Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Individual
pátek 5. června 2009 21:00
(konec +- sobota 6. června 2009 04:00)
Tři Opice
Vsetín (CZ)

Individual

Start akce:
pátek 5. června 2009 21:00
Předpokládaný konec:
sobota 6. června 2009 04:00
Tři Opice
Vsetín
Vystupují:
Vik, Maxxa, Seegeng,
Přidat na Facebook
Vstupné: ZDARMA
Již po sedmnácté si pozval rezident akce Individual, dj Seegeng dva skvělé hosty, kteří pravidelně hrají v těch nejlepších klubech u nás nebo i v zahraničí. Neustále reflektují kvalitní neotřelý zvuk a hudebně mají co říci. Navíc akce Individual byla zahrnuta časopisem Xmag mezi 24 nejoriginálnějších klubových akci v Česku.

Pozvání přijal jeden z průkopníků house music v Česku brněnský dj Vik, který začal s djingem již v 90letech a svůj set odehrál snad ve všech klubech v ČR. Do mnoha klubu se taktéž neustále vrací. Za dobu co vystupuje za djským pultem ovlivnil mnoho lidi a djů nejen svými sety plnými kvalitní housové hudby, ale i svým obchodem s deskami fosny.cz. Nyní pořádá akce Sunakashi v brněnském klubu Perpetuum, jehož lineup vždy zdobí zahraniční hvězda. Momentálně se dj Vik vrátil se svého turné po polských klubech.

Dále svůj set předvede šumperský dj Maxaa, rezident tamějšího klubu Suterén. Tento dj se pohybuje na vlnách deephousu, ale k jeho největším přednostem je hudební produkce. Vydal již několik kvalitních releasu, jenž jsou v mezinárodní distribuci v síti beatport. Maxxa na tento rok chytá vydání svého prvního autorského alba a určitě se máme na co těšit, protože takových hudebních talentů je u nás velmi poskromnu.

Takže celý páteční večer 5. 6. se v klubu Tři Opice ve Vsetíně ponese od 21:00 v duchu deep minimal housu a i tentokrát bude vstup zdarma!!
link na akci: /Individual
O této akci byly napsány již tyto články:


Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 11:19