Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

DJ ViK na vsetínském Individualu

Zcela poprvé zavítá do Vsetína jeden z průkopníka house music v ČR dj Vik. Svůj set odehraje v pátek 5.6 v klubu Tři Opice na party Individual. Jediné akci v okresu Vsetín, která byla zařazena mezi 24 nejoriginálnějších v Česku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Individual
pátek 5. června 2009 21:00
(konec +- sobota 6. června 2009 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)

DJ ViK


Vik začínal již počátkem minulého desetiletí v brněnském undergroundovém rádiu Hády, kde se podílel na dramaturgii a pravidelně uváděl vlastní pořady zaměřené na alternativní hudební proudy. Záhy ho to přitáhlo k elektronické taneční hudbě, která Vika postupně vyvedla z anonymity rádiového selektora k veřejnému DJingu. V roce 1996 se stal residentem klubu Mersey a členem bookingu Sound of Mersey. Osobitým stylem si získává a rychle rozšiřuje základnu stálých příznivců a záhy se jméno Vik objevuje v line-upech všech známějších klubů, parties a festivalů po celé republice. Se skupinou přátel dává na jaře 1999 dohromady projekt Family Circle, který se významně podílí na rozvoji elektronické taneční a klubové scény na Moravě. Toto volné sdružení pořádá v letech 1999 - 2001 v Brně a moravských městech pravidelné klubové akce pod názvy „Solid Session”, „54's”, „F-Delicatesses” a „Danza de la Mente”.

V roce 2001 opouští Family Circle a natrvalo se stěhuje do Prahy, aby se zde plně věnoval distribuci desek pod hlavičkou obchodu fosny.cz Na začátku roku 2002 rozjíždí velmi úspěšnou sérii nepravidelných, exklusivních večírků Sunakashi v brněnském klubu Perpetuum, na kterých vystupuje nejen v roli rezidentního DJe, ale i jako organizátor.


Originalita, talent a promotérské aktivity svedly Vika ke společným vystoupením s mnoha světově uznávanými DJi i producenty a jména Alex Dean aka Souldoubt, Alex Moran, Asad Rizvi, Charles Schillings, Chris Duckenfield & Richard Brown aka Swag, Colin Dale, Danny Howells, Dano, Dave Mothersole, Duncan Forbes, Eddie Richards, Eric Fischer, Hakan Lidbo, Inland Knights, John Buckby, Jori Hulkkonen, Kid Loco, Lee Burridge, Matthias Tanzmann, Mike Parsons, Mike Shannon, Nathan Coles, Nigel Hayes, Omid 16B, Richard Sen, Sasse, Shade, Timmy S., Tony Hewit nebo Zip výborně ilustrují Vikův široký DJský záběr. Ten měli ostatně možnost posoudit také návštěvníci vyhlášeného rakouského festivalu Danube Rave, či klubů Lo v americkém St. Louis nebo Pustervik ve švédském Göteborgu.

37 setů o dje Vika si můžete poslechnout zde
http://www.divshare.com/download/7409715-632

Nutno pro úplnost dodat, že dále se představí dj a producent Maxxa a rezident akce Seegeng.

Zdroj: TZ Seegeng
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 3. 6. 2009 08:00
Prachař, Štěpán. 2009. DJ ViK na vsetínském Individualu. Vychytané.cz. [Online] 3. 6. 2009. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=2054. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/DJ-ViK-na-vsetinskem-Individualu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.086s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 100.24.118.144
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 10:20