolutně zazářila.
Tina
Martina
čtvrtek 11. května 2023
Počet komentářů: 0
Rockové oživení z půli 80. let opět k dispozic
Tina
Martina
čtvrtek 11. května 2023
Počet komentářů: 0
Divokej Bill slaví 25 let osmou řadovkou a šlape mu to stále perfektně!
Tina
Martina
středa 10. května 2023
Počet komentářů: 0
Kanadský hudebník, který ještě nedávno pečlivě skrýval svou identitu, oznámil vydání debutového EP.
Tina
Martina
pondělí 08. května 2023
Počet komentářů: 0
Holandská značka Spinnin' Records dnes patří k nejrespektovanějším a také nejpopulárnějším labelům specializujícím se na elektronickou a taneční hudbu.
Tina
Martina
neděle 07. května 2023
Počet komentářů: 0
Krátce poté, co ho objevila andělská akademie, zveřejnil Calin singlovou novinku. A překvapil.
Tina
Martina
sobota 06. května 2023
Počet komentářů: 0
Přišlo to jako pověstný blesk z čistého nebe. Jack Harlow vydání nové desky Jackman. ohlásil jen několik hodin před samotným zveřejněním.
Tina
Martina
pátek 05. května 2023
Počet komentářů: 0
Aj tento rok festival Pohoda v spolupráci s obcou Gregorovce prinesie Koncert pre Martinu a Jána, ktorý sa uskutoční v sobotu 6. mája v areáli Základnej školy v Gregorovciach. Koncert otvorí talentovaná indie-folková pesničkárka Arny Margret z Islandu a vystúpi aj jedna z najúspešnejších a najobľúbenejších slovenských speváčok Jana Kirschner.
Tina
Martina
čtvrtek 04. května 2023
Počet komentářů: 0
Na poslední z řady matematických alb hudebník láká písničkou Boat, na které spolupracoval Aaron Dressner z The National.
Tina
Martina
středa 03. května 2023
Počet komentářů: 0
Let It Roll zveřejnil v pořadí 3. fázi lineupu letošního ročníku. Ten aktuálně čítá více než 140 zahraničních interpretů, kteří se představí na milovickém letišti v termínu 3. až 5. srpna 2023
Tina
Martina
středa 03. května 2023
Počet komentářů: 0
Nové album předznamenává singl Lahůdky, následovat bude speciální turné 25 a koncert v O2 areně
Tina
Martina
čtvrtek 27. dubna 2023
Zobrazit články: 14127-14028 | 14027-13928 | 13927-13828 | 13827-13728 | 13727-13628 | 13627-13528 | 13527-13428 | 13427-13328 | 13327-13228 | 13227-13128 | 13127-13028 | 13027-12928 | 12927-12828 | 12827-12728 | 12727-12628 | 12627-12528 | 12527-12428 | 12427-12328 | 12327-12228 | 12227-12128 | 12127-12028 | 12027-11928 | 11927-11828 | 11827-11728 | 11727-11628 | 11627-11528 | 11527-11428 | 11427-11328 | 11327-11228 | 11227-11128 | 11127-11028 | 11027-10928 | 10927-10828 | 10827-10728 | 10727-10628 | 10627-10528 | 10527-10428 | 10427-10328 | 10327-10228 | 10227-10128 | 10127-10028 | 10027-9928 | 9927-9828 | 9827-9728 | 9727-9628 | 9627-9528 | 9527-9428 | 9427-9328 | 9327-9228 | 9227-9128 | 9127-9028 | 9027-8928 | 8927-8828 | 8827-8728 | 8727-8628 | 8627-8528 | 8527-8428 | 8427-8328 | 8327-8228 | 8227-8128 | 8127-8028 | 8027-7928 | 7927-7828 | 7827-7728 | 7727-7628 | 7627-7528 | 7527-7428 | 7427-7328 | 7327-7228 | 7227-7128 | 7127-7028 | 7027-6928 | 6927-6828 | 6827-6728 | 6727-6628 | 6627-6528 | 6527-6428 | 6427-6328 | 6327-6228 | 6227-6128 | 6127-6028 | 6027-5928 | 5927-5828 | 5827-5728 | 5727-5628 | 5627-5528 | 5527-5428 | 5427-5328 | 5327-5228 | 5227-5128 | 5127-5028 | 5027-4928 | 4927-4828 | 4827-4728 | 4727-4628 | 4627-4528 | 4527-4428 | 4427-4328 | 4327-4228 | 4227-4128 | 4127-4028 | 4027-3928 | 3927-3828 | 3827-3728 | 3727-3628 | 3627-3528 | 3527-3428 | 3427-3328 | 3327-3228 | 3227-3128 | 3127-3028 | 3027-2928 | 2927-2828 | 2827-2728 | 2727-2628 | 2627-2528 | 2527-2428 | 2427-2328 | 2327-2228 | 2227-2128 | 2127-2028 | 2027-1928 | 1927-1828 | 1827-1728 | 1727-1628 | 1627-1528 | 1527-1428 | 1427-1328 | 1327-1228 | 1227-1128 | 1127-1028 | 1027-928 | 927-828 | 827-728 | 727-628 | 627-528 | 527-428 | 427-328 | 327-228 | 227-128 | 127-28 |
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;)  
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 1.297s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 34.239.158.223
Serverový čas: úterý 21. května 2024 13:03