Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Barbora Poláková pokřtí svůj debut 2. 3. 2016 v Malostranské Besedě

23. 12. proběhne autogramiáda CD pro fanoušky v Supraphon musicpoint
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
BARBORA POLÁKOVÁ
středa 2. března 2016 21:00
(konec +- čtvrtek 3. března 2016 04:00)
Malostranská beseda
Praha (CZ)
Barbora Poláková, které vyšel na konci listopadu eponymní debut v produkci Jana P. Muchowa, takřka v každém rozhovoru čelí otázce, na kdy plánuje křest a koncerty ke svému povedenému albu. Nyní konečně známe odpověď! Vůbec první samostatný koncert, v jehož rámci proběhne i křest alba, odehraje populární zpěvačka a herečka 2. března 2016 v pražské Malostranské Besedě. Ještě předtím, konkrétně 23. 12. od 14:00, chystá Barbora pro své fanoušky autogramiádu v nové prodejně Supraphon musicpoint na Jungmannově náměstí 17!

"Právě v Malostranské besedě jsem poprvé zpívala před lidma. A pak se každý měsíc vracela na Barování. Je to prostor, ve kterém jsem objevila, že zpívat mě strašně moc baví. Tak je to takový sentiment. Taky nás tam viděla Terka Kopáčová zpívat Krávu a na to konto chtěla natočit klip. Myslím, že to bylo hodně zásadní," vysvětluje Barbora, proč si pro svůj první plnohodnotný koncert vybrala právě pro mnohé kultovní sál Malostranské Besedy.

Album, které v létě předznamenal singl Nafrněná (na YouTube má klip nyní již více než 7 miliónů zhlédnutí, viz http://y2u.be/o7auqhgjgig), patří mezi bestsellery letošního podzimu. V žebříčku prodejnosti digitálního obchodu Supraphonline.cz je na první příčce, v hitparádě Bontonland IFPI se pak nyní drží na pátém místě. A dle aktuálních zpráv, je obrovský zájem i o křest, na který nyní zbývá už jen posledních pár vstupenek na pokladně Malostranské Besedy.

"Mám velkou radost ze všech zpráv a videí, co mi chodí. Opravdu jsem šťastná při každé vstřícné reakci," říká Barbora k vřelému přijetí svého alba a k samotnému koncertu dodává: "Trošku se bojím, ale mnohem víc se těším. I na kapelu a srandy, co spolu máme... Máme před sebou teď dva měsíce zkoušek, abychom to pro vás napilovali..."

A pilovat se nebude rozhodně jen křest v Malostranské besedě. Jak Barbora naznačuje, chystá toho se svým úspěšným debutem spoustu: "V příštím roce plánujem dva klipy a koncerty, jak to půjde. Zatím jsme jich potvrdili jen pár a Žebřík, který budu zase moderovat s Tomášem Hanákem. Uvidíme, jak to budeme s miminkem zvládat…"

Dodal: Lukáš Kadeřábek
Missquire
(Michaela Chovancová)
čtvrtek 17. 12. 2015 09:00
Chovancová, Michaela. 2015. Barbora Poláková pokřtí svůj debut 2. 3. 2016 v Malostranské Besedě. Vychytané.cz. [Online] 17. 12. 2015. [Citace: 28. 1. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9782. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Barbora-Polakova-pokrti-svuj-debut-2.-3.-2016-v-Malostranske-Besede
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.102s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.25.27
Serverový čas: sobota 28. ledna 2023 20:25