Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Duplex Night | Metro Zlín | pátek 28. března 2008

V pátek 28. března 2008 můžete přikvačit do zlínského Metra, kde se bude konat jedna z těch lepších parties ;) Duplex Night! Co tam uvidíte/uslyšíte? V článku! Chcete lupeny zadara? Soutěž na konci článku!
Přidat na Facebook


Duplex Praha je dnes bezesporu a plným právem jedním z nejznámějších českých klubů. Díky jeho hrdému členství hned ve dvou prestižních asociacích – The World´s Finest Clubs a VIP Trend, které sdružují nejlepší světové kluby, je současně i vizitkou české klubové scény v zahraničí. Duplex se řadí mezi světové kluby, kde pravidelně vystupují nejžádanější a nejznámější Djs. Jen namátkou můžeme zmínit jména jako David Guetta, Bob Sinclair, Antoine Clamaran, Layo & Buswacka, Junior Sanchez a nechyběla ani současná jednička – DJ Tiesto. Z české špičky zde hráli téměř všichni. Duplex je známý i svými večírky a celebritami, které se zde pravidelně objevují. Tento klub je navíc vyhledávaným místem mnoha turistů z celého světa. Důvodem je jeho unikátní poloha na střeše obchodního domu Debenhams, přímo v srdci Václavského náměstí. Díky proskleným zdem a vyhlídkové terase se nabízí unikátní výhled na pulsující noční centrum naší metropole.

Pojďme ale k věci. Není tajemstvím, že současnými residenty tohoto prestižního klubu jsou hned dva zlínští rodáci. Tommy Rogers, jenž po boku svého kolegy Peeta tvoří základ druhé nejoblíbenější klubové noci v ČR Dirty Dancing, která vznikla právě v tomto klubu již před čtyřmi lety. Přírůstkem do řad residentů tohoto klubu se stal v roce 2006 i DJ Ronny, který zde pořádá noci Xperience, Clublife a po boku DJ Lafayetta i legendární letní Ibiza Passion. Ronnyho sedmileté působení v legendárním zlínském klubu Music Land A, před svým odchodem do Prahy jistě není třeba připomínat. Pro ty, co tyto časy nezažili, připomeňme jen to základní z Ronnyho více než dvanáctileté kariéry.

Resident a promotér „starého áčka“ v letech 1996/2003, zakladatel oblíbených Teens Dance Party, člen hudebního projektu Ronny & Koci, se kterým vystoupil i jako předskokan na koncertu skupiny Scooter před 7000 diváky. Jeho podpis najdete i pod akcemi jako Dance 2 Holiday 2002/2003, Miss Teens, Riviera Night Swim, turné Dance 2004! a dalšími. Ronny hrál již téměř ve všech významých klubech u nás jako je například Mecca, Fabric, Studio54, LaGrotta, Envelopa, Alkatraz, Abaton, Dr.Max, Maddox a dokonce i v zahraničí. Zahrál si po boku většiny české špičky a dokonce i s takovými jmény jako je Lee Dagger (resident Pacha London), Oliver (resident Space Ibiza), LaScala (Itálie), Arno Cost (Queen Paris) a absolvoval české miniturné s německými Royal Gigolos.

Ronnyho jste nedávno mohli slyšet jako hosta beznadějně vyprodané Dirty Dancing v klubu Metro. Nyní se můžete těšit na další klubový zážitek v podobě oficiální noci klubu Duplex, která ve zlínském Metru proběhne v pátek 28.3. Nebudou chybět promo CD a Member Cards klubu Duplex, které můžete získat zdarma na této párty. Kromě aktuálního klubového soundu se můžete těšit i na oblíbeného saxofonistu Milana Strnadela. Celou noc odstartuje talentovaný resident klubu No.6 Uherské hradiště – DJ Pietri. Vzhledem k omezené kapacitě klubu, doporučujeme zakoupit vstupenky v předprodeji klubu Metro, denně od 15 hodin. Za každé dvě vstupenky navíc získáte CD Autumn Illusions zdarma! Dívky mají vstup na akci zdarma, ale i těm doporučujeme, vyzvednout si bezplatné vstupenky i s tímto bonusem. Více informací na www.djronny.cz nebo na info@metro-zlin.cz

A teď ta slíbená soutěž!.Štěpán
(Štěpán Prachař)
středa 19. 3. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Duplex Night | Metro Zlín | pátek 28. března 2008. Vychytané.cz. [Online] 19. 3. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=991. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Duplex-Night-|-Metro-Zlin-|-patek-28.-brezna-2008
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.153s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 04:08