Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Czech Snow Polo Masters ve Špindlu

Dramatická scenérie horských svahů, svalnatá těla jihoamerických pólo poníků, jejich zrychlený tlukot srdce, bojovná atmosféra soutěžících týmů, ale i nová setkání a přátelský duch mezi hráči i diváky z celého světa, to je Czech Snow Polo Masters 2016 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CZECH SNOW POLO MASTERS 2016
pátek 5. února 2016 21:00
(konec +- sobota 6. února 2016 04:00)
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn (CZ)
Již 3. ročník prestižního turnaje Českého mistrovství koňského póla na sněhu se uskuteční 5.- 6. února 2016 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn na zasněžených sjezdovkách resortu Svatý Petr. Jako jeden z mála turnajů svého druhu na světě, společně s turnajem ve švýcarském Sv. Mořici a rakouském Kitzbühelu, spojí tento královský sport s luxusním prostředím Špindlerova Mlýna, prestižními značkami i významnými osobnostmi.

O turnaji:
- 2 denní luxusní event
- Týmy po třech hráčích, kde každý tým nese název jednoho z hlavních partnerů Prestige Models, ELAN a Ski Areál Špindlerův Mlýn
- 20 špičkových póloponíků z Brazílie, Nového Zélandu či Argentiny
- Mezinárodní účast hráčů koňského póla z celého světa, Anglie, Dánska, Polska, České republiky či Saudské Arábie, s handicapem -1 až 5
- Turnaj se koná přímo pod sjezdovkou Svatý Petr, Špindlerův Mlýn
- Každý večer afterparty s atraktivním programem, rautem, módní přehlídkou, krásnými hosteskami, DJ´s
- VIP AFTERPARTY, která se bude konat přímo pod sjezdovkou ve Svatém Petru, bude plná krásných modelů návrhářky Miriam Janásové, které speciálně pro letošní ročník připravila modely z kolekcí Great Gatsby a Carpe Diem, luxusní spodní prádlo značky WERSO, muži předvedou pánskou módu značky UOMO NAPOLETANO
- těšit se můžete také na pěvecké vystoupení zpěvačky a zároveň moderátorky Jitky Boho
- Účast osobností z řad českých celebrit a zástupců zvučných jmen
- turnaj moderují Lenka Vacvalová a Jitka Boho

Program turnaje:

pátek 5.2.2016
10:00 Otevření VIP LOUNGE pro hráče - Schůzka kapitánů s hráči
11:00 Otevření VIP LOUNGE pro sponzory a držitele VIP vstupenek
12:00 Oficiální zahájení turnaje
12:30 I. zápas Team A Prestige Models x Team B ELAN
Přestávka
13:30 II. zápas Team B ELAN x Team C Ski Areál
Přestávka
14:30 III. zápas Team A Prestige Models x Team C Ski Areál
15:00 Konec zápasu
16:00 Oficiální ukončení prvního dne a VIP LOUNGE
20:00 VIP afterparty, atraktivní program, rautu, DJ´s, Great Gatsby - přehlídka Miriam Janásová, spodní prádlo WERSO, pánská móda UOMO NAPOLETANO (pouze pro hráče a držitele VIP vstupenek)

sobota 6.2.2016
10:00 Otevření VIP LOUNGE pro hráče, sponzory a držitele VIP vstupenek

Zápasy týmů
11:30 I. zápas Team A Prestige Models x Team B ELAN
Přestávka
12:30 II. zápas Team B ELAN x Team C Ski Areál
Přestávka
13:30 III. zápas Team A Prestige Models x Team C Ski Areál
14:00 Konec zápasu
15:00 Slavnostní vyhlášení vítězů CZECH SNOW POLO MASTERS 2016
16:00 Oficiální ukončení VIP LOUNGE
20:00 VIP afterparty, atraktivní program, rautu, DJ´s, Carpe Diem - přehlídka Miriam Janásová, spodní prádlo WERSO, pánská móda UOMO NAPOLETANO (pouze pro hráče a držitele VIP vstupenek)

V průběhu dne budou pro hosty připraveny stánky s občerstvením od partnerů turnaje Frisco, Kingswood a Pilsner Urquell.

Ve Fun Zóně budou probíhat také slosování o dárkové poukazy, které věnoval partner turnaje OC Letňany a OC Forum Liberec.

Tento jedinečný zážitek pro Vás pořádá historicky první klub koňského póla v ČR, GILL POLO CLUB, exkluzivním organizátorem turnaje je produkční a modelingová agentura PRESTIGE MODELS, specialista na „tailor made events“.

GILL POLO CLUB (pořadatel turnaje) - historicky první klub koňského póla v ČR, s korektním zázemím, který je jako jediný z ČR od roku 2010 hrdým členem nejprestižnější světové asociace koňského póla Hurlingham Polo Association, která současně zaštiťuje Českou Polo Asociaci, CPA / Czech Polo Association, která je řídícím orgánem jezdeckého póla v České republice. Jedním z členů rady je pan Naveed Gill. Klíčovou akcí sezóny Czech Polo Association je právě Czech Snow Polo Masters. Dokladem mimořádné pozice Gill Polo Club je fakt, že patří do top 8 v rámci celé Evropy. Tento je garantem špičkové kvality póloponíků a hráčů s vynikajícími handicapy.

PRESTIGE MODELS (organizátor turnaje) - produkční modelingová agentura, která pro svoje klienty zajišťuje kompletní akce vytvořené na míru včetně veškerého technického zázemí, mediálního pokrytí a outdoorové reklamy. Mezi úspěšně zrealizované akce patří např. prestižní soutěž LOOK BELLA, specializované kongresy pro lékaře a farmaceutické společnosti, sportovní a kulturní události s účastí tisícovek sportovců a diváků, módní přehlídky známých návrhářů, jako například Natali Ruden v rámci TOP 100 na Pražském Hradě či v rámci Mezinárodního Festivalu v Karlových Varech, apod. Tyto reference jsou zárukou maximální profesionality a kvality, kterou Prestige Models svým klientům nabízí.

Dodala: Alena Poslíková
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. Czech Snow Polo Masters ve Špindlu. Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2016. [Citace: 30. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9893. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Czech-Snow-Polo-Masters-ve-Spindlu
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.076s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.233.219.103
Serverový čas: úterý 30. května 2023 13:06