Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
IBIZA NIGHT 2009 - BunkrClub Open Air
sobota 4. července 2009 20:00
(konec +- sobota 4. července 2009 20:00)
Koupaliště Mikulůvka
Mikulůvka (CZ)

IBIZA NIGHT 2009 - BunkrClub Open Air

Start akce:
sobota 4. července 2009 20:00
Předpokládaný konec:
sobota 4. července 2009 20:00
Vystupují:
viz. info
Přidat na Facebook
Vstupné: 50
Taneční open air festival Ibiza Night 2009 se letos koná první prázdninovou sobotu 4. července v areálu koupaliště na Mikulůvce.

Vzhledem k úspěchu loňského ročníku jsou tentokrát připravena dvě pódia. Podstatné je, že obě stage jsou kryté, čímž je zajištěno, že vše proběhne hladce za každého počasí. Dále bude k dispozici chill out zóna s čajovnou a indickými specialitami, Semtex bar, dva výčepy, stánky s rychlým občerstvením a grilovanými jídly a veškerý další běžný servis. Každý návštěvník festivalu má možnost bezplatného stanování přímo v areálu koupaliště.

Hlavní stage je tradičně zaměřena na house, trance, electro, tech house, techno a vystoupí na ní Martini, 911, Ron Maiden, Majkl, Gagy a Smoke. Hrát se začíná od 20.00. Druhá Semtex DnB stage se jmény jako K-Real, Send, FNTM, Mooka, Win.cent a Jungling Jay se chystá oslovit příznivce stylů drum’n’bass, breakbeat a hip hop.

Celá open air akce je tento rok koncipována jako plnohodnotný festival elektronické hudby napříč tanečními styly a stejně jako v minulosti těží z atraktivního a exkluzivního prostředí, ve kterém se koná. Kdo zažil loňský ročník Ibiza Night, potvrdí, že noční party na koupališti přímo vedle bazénu je výjimečný zážitek. Pořadatelé se navíc rozhodli nezvyšovat cenu vstupenek, která zůstává na velmi příjemných 50 Kč.

V průběhu června budou zveřejňovány další důležité informace a proběhnou soutěže o volné vstupenky u hlavních mediálních partnerů Ibiza Night 2009.

O této akci byly napsány již tyto články:


Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: pondělí 6. února 2023 10:51