Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

SKRYTÁ TĚLA, volné pokračování thrilleru TY vychází tento týden

Hrdinou thrilleru SKRYTÁ TĚLA je opět Joe Goldberg: nejsympatičtější psychopatický zabiják, jakého jste kdy potkali. Literárně, ovšemže.
Přidat na Facebook
Caroline Kepnes totiž předkládá tuto postavu natolik sugestivně, až ve čtenářích vyvolává rozporuplný pocit, že Joeovy vražedné pohnutky chápou. Skandální! Považte, sympatizovat s vrahem!

A v novinkové knize SKRYTÁ TĚLA jde autorka ještě dál, protože tentokrát leckterý čtenář možná začne Joeovi dokonce držet palce.

Ve Spojených státech vyšla SKRYTÁ TĚLA před týdnem a už teď mají na největším čtenářském serveru Goodreads ještě lepší hodnocení než TY. A o čem přesně novinkový román SKRYTÁ TĚLA je?

Joe Goldberg, šarmantní antihrdina s vražednými sklony, se i ve svém dalším příběhu snaží najít dokonalou lásku. Za každou cenu.

Když Joe za tragických okolností přišel o svou přítelkyni Beck, dospěl k zoufalému přesvědčení, že už nikdy nebude schopen milovat. Pak ale začala v jeho knihkupectví pracovat Amy Adamová a Joe zjišťuje, že se ve svém chmurném úsudku mýlil. Je svou novou kolegyní posedlý, přestože (nebo protože?) představuje pravý opak Beck – nesnáší Twitter, dokonce ani nemá e-mailovou adresu a na internetu o ní není jediná zmínka. Joe je uchvácen. Než však stačí Amy požádat o ruku, dívka zrádně zmizí a zanechá po sobě jen několik mlhavých stop.

Ty stopy vedou do Los Angeles. Tam se Joe nikdy v životě nechtěl vydat! Úplně cítí, jak v něm pouhé pomyšlení na to příšerné město probouzí šílenství. Touha najít zrádkyni a pomstít se jí za způsobené příkoří je ale silnější, a tak se Joe brzy ocitá v mučivé přítomnosti podivných existencí, kterých je LA plné. U některých dokonce Joe nabude přesvědčení, že bez nich by byl svět lepším místem...

Jedna osoba se však z tohoto panoptika vymyká: chytrá, krásná a bohatá Love Quinnová. Možná by se mohla stát Joeovou vstupenkou do světa vyvolených. Možná by mohl díky ní překonat svou smutnou minulost. Ale možná je Love jen další dočasnou zastávkou na Joeově namáhavé cestě k nalezení té pravé. Tohle nikdo neví. Nejspíše ani Joe.

Ohlasy na tvorbu Caroline Kepnes:

Iliteratura.cz - Pavel Mandys v recenzi přirovnal román TY k legendě žánru -Talentovanému panu Ripleymu od Patricie Highsmith – více naleznete ZDE.

Stephen King se vyslovil, že “něco takhle sugestivního ještě nečetl”.

Lepší doporučení už lze nalézt jen stěží.

Z originálu Hidden Bodies do češtiny SKRYTÁ TĚLA přeložil Jan Netolička a v edici Napětí vychází dnes, 24. února, v nakladatelství DOMINO.

Další aktuální novinky nakladatelství DOMINO:
Matkou ze dne na den, Rowan Coleman
Dánská dívka, David EbershoffDodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 28. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. SKRYTÁ TĚLA, volné pokračování thrilleru TY vychází tento týden. Vychytané.cz. [Online] 28. 2. 2016. [Citace: 26. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9986. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/SKRYTÁ-TĚLA,-volne-pokracovani-thrilleru-TY-vychazi-tento-tyden
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.56.9
Serverový čas: sobota 26. listopadu 2022 17:04