Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Nové datum koncertu DISCLOSURE

Zrušený koncert Disclosure, který se měl původně konat 14. února v pražské Malé sportovní hale, se přesouvá na 18. srpna 2016.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce

čtvrtek 1. ledna 1970 01:00
(konec +- čtvrtek 1. ledna 1970 01:00)

()
Místo konání bude upřesněno. Všechny již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Ti, kterým srpnový termín nevyhovuje, budou moci vstupenky vrátit v místě zakoupení. Odkdy dokdy tak bude možno učinit, bude pořadatel informovat.

Oficiální prohlášení pořadatele Fource Entertainment
Koncert Disclosure byl zrušen z bezpečnostních důvodů, které souvisely s osvětlením haly a které mohly vážně ohrozit bezpečnost fanoušků i účinkujících. Problém se objevil během odpolední zvukové zkoušky a přes veškerou naši snahu jej odstranit, jsme během tak krátké doby nedokázali zaručit plnou bezpečnost v hale. Museli jsme se tak uchýlit k poslednímu možnému řešení, a sice koncert zrušit. Podle našich informací Malá sportovní hala pracuje na identifikaci příčin a odstranění závad tak, aby na místě mohly proběhnout všechny plánované koncerty.

EN
New date for DISCLOSURE show
Cancelled show of Disclosure, originally taking place on February 14th in Mala sportovni hala in Prague, has been rescheduled to August 18th 2016. Venue to be announced. Tickets already purchased remain valid. For those who cannot attend the new date, refund will be available asap.

Official statement of the promoter Fource Entertainment
Disclosure show was cancelled due to safety reasons created by venue lighting issues which made the premises not 100% safe for the fans and the artist. The problem occurred during late afternoon soundcheck and despite all our efforts to fix it on a timely manner, we were unable to guarantee within such a short notice full safety of everyone at the venue. Therefore, we had no choice than cancel the event. We’ve been advised that venue is now working on identifying the cause and solving the problem to guarantee trouble-free course of all upcoming shows.

Dodala: Kristýna Koreis
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 17. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Nové datum koncertu DISCLOSURE. Vychytané.cz. [Online] 17. 2. 2016. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9944. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nove-datum-koncertu-DISCLOSURE
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.192.92.49
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 08:36