Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Představujeme Jay Froga - bývalého člena skupiny Scooter

Asi jste už postřehli, že v Derby clubu ve Slušovicích vystoupí 29. března Jay Frog, bývalý člen skupiny Scooter. Vstupné je jen 99 CZK, což je myslím v poho. Jakou má ale Jay Frog historii? Video z klubu Roxette z Chornic u Chocně v článku! A soutěž o lupeny? Taky!
Přidat na Facebook


Jay Frog, vlastním jménem Jürgen Frosch, je německý DJ, producent a bývalý člen skupiny Scooter. Narodil se 7. května 1976 v německém městě Ludwigshafen. Má hnědé vlasy a hnědé oči a měří asi 184 cm. Vystupoval pod různými přezdívkami a „Pushin“, který se stal hitem tanečních žebříčků, vydal pod svým vlastním jménem.

Ve velmi útlém věk se začal učit hrát na flétnu a xylofon. Později vystřídal ještě bubny a elektrickou kytaru a krátce zkoušel hrát heavy metal. Ale nakonec se rozhodl pro trance, hard trance a techno. Na počátku kariéry se setkal s producentem Chrisem Hülsbeckem a stal se jeho studiovým partnerem. Začal remixovat pro Kosmonova, Ayla, Sash!, Yello, Sweetbox, La Bouche, Douga Laurenta a další. Zakrátko spolupracoval s Talla 2XLC, Miss Thunderpussy a velice uznávanými labely jako Tracid Traxxx a Blutonium. Pokračoval také v remixovaní a pod jeho vedenim vzniklo Ratty - Living on Video.

S DJingem začal v taneční škole, ale jeho hudební styl zde nebyl přijat dobře. Začal hrát se Scot Project a vystupovat na akcích jako Love Parade. Také se začal stávat oblíbeným na německé klubové scéně. Hrál všude po světě, včetně Taiwanu, Japonska, Afriky, Ruska, Dubaje, USA, Ibizi, Rakouska, Polska a spoustě dalších Evropských zemích. V roce 2002 se stal členem skupiny Scooter. První singl, který se Scooter vydal byla Nessaja a první album The Stadium Techno Experience. Na přelomu let 2004 a 2005 si vybrala jedna z nových Londýnských akcí jeho trancové mixy na své propagační CD. V roce 2006 opouští Scooter a vydáva se na sólovou dráhu. Poslední album na kterém se Scooter spolupracoval bylo Who's Got The Last Laugh Now? a singl Apache Rocks The Bottom.

Na podzim 2007 vydává svůj druhý singl pod jménem Jay Frog Hungry Animal, Jay k singlu natočil i video. Začátkem roku 2008 rozjel společně s Gordonem Hollengou projekt Master and Servant. 22.2. vydali první singl se stejnojmenným názvem.Sobota 29.3.2008 – Derby club (Sud) – Slušovice

A tady je soutěž o lupeny!!
zdroj: tisková zpráva inparty.cz
další videa najdete zde: http://www.inparty.cz/zclanek.php?cn=29
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
neděle 23. 3. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Představujeme Jay Froga - bývalého člena skupiny Scooter. Vychytané.cz. [Online] 23. 3. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=999. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Predstavujeme-Jay-Froga---byvaleho-clena-skupiny-Scooter
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.069s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 04:18