Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Zrní a Korben Dallas vyprodali československé turné

Vyprodaným pražským koncertem v Lucerna Music Baru skončilo po všech stránkách skvělé turné kapel Zrní a Korben Dallas, které zhlédlo na tisíce fanoušků.
Přidat na Facebook
Během tří měsíců odehrály kapely deset koncertů, z toho pět na Slovensku a pět v Čechách. Kapely nabídly fanouškům ve všech městech více jak dvouhodinové nadupané vystoupení, které sklidilo ovace fanoušků a nadšené reakce kritiků. Je skvělé, že i bez tlačení rádií dokážou dvě alternativní a skutečně kvalitní kapely vyprodávat kluby.
„Líbí se nám ta dravost a živelnost s jakou kluci hrajou, navíc jsou totálně pohodoví,“ hodnotí společné turné zpěvák kapely Zrní, Jan Unger, „na tomhle turné jsme se ještě víc seznámili, skamarádili, hecujeme se před koncerty, je prostě fajn s nimi být.“

To, že se jedná o vskutku osudové propojení, které navíc na koncertech báječně funguje, potvrzují i slova slovenské kapely. „Opäť sa potvrdilo, ze spojenie našich dvoch skupín výborne funguje v Česku aj na Slovensku,“ říká baskytarista Lukáš Fila z Korben Dallas. „A keďže sa stále viac prehlbuje aj naše kamarátstvo so Zrní, turné sme skončili s tým, že musíme vymyslieť nejakú spoluprácu aj do budúcna. Keby mal byť toto koniec, bolo by nám za chalanmi skrátka smutno.“


Zrní v Lucerna Music Baru pokřtili svůj vůbec první vydaný záznam živého vystoupení, akustického koncertu, který se uskutečnil v letošním srpnu na Střeleckém ostrově v Praze. Všechny písně jsou přearanžovány do neobvyklých verzí, někde se prolínají i dvě písně dohromady. Poznávacím znamením desky je poctivost, s jakou kluci ke koncertu přistupovali, autentičnost, která z desky sálá a dobrý zvuk. Album se jmenuje „Čtyři Honzové a jeden Ondřej v severní části Střeleckého ostrova. Zrní živě akusticky.“

Limitovaná edice je k zakoupení pouze na koncertech kapely a poprvé právě na vánočním speciálu. V elektronické podobě ji lze zakoupit na www.supraphonline.cz Korben Dallas pokřtili symfonické album Kam ideme, které obsahuje písně v aranžmá s orchestrem i dvě nové písně včetně duetu Sen s Anetou Langerovou.

Příští rok bude pro Zrní jubilejní, oslaví patnáct let od svého vzniku. Speciální koncerty se ponesou v duchu retrospektivy, kdy opráší i songy, které dlouho nehráli.

Dodala: Soňa Paleta
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 21. 12. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Zrní a Korben Dallas vyprodali československé turné. Vychytané.cz. [Online] 21. 12. 2015. [Citace: 22. 3. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9802. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Zrni-a-Korben-Dallas-vyprodali--ceskoslovenske-turne
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.075s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.6.58
Serverový čas: středa 22. března 2023 07:00