Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nero Scartch pokřtí v úterý v Akropoli debutové album Piece Of My Life

Multiinstrumentalista a kapelník Mydy Rabycad Nèro Scartch před nedávnem vydal u Indies Scope svůj sólový debut Piece Of My Life, který se s plnou parádou chystá pokřtít již zítra v úterý 23. února v žižkovském Paláci Akropolis.
Přidat na Facebook
Materiál z alba, které je ve srovnání se svižným popem Mydy Rabycad o poznání temnější a syrovější, představí poprvé naživo jako velkou audiovizuální show. Jakubovi Svobodovi, jak zní občanské jméno protagonisty, budou k jeho klávesám a elektronice na pódiu k ruce spoluhráč z Mydy Rabycad Jan Drábek s baskytarou, kytarista Jan Matějka a bubeník Sven Vikingson. „Těším se, že na křtu naživo ukážu, v jaké fázi se teď s kapelou nacházíme a co dokážeme,” říká Nèro Scartch a dodává: „Elektroniku považuju za neprobádatelný svět s nekonečnými možnostmi, kde se můžu originálně hudebně vyjádřit. Na mém albu lze najít odkazy na hudbu těch, kteří mě ovlivnili. Když si to pak ale člověk poslechne jako celek, nahlédne o to lépe do kousku mého života, into the Piece Of My Life.”

Album pokřtí jeho producent a Nèrův kolega Tomáš Konůpka, známý z kapel Mydy Rabycad a Android Asteroid. Můžete se těšit i na další osobnosti, které se na albu podílely, například producenta Risto Sokolovskiho nebo designéra Pavla Fuksu. Role support bandu večera se ujme zajímavá indie-brit-rocková kapela I Love You Honey Bunny.

Audiovizuální křest alba Piece Of My Life Nèro Scartche proběhne v žikovském Paláci Akropolis v úterý 23. února od 19 hodin.

Více informací ke křtu na facebooku , album Piece Of My Life je k dispozici na webu Indies Scope.

Nèro Scartch, vlastním jménem Jakub Svoboda, pochází z muzikantské rodiny, jeho otec Jarda Svoboda je ústřední postavou kapely Traband. V šesti letech s bratrem Jardou založili punkrockovou kapelu Hromy Blesky a nahráli dvě alba (Mraky, 2003, Pocity, 2006). Cesta pak pokračovala přes swingovou hudbu až k Mydy Rabycad - kapele, která si i díky jeho nepřehlédnutelnému autorskému a interpretačnímu vkladu získává jméno po celém světě. Spolupracuje s Tomášem Konůpkou také v projektu Android Asteroid. Nyní přichází s prvním sólovým, emotivním a zároveň velmi energickým albem Piece of My Life, nyní také s jeho žívým provedením.

Kapela I Love You Honey Bunny funguje od prosince 2013. Za dva roky existence mají za sebou 5 singlů a přes 50 odehraných koncertů v Čechách a na Slovensku. Mimo jiné vystoupili s anglickou kapelou Battle Lines v pražském ROXY nebo na hradeckém Rock for People. 

Dodala: Silvie Marková
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 22. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Nero Scartch pokřtí v úterý v Akropoli debutové album Piece Of My Life. Vychytané.cz. [Online] 22. 2. 2016. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9963. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nero-Scartch-pokrti-v-utery-v-Akropoli-debutove-album-Piece-Of-My-Life
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:35