Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Red Bull Music Academy Club Night příváží do ČŘ Brenmara a Makato

Red Bull Music Academy Club Nights přiváží do Brna a Ostravy producenty Brenmara a Makato
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Red Bull Music Academy Night
sobota 27. února 2016 20:00
(konec +- neděle 28. února 2016 03:00)
Kabinet Múz
Brno (CZ)
Jaké je být součástí Red Bull Music Academy v Montrealu? Tvořit po boku hudebních legend, setkat se s profíky z branže, navázat nová celoživotní přátelství a prohloubit si hudební znalosti? Zakuste to na vlastní kůži na Red Bull Music Academy Club Nights, které se uskuteční 27. února v Brně a 4. března v Ostravě. Dvě mezinárodní hvězdy, královská párty a hlavně decibely inspirace. Nebuďte jen součástí hudební scény – tvořte její podobu!
Přihlášky na 18. ročník legendární Red Bull Music Academy jsou v plném proudu. Stáhnout si ji můžete na www.redbullmusicacademy.com. Až do 7. března mohou nadaní hudebníci usilovat o místo mezi 70 talenty, kteří budou letos v Montrealu tvořit po boku špiček ve svém oboru a hrát v místních klubech. Jaké by to bylo a jak naložit s přihláškou, zjistíte na Red Bull Music Academy Club Nights v Brně a v Ostravě, kde vás vcucne jedinečná atmosféra hudební tvořivosti, pro níž je globální projekt Red Bull Music Academy charakteristický.

Na hudební workshop, jehož už 18. ročník se na podzim uskuteční v Kanadě, se producenti, zpěváci, beatmakeři a DJs z celého světa sejdou, aby vedle zdařilých mixů umíchali i koktejl různých žánrů a vykřesali muzice nový směr. To dělá i chicagský producent Brenmar, se kterým se už 27. února můžete setkat v brněnském Kabinetu MÚZ díky pozvání Red Bull Music Academy a Itch My Ha Ha Ha. Spolu s ním vystoupí i cz/sk support NobodyListen, Katarzia, Ink Midget x Pjoni nebo Tom Holič.

Brenmar ve své tvorbě propojuje nablýskaný r’n’b zvuk s prvky syrového undergroundu a na Red Bull Music Academy Club Night se s ním můžete těšit jak na pokec o jeho muzice, tak na info o tom, jaká je hudební Akademie v reálu. V průběhu večera se k němu připojí čeští a slovenští hudebníci a zažijete nefalšovanou ochutnávku pravé Red Bull Music Academy show.

Ani Ostrava ve své Club Night nezůstává pozadu a bude hostit skutečnou lahůdku světové elektroniky. V Provozu Hlubina uvítá 4. března japonského drumandbassového samuraje Makota, kterého vokálně doplní jeho dvorní zpěvačka DEEIZM. Experimentátor a kreativec, který boří konvence a sešněrovanost žánrů, Makoto přiveze do Ostravy zkušenosti s velikány hudebního průmyslu. Očuchat si jeho přístup k tvorbě bude nakopávačkou pro každého, kdo aspiruje na uměleckou kariéru. I Makato se bude moct opřít z podporu cz/sk producentů a djs, konkrétne Whithe, KeOSz, Subject Lost / Petr Adamec, Jimmy Pé a Kenny Rough.

Ať už aspirujete na účast v Red Bull Music Academy, nebo zkrátka chcete zažít párty hvězdného kalibru a s umělci se setkat na stagi i mimo něj, nenechte si Red Bull Music Academy Club Nights ujít a zažijte dojmy natřískaný večer plný neotřelé muziky.

Více info na
www.redbull.cz
www.redbullmusicacademy.com

http://www.facebook.com/events/222002471468312/

Dodal: Pavel Eichler
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 7. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Red Bull Music Academy Club Night příváží do ČŘ Brenmara a Makato. Vychytané.cz. [Online] 7. 2. 2016. [Citace: 1. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9894. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Red-Bull-Music-Academy-Club-Night-privazi-do-CŘ-Brenmara-a-Makato
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.093s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.207.240.77
Serverový čas: čtvrtek 1. června 2023 03:45