Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Modestep rozbalí svojí show v srpnu ve Vroutku

Fanoušci tvrdé elektronické muziky a ostrých kytarových riffů můžou slavit. Londýnští Modestep se vrátí v srpnu do České republiky. Vystoupí na festivalu Rock for Churchill, který proběhne 26. a 27. srpna ve Vroutku.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Rock for Churchill 2016
pátek 26. srpna 2016 21:00
(konec +- sobota 27. srpna 2016 04:00)
Přírodní areál Myslivna
Vroutek (CZ)
Je víceméně jedno, jestli jste fanoušci dubstepu, rocku, drum and bass nebo elektroniky, tedy hudebních stylů, kterými se Modestep nejčastěji charakterizují. Londýnská čtyřka v čele s bratry Joshem a Tonym Friendovými je proslulá svými strhujícími koncerty a je těžké jejich náloži energie nepodlehnout. Jak můžete vidět na záznamu z jejich loňského koncertu na festivalu v Readingu, show Modestep se může zvrhnout i v čisté davové šílenství.Kromě živých vystoupení sklízí kapela velké uznání i za svou studiovou produkci. Už jejich první singl Feel Good se dostal hned po zveřejnění do A rotace britského BBC Radio 1. Debutové album Evolution Theory (2013) dosáhlo na první příčku UK Dance Albums Chart a se stejnojmenným turné zaznamenali Modestep velkolepý úspěch v Británii, USA i kontinentální Evropě. Druhá studiovka London Road vyšla loni v květnu a Modestep k nahrávání pozvali řadu zajímavých hostů jako Skindred, Teddy Killerz, The Partysquad a další. Podle Joshe a Tonyho London Road vystihuje přesně současné rozpoložení Modestep a představuje nadšený tribute jejich rodnému městu.

Společně s Modestep na Rock for Churchill vystoupí Dub FX, Nneka, Dub Inc, Dubioza Kolektiv, Monkey Business, Iné Kafe a další.

Limitovaný počet 2denních vstupenek za nejnižší cenu 700 Kč (+ poplatky) je v předprodeji do 29. února, od 1. března se cena zvedá o 100 Kč. Ke každé vstupence v této limitované edici obdržíte jako bonus 2 piva zdarma. Ve vybraných místech předprodeje můžete uplatnit hromadnou slevu 5+1 a 10+2. Vstupenky jsou v prodeji na webu www.rfch.cz, na pokladně pražského Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketportal a Ticketpro. Kompletní informace o předprodeji najdete na www.rfch.cz/vstupenky.

Vstupenky: http://www.rfch.cz/vstupenky/

www.rfch.cz
www.facebook.com/rfchfest
www.instagram.com/rfchfest
www.twitter.com/rfchfest

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Modestep rozbalí svojí show v srpnu ve Vroutku. Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2016. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9978. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Modestep-rozbali-svoji-show-v-srpnu-ve-Vroutku
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.116s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 19:17