Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Víkend v tak trochu jiném stylu!

Přemýšlíte co podniknout o víkendu nového? Třeba si vyberete právě tady..
Přidat na Facebook
Ro(c)k s Ro(c)kem se sešel a jsou tu Velikonoce!

Bunkr Club vám připravil tak trochu jinou pomlázku!

Rockotéka rádia RockMax (bývalé AZ Rádio) opět na scéně BunkrClubu Vsetín a rockovat se bude znovu s úžasným moderátorem Ondrou Zehnalem! Poslední rocková noc se vyvedla a fanoušci tvrdších beatů si opravdu přišli na své. Ondra Zehnal si i tentokráte připravil songy těch nejlepších českých i zahraničních interpretů a bude je pouštět podle nejlepšího výběru a též i na vaše přání!

Návštěvníci si tedy můžou vychutnat své oblíbené rytmy ve stylovém prostředí, kde se točí správně vychlazené pivko a pokud bude moc zima, zahřát se nějakým tím kalíškem u baru může každý (samozřejmě pokud to má od státu již dovoleno) J

Za příjemných 30,-Kč se již od 21:00 můžete těšit z posledního pátku před Velikonocemi s kvalitním rockem!


Ziggy Marley: „Love is my religion".
„Reggae"

Lze se shodnout na pojetí, že reggae je hudba, která je jako výsledek spousty vlivů charakterizována poněkud unikátní kombinací přístupu k rytmu, harmoniím, aranžmá a sdělovací roli textů.

V textech je obsaženo občas zdánlivě málo srozumitelné, avšak ve skutečnosti velmi důležité a dobře pochopitelné poselství pro každého člověka, který se jej rozhodne vypátrat.

Reggae má moc otevírat lidem srdce, měnit jejich žebříčky hodnot a inspirovat k podpoře prostého dobra. Je to hudba, jejíž hlavní smysl a kouzlo tkví v pozitivním přístupu k veškerým stránkám lidského bytí a jeho plodům, ať jsou sebevíc hořké.

Na reggae je unikátní způsob, jakým předává závažná sdělení. Věc, která mnohdy budí zlost a agresivitu, podají rastamani se svým pověstným klidem, moudrostí, nadhledem a pokorou. Je to příklad lidem, že problémy se dají řešit smírem, jsou-li obě strany v zájmu kompromisu ochotny něco obětovat.

„Rasta, to je proměna člověka k dobru a lásce pod přímým vlivem a v kontextu rastafariánského učení". Jinak řečeno: kdo v sobě pocítí zásadní změny směrem k dobru zejména pod vlivem poslechu, rozjímání a přemýšlení o poselství v reggae hudbě jako zdroji rasta učení, ten nastoupil cestu rastamana.

Chcete i vy zažít něco, co hýbalo světovými dějinami v průběhu celé druhé poloviny 20. století a stále se drží velké oblibě? Chcete se naladit na pozitivní vlnu a načerpat pořádnou dávku energie?

Přijďte v sobotu 22.3. do BunkrClubu Vsetín. Užijte si atmosféru, která na Vsetíně ještě nebyla!
Aby nálada byla dokonalá ve všech směrech, hoďte na sebe batikované tričko, havajskou košili nebo pestrobarevnou čepici. Nechte se inspirovat třeba módou a dobrou náladou filmu Kokosy na sněhu! Sanka a Jamajka rulezzz! :)
Každý, kdo přijde oblečen v rasta stylu nebo naopak v image drogového bosse, se může těšit na speciální dáreček u baru!

Udělejte si jaro barevné. Usmějte se. Řiďte se rastafariánským učením: "Don´t worry. Be happy.":) Nebo jak vždycky říkal náš pan televizní rosnička Zákopčaník: "Slunce v duši." :)

Informace ohledne reggae music: www.onelove.cz
DaDiKa
(Petra Daňková)
středa 19. 3. 2008 23:00
Daňková, Petra. 2008. Víkend v tak trochu jiném stylu!. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2008. [Citace: 27. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=995. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Vikend-v-tak-trochu-jinem-stylu!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.083s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: středa 27. září 2023 00:18