Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Německá legenda Paul van Dyk poprvé vystoupí v Ostravě!

21. října tohoto roku, v historických prostorách Trojhalí Karolina vystoupí legendární umělec, známý po celém světě, Paul van Dyk.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Citadela: Paul van Dyk
pátek 21. října 2016 20:00
(konec +- sobota 22. října 2016 03:00)
Trojhalí Karolina
Ostrava (CZ)
Samotné prostory pro chystanou párty roku Moravskoslezského kraje jsou opravdovou lahůdkou a unikátem. (dvojlodní hala je z let 1903, rekonstrukce byla ukončena v polovině roku 2014 a stála více než 300mil. korun)

Paul van Dykova koncertní turné napříč všemi kontinenty bývají pravidelně vyprodána, k čemuž jistě přispívá i jeho úspěšná producentská kariéra: spolupracoval s hvězdami jakými jsou Depeche Mode či Justin Timberlake.
Milovníky tanečního mága, který ve svém stylu posbíral desítky prestižních cen nebo i nominaci na Grammy, jistě potěší i to, že Van Dyk do Ostravy přiveze své nové album The Politics Of Dancing 3, avšak očekávat můžete také odehrání jeho nezapomenutelných hitů, avšak v live úpravách a mixech.“Před mnoha lety jsem na Ibize zažil něco, co ve mně zanechalo dojem a na co nezapomenu. Sledoval jsem přátele z Tel Avivu a přátele z Libanonu, jak tančí bok po boku – bez války, bez čehokoli dalšího, kromě respektu. V roce 2016 to má dokonce větší význam, než tomu bylo tehdy. Na vlastní oči vidím, jak elektronická hudba spojuje lidi, kteří by se za jiných okolností nesetkali. To je podstata toho všechno - cílem mé hudby je sjednotit lidi” řekl během své poslední návštěvy Česka Paul van Dyk.

A jak se podařílo Paul van Dyka získat pro město Ostrava?
“Paula velmi zaujala právě architektura Trojhalí Karolina, posílali jsme mu její historii a myslím, že to byla jedna z věcí, proč nabídku přijal. Samozřejmě se nás také ptal, kdo z umělců vystoupil v Ostravě, když jsme řekli, že jediným zajímavým jménem za poslední roky byl Armin Van Buuren, myslím, že bylo jasno. Sám Paul má rád nové výzvy a nová města, což se mu za těch 25 let vystupování ani nevidím.” dodal za pořadatelskou skupinu II&ME LTD, Adam McRoy.

Přeprodej vstupenek právě odstartoval a lístky jsou k dispozici v síti Ticketpro od 490 CZK, v nabídce jsou také vstupenky VIP a VIP GOLD.

Paul van Dyk proslul i tím, že se kromě hudebních aktivit věnuje politice a sociální sféře. Podporuje dětské charitativní projekty v Indii nebo spolupracuje s německým červeným křížem. Dětství strávil v komunistické východní části Berlína v době, kdy ve východním Německu neexistovala téměř žádná klubová scéna. Díky západním televizním kanálům sledoval hudbu za železnou oponou, ze které ho nejvíce zaujali The Smiths a New Order.
Po pádu Berlínské zdi v roce 1989 se v Německu začala rozrůstat techno kultura, ale Paul v této energické hudbě něco postrádal a tak se snažil najít něco jiného, nového. A to se mu nakonec podařilo. Do Ostravy dorazí obklopen svými počítači, gramofony a klávesami, jak jsou jeho fanoušci zvyklí. Jaké bude kompletní obsazení akce, a kdo bude mít čest vystoupit po jeho boku na hlavním pódiu? Sledujte náš kanál www.facebook.com/CitadelaOfficial a mějte informace z první ruky!

Zde krátký výběr největších úspěchů Paul Van Dyk:
Nejoblíbenější DJ všech dob
Nejlepší mezinárodní DJ (Best International DJ - Ministry of Sound Magazine)¨
Více než 3 miliony prodaných desek. Každý rok obletí cca. 16.krát zeměkouli.
Každoroční umístění mezi nejlepšími DJs světa a dvojnásobný světový DJ číslo 1 dle ankety DJ Magu „Top 100 DJs Poll“.
Muž roku (Mixmag).
Mexický oskar za hudbu k filmu Zurdo.
Nominace na Grammy v kategorii Best Dance/Electronic Album.
Obdržení čestné medaile za spolupráci na programu, který měl za cíl pomoci chudým berlínským dětem

Exkluzivní předprodej Ticketpro
Link : http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/tanecni-elektronicka-hudba/1787713-paul-van-dyk.html
Web pořadatele
Link : www.iime.co.uk

Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
sobota 27. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Německá legenda Paul van Dyk poprvé vystoupí v Ostravě!. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9994. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nemecka-legenda-Paul-van-Dyk-poprve-vystoupi-v-Ostrave!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.238.72.180
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 03:35