Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Město zdraví a módy 2009 - módní přehlídka
sobota 23. května 2009 19:00
(konec +- neděle 24. května 2009 02:00)
KD Elektra
Luhačovice (CZ)

Město zdraví a módy 2009 - módní přehlídka

Start akce:
sobota 23. května 2009 19:00
Předpokládaný konec:
neděle 24. května 2009 02:00
KD Elektra
Luhačovice
Vystupují:
Martin Dejdar, Radka Fišarová
Přidat na Facebook
Lázeňské hotely MIRAMARE a agentura Korunka připravily na sobotu 23. května osmý ročník benefiční akce nazvané Luhačovice – město zdraví a módy 2009. Hlavním programem bude tradiční večer spojený s módní přehlídkou předních českých návrhářů a dalších světových značek, jehož výtěžek organizátoři věnují dětem a seniorům. Doprovodným programem je celodenní tenisový turnaj osobností Miramare Cup, který se uskuteční poblíž lázeňské kolonády. Záštitu nad celou akcí převzal hejtman Zlínského kraje Stanislav Mišáka a senátora Parlamentu České republiky Miloše Janečky.

Benefiční večer začne v 19.00 v sále Rondo Kulturního domu Elektra. Moderátorem večera bude herec MARTIN DEJDAR. V hudebním doprovodu vystoupí známá muzikálová, jazzová i šansonová zpěvačka RADKA FIŠAROVÁ. Během večera se mohou lidé těšit na kolekci francouzských značek DIDIER PARAKIAN a DP JEANS, španělské značky JOCAVI, svatebního salonu DÁMA či kolekci Střední oděvní školy z Vizovic. Hlavním programem večera pak bude módní přehlídka přední české návrhářky BEATY RAJSKÉ. Ta milovníkům módy představí přibližně pět desítek modelů ze svých nejnovějších kolekcí. Nejen mužská část publika si bezpochyby užije také módní přehlídku spodního prádla a plavek značky PLAYBOY.

„Výtěžek celého večera bude věnován novorozeneckému oddělení Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně, dětské onkologii v Brně a také některému domovu důchodců v našem Zlínském kraji,“ uvedla organizátorka benefice a ředitelka Lázeňských hotelů Miramare Veronika Záhorská. Vstupné na celou akci činí 250 korun.

Lázeňské hotely Miramare touto akcí neoficiálně zahajují lázeňskou sezonu v Luhačovicích. Součástí celodenní akce je tradičně tenisový turnaj osobností Miramare Cup, jehož účastníky bude řada zajímavých hostů. Slavnostní zahájení je naplánováno na 10.00. Hrát se bude na lázeňských kurtech, vyhlášení výsledků se očekává okolo 15.00.

Zdroj: TZ Michaela Mitáčková
O této akci byly napsány již tyto články:
Reklama. Chcete ji také?

Reklama. Chcete ji také?

Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)
reklama

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.206.14.36
Serverový čas: sobota 2. července 2022 16:02