Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Summer Energy očima Mishi

Své dojmy z prvního ročníku festivalu Summer Energy ve Veselí nad Moravou sepsala opět a zase Misha. Enjoy :)
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Summer Energy
pátek 24. července 2009 16:00
(konec +- sobota 25. července 2009 08:00)
Koupaliště
Veselní nad Moravou (CZ)
Po velice, velice zajímavé a zábavné, chvílemi až směšné jízdě ze Zlína do Veselí nad Moravou, kdy se nám podařilo asi 4x zabloudit (včetně hledání parkoviště), jsme se asi v deset hodin večer místního času, dostali do pěkného a prostorného areálu veselského koupaliště.Po nezbytném ,,odbavení“ u vstupu, jsme zamířili přímo na hlavní stage, kde už duněly z beden zvuky pro naše uši velice příjemné. Kousek od hlavní stage se nacházel venkovní bar a stánek s grilovanými klobáskami a podobnými pochutinami. Prostor naproti hlavní stagei se pyšnil obrovským množstvím laviček, a tak jsme neváhali, dali si nějaký ten drink a jali se chvíli pozorovat, co se bude dít. Lidí stále přibývalo a myslím, že v závěru byla i přes škaredé počasí (o tom později) slibná účast.

Ani jsme se nenadáli a už za pultík nastupovali kluci ze strobe.cz, Lucasch a Coma ve společném hodinovém setu. Kluci veškeré parketové osazenstvo, ale samozřejmě i party people mimo parket pořádně rozparádili, jenže holt ,,ten nahoře“ zase jednou prosadil tu svou a během jejich setu začalo docela pršet. To ovšem unešeným party people vůbec nevadilo a někteří dokonce odhodíc své svršky pokračovali dál v tanci.Krátce před třiadvacátou hodinou už na stagei netrpělivě přešlapovali kolegové a hlavně dobří kamarádi – brněnský Nois a pořadatel veselského Summer Energy – Scarpo. Svým, už od začátku nadupaným setem, ještě více rozparádili všechny přítomné lidičky. Čím více byli blíž konci svého ,,versusu“, tím lepší pecky z gramců solili. I přes svůj nesporně mladý věk jsou oba naprosto skvělí v tom, co dělají a nezbývá než přát jim úspěch a dobrý sluch :)

Po půlnoci se přiřítil i Steen s The Keeperem, ale to už z repráků duněl set Jamal Djs. Tahle plzeňská dvojka už si zahrála dokonce i v Belgii a měla možnost sekundovat takovým hvězdám, jakými jsou Rush, Showtek, Space Djz nebo třeba Viper XXL. Jestliže Nois a Scarpo dav party people rozparádili, tak Jamal Djs ho odvařili a Steen s Keeperem ho v brzkých ranních hodinách úplně dorazili (samozřejmě jen v tom nejlepším a nejpozitivnějším slova smyslu). Mám-li mluvit za sebe, byl to jeden ze tří nejpodařenějších setů večera.Ovšem po nadmíru vydařeném setu Jamalů přišel (alespoň v mých očích) nadmíru nepodařený set Superfly Djs. Kdo ví, zda to bylo technikou nebo rukama, ale kopance byly četné a velice zřetelné. Mnoho lidí se při poslechu setíku raději odebralo do přeplněného vnitřního baru, kde bylo v dobu největšího slejváku asi tak 50°C :)

Slovenské ,,supermouchy“ byly ve tři hodiny ráno vystřídány pražskými kluky – Steenem a Keeperem. Ti dokázali lehce znechucené publikum dostat zase do té správné party pohody. A nejen, že ho hodili do pohody, oni dokázali dav lidí, znuděně postávajících a posedávajících všude možně nahnat znova na parket. Party se opět rozjela a lidi pařili o106, možná i o107 :)

Ovšem nic netrvá věčně a i každý set musí někdy skončit. Po třetí hodině přebral otěže sympatický Green T. Po pár desítkách minut jeho setu naše ,,party grupa“ usoudila, že už je docela unavená a že cesta domů už by možná byla vhodná. Většina (přející si odjezd) přehlasovala menšinu, a tak se kolem půl 4 náš ,,pussy vagon“ Peugeot 106 rozjel směr Zlín. Nutno podotknout, že jsme se opět ztratili, ale tentokrát už jen jednou :)Společný set Golpeho a CZScreama jsme tak už nestihli, stejně jako sety dalších několika djs, ale jak kluky znám, musel to být ,,veselský masakr schranzovýma deskama.“ :)

Suma sumárum, myslím, že první ročník Letní Energie ve Veselí nad Moravou byl i přes škaredé počasí velice povedený a určitě nemluvím jen za sebe, když řeknu, že jsem se výborně bavila.

Tak see ya na další party,

Míša/Misha/Missquire or whatever you want :)
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 28. 7. 2009 08:00
Chovancová, Michaela. 2009. Summer Energy očima Mishi . Vychytané.cz. [Online] 28. 7. 2009. [Citace: 6. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2269. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Summer-Energy-ocima-Mishi-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.091s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.101.251
Serverový čas: středa 6. prosince 2023 11:50