Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Kniha: Potkejte se se svým oblíbeným spisovatelem

Velký knižní čtvrtek zve na tradiční setkání s autory do Prahy a Brna
Přidat na Facebook
Stalo se již tradicí, že na Velký knižní čtvrtek mají čtenáři možnost se setkat s autory, kteří jsou v aktuální nabídce zastoupeni. Nejinak tomu bude i letos a to 17. března v Praze a 24. března v Brně. Čtenářům tak představí svůj špionážní román z blízké budoucnosti Ochlazení Michael Žantovský, novinářka Alice Horáčková knihu 7x ve vedlejší úloze, ve které se ptala osmi sourozenců sedmi velmi výjimečných lidí na to, jaké to je žít svůj život vedle známých osobností, dále Aleš Palán román Ratajský les, jehož děj rozplétá vraždu z padesátých let v bývalém Československu a držitelka ceny Magnesia Litera Petra Dvořáková se svou novinkou Sítě, která přináší tři příběhy o třech ženách a o tom, jak nízké sebevědomí dokáže ovlivnit náš život. Setkání s autory se opět odehraje v Praze v Ústřední knihovně na Mariánském náměstí a Brně v Knihovně Jiřího Mahena. Zmiňované autory bude zpovídat redaktor České televize Petr Vizina. Začíná se vždy od 17:00 a vstupné je zdarma. Všechny tituly Velkého knižního čtvrtku bude možné zakoupit na místě s 20% slevou.

„Samozřejmě v nabídce Velkého knižního čtvrtku jsou vedle českých zastoupeny i novinky zahraniční a tak se snažíme domluvit i návštěvu některého ze zahraničních autorů. Ne vždy je to z časových důvodů možné. V loňském roce se zúčastnil výborný Chris Priestly a letos jednáme, společně s nakladatelem, o návštěvě Abnousse Shalmani, jejíž román Chomejní, Sade a já je také součástí jarní nabídky. Tak doufám, že se nám to povede,“ říká zástupce pořadatele Ctirad Fuchs.

Dodal: Pavel Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 19. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Kniha: Potkejte se se svým oblíbeným spisovatelem. Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2016. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9956. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Kniha:-Potkejte-se-se-svym-oblibenym-spisovatelem
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.07s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:30