Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Jste taky zoufalí?

Na začátku září odstartoval na Primě americký, televizní seriál Zoufalé manželky (Desperate Housewives, u nás to zase trochu předělali). Pokud máte chuť se zasmát cizímu neštěstí, ženské originalitě a nemáte rádi české přeslazené seriály, je to ta pravá změna. Pamatujete si na Sex ve městě, tohle je trochu vyspělejší..
Přidat na Facebook
Děj nás zavede do monotónního života v zazobané čtvrti Wisteria Lane. Hlavní hrdinky jsou „zoufalé“ z manželů, ze svých dětí, milenců anebo sousedů. Nikdo není dokonale spokojený, nikdo není dokonale šťastný.

Susan Mayerová (Teri Hatcherová, kdysi dávno přítelkyně Supermana) je rozvedenou matkou, která toužebně myslí na lásku. Jako bonus má štěstí na trapasy a zmatkování v nejnevhodnějších situacích, oporu má ve své dceři, která oplývá logičtějším myšlením a pohotovostí.Gabrielle Solisová (Eva Longoria) jako modelka kývla na nabídku k sňatku zámožnému chlapíkovi. Brzy ji omrzí luxus ve kterém se ocitla, láska kupovaná dárky za nehorázné ceny. Pro rozptýlení dlouhých chvilek se vrhá do náruče mladému zahradníkovi. Občas si u ní zapomene nějaký ten svršek.

Bree Van De Kampová (Marcia Crosoová) je poněkud upjatá. Její děti nenávidí přesně nalinkované zásady a normy. Manžel se směšným jménem jako pro psa (Rex), přestává mít rád ledovou přetvářku a úchylnou snahu o perfektní vizáž před sousedy. Brzy se jí začne všechno vymykat z rukou.

Lynette Scavo (Felisity Huffmanová) bývala kdysi vynikající pracovnicí jedné firmy, kdyby jednoho dne neotěhotněla určitě by dosáhla vrcholu ve své kariéře, opakem tomu je dno v kariéře mateřství. Teď už má na krku čtyři děti, tři kluky (které bych na místě zliskala, ale americká výchova je moc jemná) a několika měsíční mimino.Edie Brittová (Nicollette Sheridanová) se snaží za každou cenu ulovit cokoliv, co má kalhoty. Pokaždé se jí povedlo svést kohokoliv a kdekoliv, tentokrát se jí do cesty postaví Susan a boj o nového souseda v ulici může začít.

Příběhy nás provází zastřený hlas Mary Alice Youngové , která si hned v prvním díle prohnala kulku hlavou. (Tvůrci tím chtěli asi zvýraznit název filmu). Hm, jak originální. Samozřejmě, že nikdo neví proč to udělala, tím se spustí soukromé pátrání..Každý díl začíná ve 21:10, trvá asi 50 minut plus otravné reklamy 10 minut. Ale co se dá dělat. Komerční televize, je hold komerční..
joslin
(Petra Hrabalová)
středa 20. 9. 2006 08:00
Hrabalová, Petra. 2006. Jste taky zoufalí?. Vychytané.cz. [Online] 20. 9. 2006. [Citace: 5. 7. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=98. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Jste-taky-zoufali?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.095s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 3.235.78.122
Serverový čas: úterý 5. července 2022 12:15