Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Jak se lze stát MATKOU ZE DNE NA DEN?

Dozvíte se v novém románu Rowan Coleman.
Přidat na Facebook
V českém překladu právě vychází již třetí román renomované britské autorky Rowan Coleman. Jako všechny předchozí jej vydalo nakladatelství DOMINO v edici Inteligentní romány pro inteligentní ženy.

Rowan Coleman si nevybírá jednoduchá témata, byť by se podle jejich názvu mnohdy dalo soudit jinak. Ve svém prvním románu KNIHA VZPOMÍNEK se věnovala tématu Alzheimerovy choroby, v druhém NENÍ CO ZTRATIT domácímu násilí a v té nejnovější - MATKOU ZE DNE NA DEN – pak problematice adopcí.

„Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat,“ vysvětluje Karin Lednická z nakladatelství DOMINO, proč právě tuto knihu vybrala pro české čtenáře.MATKOU ZE DNE NA DEN, Rowan Coleman
Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.
Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame.

Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal…

Z originálu The Accidental Mother přeložila do češtiny Květa Palowská.

Další aktuální novinkové tituly z nakladatelství DOMINO:
SKRYTÁ TĚLA, Caroline Kepnes
DOBRÝ ŽIVOT, Martina Cole
DÁNSKÁ DÍVKA, David Ebershoff

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 24. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Jak se lze stát MATKOU ZE DNE NA DEN? . Vychytané.cz. [Online] 24. 2. 2016. [Citace: 3. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9975. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Jak-se-lze-stat-MATKOU-ZE-DNE-NA-DEN?-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.111s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 44.197.198.214
Serverový čas: sobota 3. prosince 2022 06:29