Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmová a orchestrální show THE GODFATHER LIVE zavítá do Prahy

Do České republiky poprvé zavítá filmová show The Godfather live, která kombinuje projekci unikátního díla světové kinematografie a živý hudební doprovod v podání symfonického orchestru.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
THE GODFATHER LIVE
středa 14. října 2015 21:00
(konec +- čtvrtek 15. října 2015 04:00)
Forum Karlín
Praha 8 - Karlín (CZ)
Po loňském uvedení v londýnské Royal Albert Hall se tohoto výjimečného konceptu dočká také české publikum. Zážitek, který nelze odmítnou, se odehraje 14. 10. 2015 ve Forum Karlín v Praze.

Kmotr je legenda. Kmotr je kultovní film nové éry Hollywoodu. Nejslavnější mafiánský příběh všech dob se vrací na scénu v novém uměleckém zpracování.The Godfather Live je oslavou filmové klasiky, která si díky režisérskému podpisu Francise Forda Coppoly a excelentním výkonům Marlona Branda s Al Pacinem získala nezastupitelné místo v historii světové kinematografie. Multigenerační sága vypráví příběh o klanu Colreonových a jejich soupeření s ostatními zločineckými rodinami v New Yorku v letech 1945 a 1955. Film byl natočený na motivy bestselleru Maria Puza.
K úspěchu filmu oceněného třemi Oscary přispěl také geniální italský skladatel Nino Rota. Jeho hudba násobí magický zážitek na plátně, autentickým způsobem vtahuje diváka do děje a vytváří jeho vlastní intimní vztah k hlavním hrdinům, co akademici ocenili cenou Grammy za nejlepší instrumentální kompozici složenou speciálně pro film nebo televizi.

Tvůrci show The Godfather Live přinášejí legendární příběh z newyorského podsvětí v novém uměleckém zpracování. Zatímco se na plátně bude v HD kvalitě promítat film, o fascinující zvukovou kulisu se postará živý symfonický orchestr pod taktovkou Justina Freera.

„To, že jsme schopní zachovat a prezentovat nejvýznamnější hudební díla v historii našeho řemesla, je pro mě ohromně vzrušující. Je jen málo filmové hudby, která má okamžitě rozeznatelný charakter, jaký nabídl Nino Rota. A na druhé straně je pouze pár filmů, které se můžou pochválit podobným vlivem na světovou kinematografii jako Kmotr. Manželství těchto dvou mistrovských děl na jevišti bude něco, co si zapamatujeme na celý život,“ zdůraznil J. Freer.

Vstupenky je možné zakoupit na www.predprodej.cz

www.facebook.com/TheGodfatherLive
www.thegodfatherlive.eu

Dodal: Petr Tajčman
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 30. 9. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Filmová a orchestrální show THE GODFATHER LIVE zavítá do Prahy. Vychytané.cz. [Online] 30. 9. 2015. [Citace: 9. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9488. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmova-a-orchestralni-show-THE-GODFATHER-LIVE-zavita-do-Prahy
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.081s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.230.154
Serverový čas: čtvrtek 9. února 2023 14:00