Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Filmové novinky 1. díl

Rok 2008 bude zase nabytý vším možným...
Přidat na Facebook
Pamatujete si ještě na sérii Pána Prstenů? Tak je tu další Tolkienovo dílo na zfilmování a to jest Hobit. Ještě není stoprocentně jisté, kdy to bude a jestli se tvorby zhostí opět Peter Jackson, někde se píše, že ano, někde zase, že ne. Necháme se překvapit a snad se někdy dočkáme. Kupodivu se má vrátit i Frodo, i když v knize o něm není nikde ani slovo..

Elijah Wood se nechal slyšet, že by byl hodně rád, kdyby se jeho postava zase vrátila na chvilku na plátno. Mno, uvidíme Pytlíku. Jackon má momentálně roztočenou duchařskou detektivku The Lovely Bones. A Elijah pracuje na trilleru The Oxford murders.

Po zhlédnutí Spidermana trojky jsem měla trochu na krajíčku. Bohužel ne z dojetí, ale z totálně nudné podívané. Peter Parker mi připadl až moc přecitlivělý se sklony k dětinskosti. To už M. J. byla víc dospělejší a výraznější. Z některých záporáku se stali hodní kluci a naopak. Chtělo to větší šťávu a výbušnost. Avšak co bylo, to bylo. Chystá se další pokračování pavoučího dobrodružství. Scénář k němu má psát James Vanderbilt, který se proslavil jako scénárista krimi dramatu Zodiac.

Doufejme tedy v lepší podívanou. Vlastní celovečerák si prý vyslouží i parazitický symbiont Venom, který si pohrál tak trochu s naším modročerveným pavoučkem. Fanoušci Spidermana však nejsou obzvláště nadšeni, jsou uražení, neboť už ve trojce bylo údajně jeho přenesení na plátno trapné a na hony vzdálené předloze.

V květnu 2008 (to je za chvilku, oproti Hobitovi :o)), se do kin dostaví další z klasických marvelovských superhrdinů – Iron Man. V současné době jsou tihle superchlapíci docela oblíbení, pohazují si jen tak s auty, mrakodrapy překračují jakoby se nechumelilo a stylově se vznášejí v oblacích, do toho vždycky nějaká ta krásná žena. Aby to neměli jen tak zadarmo, pronásledují je vyšinutí magoři, kteří jim tak trochu zatápějí pod kotlem.


Tony Stark hlavní hrdina Iron Mana, je znuděný milionář, který přespříliš pije, nahání modelky kde se dá a vlastí velký průmyslový úsek. A protože se fakticky asi nudí, vyrobí si oblek, který mu umožňuje být neviditelný, létat a střílet různé serepetičky. O hlavní roli kdysi projevil zájem Tom Druide, ale nakonec ji získal Downey Jr., který se v ní víc vyjímá. Smůla Tomíku, jsi opravdu prcek.

Samozřejmě, že novinek bude víc, ale pro začátek se můžeme těšit na Iron Mana..joslin
(Petra Hrabalová)
čtvrtek 13. 3. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Filmové novinky 1. díl. Vychytané.cz. [Online] 13. 3. 2008. [Citace: 28. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=985. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Filmove-novinky-1.-dil
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.065s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 34.239.148.127
Serverový čas: čtvrtek 28. září 2023 02:49