Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Welcome - další party ve Zlíně, která by měla stát za to!

V anglickém překladu "vítej", tak to je přesně název další skvělé párty, kterou si pro Vás ve Zlíně promotéři opět připravili! 13.11. se uskuteční v AISE - BAR & STEAK HOUSE (nad Českou Spořitelnou v ulici Zarámí) takový večírek jaký ve Zlíně pravidelně chybí!:) A koho že to vítájí? Kdo je tentokrát pozván do Zlína, aby se představil zdejšímu publiku?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Welcome Party
pátek 13. listopadu 2009 21:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2009 04:00)
Aisa Bar & Steak House
Zlín (CZ)

MARTIN GREDNER

Jeden z nejlepší Progressive Djů v České Republice!
Martin Gredner je rodák z Ostravy a světlo světa spatřil v roce 1976. Do styku s elektronickou hudbou přišel v první polovině devadesátých let a již tehdy jej uchvátila možnost kreativity a využití potenciálu taneční a elektronické muziky (EDM).

V roce 1997 se při tehdejším zaměstnání věnuje po večerech zasvěcování do tajů mixingu, nejprve z cd playerů aposléze gramofonů. Martin postupně začíná získávat zkušenosti jako dj v lokálních klubech a barech, ale z počátku také na diskotékách, které mu daly velmi dobrý základ pro práci s publikem a mluveným slovem, které využívá ve svých radio show. Ve svých začátcích je znám jako propagátor vocal house a tribal house, kolem roku 2000 objevuje svůj oblíbený progressive. V roce 1999 zakládá pravidelné house noci v legendárním klubu BAr..Vy na Stodolní ulici, které daly základ existence house scény v Ostravě.

Pětileté působení Martina v tomto klubu mu dalo neuvěřitelnou zkušenost a cit pro práci s muzikou a party people a také lidských zkušeností. O rok později přichází nabídka z klubu Fabric, Martin neváhá a Fabric využívá jako další level nabytých zkušeností a poznatků. Martin pracoval téměř 5let ve vinyl shopu, kde uplatnil své zkušenosti a znalosti z oblasti taneční scény. V roce 2002 přichází nabídka z radia Kiss, aby se Martin ujal moderování pořadu věnovaného výhradně EDM. Po téměř 3 letech Martin odchází,

aby EDM propagoval na radiu Helax, kde jej můžete slyšet live každý čtvrtek. I televizní media si všimla Martinova talentu, kdy v roce 2004 byl hostem pořadu Frisbee na TV Óčko a také v zahraničí, kde byl hlavním hostem prestižní stanice Viva TV v pořadu Club Rotation. Martin se také stal prvním Čechem, jehož set zazněl na předním EDM radiu ETN FM. V období 2001 - 2002 Martin dostává stále více nabídek z celé České Republiky, významných klubových nocí a hall/open parties jako Creamfields, Summer Of Love, Hradhouse, Colors of Ostrava, Reflection, Transmition, Eternity, Citadela a mnoho dalších významných klubových parties v ČR a zahraničí. Martin vlastní v současnosti 2 rezidentní noci PROGRESSIVE (Paradogs club) a EVOLUTION (Fabric). Na obou byly jeho hosty jména jako Olivek Klein, Andrew K, Kosheen, ATB, Jimmy van M, Sedrick Snake, Tomcraft, Tomáš Haverlík a
mnoho dalších zajímavých osobností z oblasti progressive house/trance.

Martin na svých nocích dává možnost talentům z oblasti progressive house/trance a tedy prostor maximálnímu rozvoji tomuto stylu. Martin byl také na parties jako dj ve společnosti jako Armin van Buuren, Ferry Corsten, Remy, Angelo Mike,Taucher , Luis Paris,M.I.K.E., Darude, Kai Tracid, Hooligan, Poziom X…V roce 2005 dosáhl svého nejlepšího umístění v anketě Czech Dance Music Awards, kde se umístil na 4.místě v kategorii Dj roku. V současné době se kromě práce v radiu věnuje vlastní produkci a zdokonalování samotného djingu, který chce posunout na tu nejlepší úroveň! A tohle je jen stručný výčet jeho oblíbených producentů: Derek Howell,Gabriel and Dresden, Matthew Dekay, Perry O Neil, Markus Schulz, Andy Moor, Tomáš Haverlík, Luke Chable, James Holden, GPal, Dousk,Kasey Tailor, Quivver, Satoshi Tomiie, Andrew K, V Sag, Ján Kalafut, Snake Sedrick, Junkie XL, Deep Dish.
Martin je typickým představitelem ryzího progressive house/trance s neuvěřitelnou dávkou energie, logiky, příběhu a emocí.Poznáte jej se zavřenýma očima podle jeho oblíbených ploch a energické basové linky a oblíbených vokálů.Zasněný track vystřídá energický break a vzápětí výbuch rovných beatů – tohle je Martin. DJ s důrazem na maximální přesnost mixingu, ale také práce s lidmi, neboť toto je podle něj to nejdůležitější.

více info: http://www.fabric.cz/

Návštěva Martinovy noci, nebo jen setu bývá obvykle skvělým zážitkem, proto by jste si neměli nechat ujít Martinovu premiéru ve Zlíně! Další DJ osobnosti na které se můžete těšit společně s rozmanitým hudebním programem od house přes progressive, electro či minimal!

zdroj: TZ Welcome Party
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
sobota 7. 11. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. Welcome - další party ve Zlíně, která by měla stát za to!. Vychytané.cz. [Online] 7. 11. 2009. [Citace: 1. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2581. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Welcome---dalsi-party-ve-Zline,-ktera-by-mela-stat-za-to!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 35.172.224.102
Serverový čas: čtvrtek 1. prosince 2022 10:16