Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

První kolekci ROXY/NoD merchandise má na triku malíř a tatér Musa

Být otevřeni experimentům a bořit předsudky. Takové je motto merchandise ROXY/NoD.
Přidat na Facebook
Nečekejte tedy žádná velká loga ani prvoplánovou reklamu, nová kolekce má duši. Život jí vdechl malíř a tatér Musa, který svou pečlivost a smysl pro detail přenesl i na textil.

Jednoduchost, linka, čistota, minimalismus, abstrakce, kvalita, jedinečnost a experiment. To jsou pojící motivy spolupráce mezi ROXY/NoD a Musou. Ten je znám právě díky svému osobitému stylu, který je dnes již jasnou signaturou jeho jména. V současné době tráví více času v ateliéru než tetováním, a tak se stalo jeho plátnem to opravdové látkové.

Musa přenesl své typické motivy do kolekce šesti triček. Stejně jako jeho tetování je i potisk triček umístěn netradičně. Říká se, že každý člověk je originál. Na toto tvrzení se myslí i v tomto případě. Trička jsou potištěna ručně a to každému z nich přiřklo vlastní příběh. Ne každý se rozhodne k vlastnímu tetování. Proto je zde ROXY/NoD – Design by Musa kolekce, s níž můžou originální tetování nosit doslova všichni.

Trička jsou k zakoupení za 590 Kč během akcí v ROXY nebo na e-shopu shop.roxy.cz, kde si můžete vybrat jak doručení poštou, tak osobní odběr přímo v NoDu (každý všední den od 16:00 do 20:00). Postupem času k nim budou přibývat i doplňky, proto se vyplatí sledovat, co vše ještě ROXY a NoD odkryje.

-EN-
Be open to experiment and break down prejudices. Musa brings for all those who like art, tattoo, design and mainly originality early Christmas present. Simplicity, line, purity, minimalism, abstraction, quality, uniqueness and experiment. These are the bonding motives of the new merchandise collection Roxy and NoD which has been designed by an artist and tattoo artist Musa. He is well known to his distinctive style which has become a signature of his name.

The result of this cooperation is a transfer of Musa’s typical abstract motives to a collection of six T-shirts. Same as his tattoos, the printing of his t-shirts is placed a bit unusual. The originality has been also put into hand made printing. This step makes from every piece of collection something unique with it’s own story.

e-shop: http://shop.roxy.cz/
web Musa: http://musawork.com/

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 12. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. První kolekci ROXY/NoD merchandise má na triku malíř a tatér Musa. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2015. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9789. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prvni-kolekci-ROXY/NoD-merchandise-ma-na-triku-malir-a-tater-Musa
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.067s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:50