Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Prague Conspiracy vydávají nový singl s názvem Times Like These

Pražská rocková kapela Prague Conspiracy vydává nový singl s názvem Times Like These. Píseň je první vlaštovkou z nově připravovaného studiového alba Inner Game, které kapela vydává letos v březnu.
Přidat na Facebook
Nová píseň Times Like These má také vlastni videoklip, ve kterém diváky nechává nahlédnout do nahrávacího procesu připravovaného alba.

Nová skladba kapely Prague Conspiracy, která na české hudební scéně působí od roku 2010, vznikala stejně jako její videoklip na usedlosti na Vysočině. Tam měla kapela společně s producentem celého nového alba Yardou Helešicem absolutní klid na práci. Jak říká o novém skladbě a videu baskytarista Matěj Vašků: „Klip zachycuje atmosféru, která panovala během natáčení desky. Skládá se z momentek ze studia, záběrů z dodávky během cest na koncerty, které jsme v tu dobu absolvovali, i ze samotných koncertů. Vše je autentické a upřímné. Prostě jsme to my, lehce obnažení, jen v teplákách a s gumičkou ve vlasech. Sem tam i sranda je."Nové album bude obsahovat celkem 10 skladeb, na kterých se autorsky podílela celá skupina. „Naše nadcházející deska je věcí, která nám dělá v poslední době velkou radost. Věříme, že se bude líbit nejen nám, ale hlavně fanouškům na koncertech. Ti jsou totiž to, co nás na hraní baví nejvíc. Jakmile jsme na podiu, užíváme si to," říká o novém albu baskytarista Matěj Vašků.

Datum oficiálního vydání desky Inner Game je 16. března 2016. Fanoušci ji najdou na pultech obchodů Bontonland a na všech dostupných streamingových službách. K dispozici bude také na webu kapely. Křest alba proběhne 27. dubna při koncertu v Lucerna Music Baru v Praze.

V rámci propagace nového alba se Prague Conspiracy připravuje na jarní turné. Kapela zavítá do Děčína, Brna, Tišnova, Chrudimi, Prahy, Litomyšle, Třebíče, Českých Budějovic a Jihlavy. Kompletní informace s daty vystoupení najdete na webu kapely.

Dodal: Martin Zvoníček
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 23. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Prague Conspiracy vydávají nový singl s názvem Times Like These. Vychytané.cz. [Online] 23. 2. 2016. [Citace: 9. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9964. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prague-Conspiracy-vydavaji-novy-singl-s-nazvem-Times-Like-These
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.062s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.227.251.94
Serverový čas: pátek 9. června 2023 02:31