Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Summer Energy
pátek 24. července 2009 16:00
(konec +- sobota 25. července 2009 08:00)
Koupaliště
Veselní nad Moravou (CZ)

Summer Energy

Start akce:
pátek 24. července 2009 16:00
Předpokládaný konec:
sobota 25. července 2009 08:00
Koupaliště
Veselní nad Moravou
Vystupují:
Jamal DJs, Green T, Superfly DJs, Steen & The Keeper, Golpe & CZ Scream, LaTech, Anfree, Aniko Tomowitch, Nois & Scarpo, Lucash & Coma, Jordy, Nox Van Borg, Hubiss & Mischa, Beksy, Marcel De Valerio, Missile,
Přidat na Facebook
Vstupné: 200 CZK vstup pouze na místě
Tak a je to tady,blíží se léto a s ním i čas festivalů a proto si pro Vás agentura Groovy Beats, ve spolupráci s djem Scarpem, přichystala mejdan pod širým nebem a to přímo v areálu koupaliště na jihu Moravy ve Veselí nad Moravou a to v pátek 24.7. Na dvou podiich se Vám představí více než 20 djs různých stylů,světelná show a nebude chybět taky videoprojekce.Více v najdete v tiskovce

Jako headlineři hlavní techno stage přijali pozvání až z daleké Plzně majtelé labelu Unaffected records,čeští Space DJZ ze 4 gramců a 2 mixů. DJs, kteří měli možnost vystoupit na poslední Apokalypse po boku legendy Bena Simse a Vitalica. Dvojka, která nešetří publikum a předvede tu pravou funky/groovy techno jízdu – Jamal DJs House,trance nebo DnB není pro něj problém. Sety plné scratchů, efektů, cuttingů, precizní technika mixu.

Českým party people zatím neznámy, ale po jeho vystoupení na něj nezapomenete speciální host z Anglie ve speciálním techno setu dj - Green T. Z ostrovů se přesuneme do Čech, na Moravou a Slovensko.Residenti pověstného Metro klubu, pořadatelé vyhlášené párty Contact.Dvojce djs na Slovensku známá svými nekompromisními techno sety a skvělou show - Superfly DJs.

Imperium, Apokalypsa, Pig Fest, Techno Masters nebo narozeninová párty DJe Rushe urcitě už tušíte o kom je řeč. Duo jehož sety jsou plné scratchů, efektů a hlavně perfektního techna, Pražané - Steen & The Keeper a pozor - z Prahy nepojedou sami. K dnešním párties už hard techno v ranních časech patří a my si na náš festiválek přizvali české hardtechno no.1.Podle mě netřeba představovat, ve společném setu Golpe & CZScream.

Bee Free,Rudava nebo taky Airport tady jste je mohli slyšet zvlášť, ale na Summer Energy se představí spolu bavič, showman a skvělý dj v jedné osobě LaTech ve speciálním vystoupení s dobře známým Anfreem. Za gramofony se poprvé postavila teprve v roce 2008, ale její výjimečný talent na sebe nenechal dlouho čekat a její jméno se čím dál více dostává do podvědomí slovenských clubberů a proč ji proto nepředstavit i u nás? Zástupkyně progressivně laděných melodií a projektu Sensitive People – djane Aniko Tomowitch. Dále se představí brněnsko-hodonínská zavedená dvojka Nois & Scarpo.

Strobáci Lucasch & Coma, producenti Jordy a Nox Van Borg. Hodonínské legendy Hubiss & Mischa, housová stálice Beksy. Tech-tranceová naděj s italskými kořeny Marcel De Valerio a zástupce hardtechno beatu z GroovyBeats Missile.

K tomu všemu zvuk o síle 25 KW a světelná show by Cyber Devices. Video projekce a LCD obrazovky společně s VJ show by VJ Guajacuran & BlackFox. Hlavní stage představena a teď se vrhneme na Websound.eu DNB & Breakbeat podium.

Jednoznačně ho můžeme zařadit mezi matadory české DnB scény,předsedu brněnského Redrumu, residenta parties Break4Beats nebo Step Slet- X.Morph
Majitel labelu Naked records, legenda kroměřížské a vyškovské scény a taktéž jeden s velké rodinky Strobe, který se představí ve speciálním breakbeat setu dj – Luis doplněném o MCho Speakera. Člen Stonedraiderz crew populární kroměřížský dj - Ramires. Zakladatel zlínského DJLabu a nyní ve Strobe Daemon, dále Kita, Bear,Ambiente a domácí Mýwal, čeká vás silný zvuk a DnB mazec až do pozdních ranních hodin.

Takže si to shrnem více než 20 djs, více jak 16 hodin hudby a zábavy na dvou podiich v areálu veselského koupaliště za pouhých 200 Kč, co víc si přát?
Dámy a pánové, naviděnou 24.7 na Summer Energy!
link na akci: /Summer-Energy
Reklama. Chcete ji také?

Reklama. Chcete ji také?

Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.112s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 3.238.174.191
Serverový čas: pondělí 15. dubna 2024 22:08