Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

VITA DONUM EST – nadační fond

Novinkou druhého ročníku je aukce osobních předmětů od známých československých umělců a sportovců.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Benefiční den ŽIVOT JE DAR 2016
sobota 20. února 2016 07:30
(konec +- neděle 21. února 2016 07:30)
Zlín
Zlín (CZ)
V sobotu 20. února 2016 proběhne ve Zlíně druhý ročník benefičního dne Život je dar nadačního fondu VITA DONUM EST. Nadační fond VITA DONUM EST byl založen 17. prosince 2014 ve Zlíně a jeho hlavním cílem je podpora zlínské onkologie. Jednou z hlavních akcí fondu je benefiční den Život je dar, díky kterému město Zlín opět ožije řadou sportovních, tanečních, divadelních a hudebních vystoupení s cílem vybrat co nejvíce finančních prostředků pro Komplexní onkologické centrum Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Novinkou druhého ročníku je aukce osobních předmětů od známých československých umělců a sportovců. Aukce bude probíhat od neděle 14. 2. 2016 na dražebním portále AUKRO.cz Od 19:00 bude postupně po pěti minutách zveřejněno celkem 15 položek za vyvolávací cenu 1,- Kč. Výše příhozu není stanovena, registrovaní uživatelé aukčního portálu AUKRO.cz mohou tedy přihazovat libovolné částky dle svého uvážení a finančních možností. Aukce bude ukončena v neděli 21.2 2016 postupně na základě času zveřejněných položek od 19:00.

Odkaz pro aukci na Aukro.cz (Aukce bude vystavena v neděli 14.2 2016. v 19:00)



Videopozvánka – Jakub Jugas FC Fastav Zlín zve na aukci Život je dar



Pro fanoušky zlínského fotbalového mužstva FC Fastav Zlín je důležitý čas 19:10, to začíná a po týdnu zároveň i končí aukce podepsaného dresu celým týmem. Další fotbalovou položkou je podepsaný dres FC Juventus od Pavla Nedvěda. Fanoušci slovenského rappera Majka Spirita mohou vydražit jeho boty a mikinu. Jiný slovenský rapper Kali věnoval svoji oblíbenou bundu, kterou také doplnil o podpis. Zlínská hokejová legenda Petr Čajánek věnoval do aukce svůj podepsaný dres českého národního mužstva. Další hokejista, Petr Vampola, věnoval svoji podepsanou hokejku značky Easton a hokejový útočník Ondřej Palát věnoval svůj podepsaný dres Tampa Bay Lighting za který v kanadskoamerické NHL právě hraje. Manželský pár Tomáš a Ester Berdychovi věnovali trika. Tomáš, česká tenisová jednička, daroval své zápasové triko a Ester, přední česká modelka působící v zahraničí, pro změnu zase triko svojí mateřské modelingové agentury Ph models. Jedna z nejlepších freestyle snowboardistek planety, Šárka Pančochová, věnovala svoje testovací prkno ze zimních olympijských her v Sochi. Od profesionálního českého rally jezdce Jana Černého se můžete svézt jako spolujezdec v jeho závodním voze při testovací jízdě. Profesionální motocyklový závodník Jakub Smrž věnoval svoje podepsané závodní rukavice 4SR, které jsou vyrobeny jen v několika kusech pro jeho závodní účely. Populární komik a bavič Ruda z Ostravy věnoval své nejoblíbenější triko, samozřejmě s podpisy a věnováním. Mladý nezávislý umělec DeafMessanger, jehož unikátní ručně dělané diáře, zápisníky, tašky prodávající se po celém světě, věnoval do aukce tašku a tři notesy. Zlínský graffiti a street art umělec Skre věnoval speciálně udělaný obraz se znakem nadace Život je dar.

Více o aukci a programu benefičního dne Život je dar naleznete na webu www.ZivotJeDar.cz



Fred
(Fred Durst)
pátek 12. 2. 2016 15:00
Durst, Fred. 2016. VITA DONUM EST – nadační fond. Vychytané.cz. [Online] 12. 2. 2016. [Citace: 5. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9925. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/VITA-DONUM-EST-–-nadacni-fond
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.072s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 35.172.111.47
Serverový čas: pondělí 5. června 2023 18:42