Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Meatfly Suzuki Bike Víkend Lípa 2009
neděle 7. června 2009 15:00
(konec +- neděle 7. června 2009 22:00)
Zlín
Zlín (CZ)

Meatfly Suzuki Bike Víkend Lípa 2009

Start akce:
neděle 7. června 2009 15:00
Předpokládaný konec:
neděle 7. června 2009 22:00
Zlín
Zlín
Přidat na Facebook
WBC - Bikerally // Dirt Jam // 4X
Datum: 5–7. 6. 2009
Místo: Lípa u Zlína
závod ve sjezdu horských kol, jednotlivců i čtveřic, akrobatických skoků a tance na kole
Bike víkend Lípa 2009: je po dětském filmovém festivalu (červen) největší akce určená pro mládež ve Zlínském kraji. Jedná se o svátek všech přívrženců hned několika bikerských disciplín na jednom místě.

Pátek


Příjezd závodníků, jejich ubytování ve stanovém městečku a trénink v Dirtu bude probíhat již během pátečního odpoledne. WBC trénuje až v sobotu!

Sobota


Jako předkrm poslouží v sobotu soutěž ve stále oblíbenějším Dirtu. Na nově upravených skocích se budou očekávat solidní výkony borců na malých BMX i na MTB kolech. Finálové jízdy vyvrcholí kolem 18 hodin. Se svým uměním se pochválí taky představitelé Flatlandu. To jsou kluci provádějící taneční akrobacii na speciálně uzpůsobených kolech. Souběžně s Dirtem poběží v těsné blízkosti našlápnutý kulturní program. Kromě probíhajícího dětského dne a vystoupení hudebních kapel se můžeme těšit například na workshopy graffiti. Den ukončíme taneční zábavou.

Neděle


Neděle se ponese ve jménu Bikerally. V rámci WBC se pojede druhý ročník sjezdu horských kol a to ve dvou variantách. Progresivní přístup organizátorů nenechává ani letos Bikeovou komunitu v klidu. Nejdříve to byl legendární Down-town ve Zlíně, vloni kandidátský podnik Bikerally v kombinaci s 4X a letos očekávejte další boření hranic. Od 9:30 změří své síly nadšenci v Bikerally (cca 200 závodníků).

Talent Rider


Pro letošní sezónu se organizátoři rozhodli na každém ze sedmi závodů WBC jednorázově podpořit jedno talentovaného jezdce špičkovým sjezdovým kolem a servisním zázemím, které poskytne hlavní partner WBC. Vybraný jezdec bude mít kolo k dispozici již den předem při shakedownu, kdy proběhne optimalizační test
včetně nastavení kola dle požadavku závodníka. V samotném závodě jezdec oblékne speciální dres tohoto projektu. Organizátoři mu uhradí startovné a připraví naprosto profesionální zázemí, tak aby se vybraný „talent rider“ mohl soustředit jen na svůj výkon. V den závodu pak proběhne i speciální promo tohoto projektu.

Komu je projekt určen:
Hledáme jezdce nejlépe do 23 let, kteří mají talent, poctivě trénují a kterým by výše popsané podmínky pomohly k lepšímu výsledku při závodě. Přednost budou mít jezdci z lokality daného závodu nebo jezdci, kterým se v dané lokalitě daří.

Tento projekt se uskuteční v následujících lokalitách a termínech:


Round 1 Otrokovice 26.4. (Ne)
Round 2 Podkopná Lhota 16.5. (So)
Round 3 Lípa 7.6. (Ne)
Round 4 Trnava 25.7. (So)
Round 5 Zlín 6.9. (Ne)
Round 6 Podhradí u Luhačovic 10.10. (So)
Round 7 Žlutava 25.10. (Ne)

Po 16 hodině se dostaneme k diváckému vrcholu: ve 4X jich uvidíte hned 4 závodníky najednou na jedné trati. Předpoklad účasti této adrenalinové akce střízlivě odhadujeme podle předchozích zkušeností na 270 závodníků a 2 000 tisíce diváků. Vzhledem k ojedinělosti celého projektu si jsme vědomi enormního zájmu
médií. Očekáváme akreditace většiny regionálních tiskovin. Výchovného rázu a precizní organizace této akce si všimly i místní státní instituce, které bikery začaly brát vážně a pravidelně je podporují. Je to i díky tomu, že se na organizaci z velké části nezištně podílí sami nezletilí účastníci.

http://www.bikegeneration.cz/program/
O této akci byly napsány již tyto články:


Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.115s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 10:13