Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Winter Arena již tento víkend

Winter Arena se vrací, tentokrát poprvé do Pece pod Sněžkou. Festival, který v sobě spojuje extrémní sporty a hudbu, proběhne již tento víkend 12. - 13. 2. 2016 ve ski areálu Javor. Přes den na sněhu a od večera do rána na parketu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
WINTER ARENA
pátek 12. února 2016 21:00
(konec +- sobota 13. února 2016 04:00)
Pec pod Sněžkou
Pec pod Sněžkou (CZ)
Tak jako každý rok, i letos je hlavním lákadlem festivalového víkendu dvoudenní dávka rozmanité hudební produkce. Zahraničním zástupcem je britská breakbeatová legenda Krafty Kuts, která rozpoutá party, z níž se jinak poklidné horské městečko jen tak nevzpamatuje. Tento rok navíc večery nabídnou průřez toho nejlepšího z české hudební scény napříč žánry. Fanoušci hip hopu se mohou těšit na klasiky Prago Union či na český unikát jménem James Cole. Své umění předvede také talentovaný pražský producent a DJ NobodyListen, který bodoval na prestižním showcase festivalu Eurosonic. Milovníky dnb roztančí Bifidus Aktif, Anakin, Twisted Minds, Pixie a Bass Drop DJs. Díky rostoucí oblibě techna a tech housu vystoupí představitele pražské klubové scény – DJ Schwa a Fatty M. Samozřejmostí je také účast mash-up DJs N’Zym a Akvamen, kteří vás budou provázet až do brzkého rána.

Sobotní den bude ve znamení oficiálního openingu snowparku Pec pod Sněžkou by Freestyle Area, takže se snb & freeski milovníci mohou těšit na pestrý celodenní program. Během dne budou probíhat contesty pro širokou veřejnost o hodnotné ceny, dále Ollie contest a Get creative contest. Program završí Evropa 2 snb & freeski JIB contest přímo ve stanovém městečku o prize money za účasti známých jezdců. Návštěvníci areálu mohou také využít coachingu pro všechny či navštívit test centrum vybraných značek. Den na sněhu zakončí párty až do brzkého nedělního rána.



Zdroj: Fource Entertainment
Missquire
(Michaela Chovancová)
pátek 12. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Winter Arena již tento víkend. Vychytané.cz. [Online] 12. 2. 2016. [Citace: 8. 12. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9929. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Winter-Arena-jiz-tento-vikend
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.058s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 18.232.127.73
Serverový čas: čtvrtek 8. prosince 2022 21:02