Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

The Night... jsou miliony hvězd, ale jen jedna noc

DK Production ve spolupráci s Colour Production s.r.o. uvádějí po 14 letech od první spolupráce a založení festivalu COLOURS of OSTRAVA, další společný projekt s názvem THE NIGHT.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
THE NIGHT
pátek 24. června 2016 21:00
(konec +- sobota 25. června 2016 04:00)
Ostrava
Ostrava (CZ)
Organizátoři věří, že i tentokrát bude v něčem přelomový a pro Ostravu nový. Jedná se o jedinečnou, blýskavou, tedy glamour party noc v neobyčejném prostředí industriální vysoké pece v Dolní oblasti Vítkovice, a to 24. 6. 2016.

Poprvé v Ostravě očekávejte exkluzivní program s DJs světové špičky. Hlavní hvězda vystoupí v premiéře, poprvé v Ostravě.

Celá akce bude v atraktivní lokalitě Dolní oblasti Vítkovice, situována bude přímo pod dominantou celé oblasti, pod Bolt Tower. Pro návštěvníky bude připravena dosud nevídaná show, mimořádné efekty , lasery a LED projekce, dále nebývalá pódiová show s tanečníky.
Jedná se o jednu z mála open air akcí, která je částečně krytá mega střechou.
Hlavní hvězdou party THE NIGHT bude SANDER VAN DOORN.

Sander Van Doorn, vlastním jménem Sander Ketelaars, je nizozemský producent, majitel labelu Doorn Records. Svou kariéru odstartoval již v šestnácti letech. Mezi jeho největší hity patří skladby Koko, Gold Skies, anebo Project T, na kterém spolupracoval společně s belgickou dvojicí Dimitri Vegas & Like Mike. Pravidelné vystupování v Amnesii na Ibize, hraní na obřích festivalech jako Ultra či Tomorrowland, jsou vrcholy jeho djské práce. Kromě toho také od roku 2006 provozuje svou vlastní radio show, kterou známe pod názvem Identity. Aktuálně můžete na tanečních parketech slyšet jeho nejnovější tracky White Rabbit a Lost.

Dalším vystupujícím bude Antoine Konrad aka DJ ANTOINE, který je bezesporu nejznámější švýcarskou hvězdou a jedním z předních evropských producentů popové house music. Má na svém kontě dlouhou řadu komerčně úspěšných hitů, jako Welcome To St. Tropez, House Party, anebo Arabian Adventure. DJ Antoine je jedním z nejlépe komunikujících DJ s publikem, proto je jeho každé vystoupení skvělým zážitkem. Ostrava DJe Antoina dobře zná a miluje ho. Vystoupil zde již dvakrát, naposledy v roce 2011.
Těšit se můžete na live vystoupení krásné, energické a talentované JUICY M.

Velké překvapení posledních měsíců! Mladá Ukrajinka dobývá světovou taneční scénu svým svižným elektro a progressive housem. Je žádaná na vystoupeních po celém světě. Její podcast Juicyland je jedním z nejposlouchanějších podcastů na světě.

A to není vše, ve finále je jednání s další DJskou hvězdou aktuální světové TOP 50 magazínu DJ Mag. Jméno další světové hvězdy bude sděleno 14. února 2016, tedy na valentýnský svátek. Konečnému odtajnění finálového line upu bude předcházet soutěž o vstupenky, více zjistíte již brzy na webových stránkách a sociálních sítích THE NIGHT.

Vstupenky jsou ve třech variantách, do sektorů, podle vzdálenosti od pódia. Majitelům nejdražších vstupenek, přímo u pódia, bude nabídnuta exkluzivita výhledu. Nicméně ani majitelé levnějších vstupenek nebudou o nic ochuzení. Po celém prostoru akce budou velkoplošné LED obrazovky, které budou snímat aktuální dění na scéně. Návštěvníkům bude k dispozici dostatek občerstvovacích, hygienických i relaxačních zón. Parkoviště jsou samozřejmě k dispozici.

Link na předprodej vstupenek u společnosti Ticketpro: http://bit.ly/1R3DBN4
Celá akce je připravena organizátory, kteří mají zkušenosti s podobným typem akcí. Akce je finančně zajištěna, takže se návštěvníci nemusí bát o kvalitu, a naopak se mohou těšit na nový typ akce, která Ostravě bude slušet.

http://www.thenight.cz
https://www.facebook.com/events/472392576218654/
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 4. 2. 2016 08:00
Chovancová, Michaela. 2016. The Night... jsou miliony hvězd, ale jen jedna noc. Vychytané.cz. [Online] 4. 2. 2016. [Citace: 2. 6. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9887. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/The-Night...-jsou-miliony-hvezd,-ale-jen-jedna-noc
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.1s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.200.145.223
Serverový čas: pátek 2. června 2023 16:43