Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Před Parov Stelar zahrají rumunští Golan

Největší pražský koncert electroswingového mága Parov Stelar a jeho kapely vypukne už v sobotu 20. února v holešovické Tipsport Aréně. Před Parov Stelar se v roli předkapely představí rumunská skupina Golan.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Parov Stelar (LIVE)
sobota 20. února 2016 20:00
(konec +- neděle 21. února 2016 03:00)
Tipsport Aréna
Praha (CZ)
Golan je tříčlenná kapela z rumunské Bukurešti. Tvoří ji Alex, Mihai a Ernesto - tři hudebníci ovlivněni různými hudebními styly - housem, klasikou, jazzem a novým R&B. Jejich kombinací vytvářejí jedinečnou směs eklektických harmonií. Nahrávají naživo hudební nástroje jako trubka, flétna, bicí, používají samply a djing a přinášejí do dnešní elektronické hudby lidský element. Skupina vznikla v roce 2013 a brzy se stala jednou z nejoblíbenějších formací rumunské elektronické scény. V roce 2014 kapela získala Best Electro Award, cenu největšího rumunského hudebního časopisu Sunet, a na mnoha festivalech vystoupili jako hlavní hvězdy. V roce 2015 vydali svůj první singl Promises na německém labelu Motor Music. Na rok 2016 chystá kapela dvoupísňové EP na labelu Parov Stelar Etage Noir Recordings.Hlavní hvězdou večera však bude Marcus Füreder, známější pod svým uměleckým jménem Parov Stelar. Rakouský hudebník, producent a DJ se proslavil nejen electroswingem, ale také skvělým samplovaným a kombinací různých hudebních stylů. Parov Stelar je nejúspěšnějším rakouským umělcem na mezinárodní úrovni, získal nespočet ocenění a spolupracoval s umělci jako jsou Tony Bennett & Lady Gaga, Marvin Gaye, Lana Del Rey, Brian Ferry a mnozí další. Parov Stelar Band a Parov Stelar Trio odehráli více než 600 koncertů po celém světě, vyprodali Regency Ballroom v San Francisku, Irving Plaza v New Yorku, dvakrát Forum v Londýně a vystupovali na festivalech Glastonbury, Eurockéennes, Zurich Open Air a na La Fete the L’Humanite v Paříži před 100 000 diváky.

Parov Stelar vyprodal několikrát sály i v Praze a jako headliner vystoupil na festivalech Rock for Churchill, Colours of Ostrava anebo Rock for People Europe. Nenechte si ujít velkolepou taneční show s razítkem kvality Parov Stelar. Už tuto sobotu 20. února 2016. Hala se otevírá již v 18:00.

Vstupenky za 800,- Kč + poplatky jsou stále ještě k dispozici v předprodeji v sítích Ticketportal a Ticketpro. Pokud by se už na vás nedostaly vstupenky na stání na plochu, nevěšte hlavu, na koncertech Parov Stelar tančí vždycky povinně celá hala! ☺

Dodal:
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 19. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Před Parov Stelar zahrají rumunští Golan. Vychytané.cz. [Online] 19. 2. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9949. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Pred-Parov-Stelar-zahraji-rumunsti-Golan
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: úterý 30. května 2023 09:34