Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Hudba není věda, je to umění - Kollektiv Turmstrasse

Nemají rádi škatulky, milují Berlín, nebojí se experimentovat a neradi se nechávají ovlivňovat.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Kollektiv Turmstrasse
pátek 5. února 2016 22:00
(konec +- sobota 6. února 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Do Prahy míří další zástupci Solomunova německého labelu Diynamic, mistři producentského řemesla, kteří neváhají vystoupit z davu a vydat se ještě nikým neprošlapanou cestou, Kollektiv Turmstrasse.

5. února se v ROXY po pěti dlouhých letech opět objeví berlínská dvojice Kollektiv Turmstrasse. Po H.O.S.Hovi a Solomunovi půjde v krátké době o třetí zástupce úspěšného labelu Diynamic. „Diynamic music míří v současnosti na hudební vrchol, a i proto se teď snažíme ukázat českému publiku jejich celou hudební paletu. Kollektiv Turmstrasse mně hluboce zasáhli, poslouchám je hlavně při práci a jsem si jistá, že naživo to bude skvělá párty“ vysvětluje dramaturgyně Lenka Senová.

Cristian a Nico nejsou na scéně nováčky a už od roku 2000 zaplavují hudební svět jedinečnou produkcí vydávanou na labelech Connaisseur, jejich vlastním Musik gewinnt Freunde a v poslední době především Diynamic. “Cesta je pro nás důležitější než odměna, za kterou míříme. Hudba není složitá věda, je to umění” popisují pánové svůj emotivní styl balancující mezi minimalem, deep housem a atmosférickou elektronikou. Funguje skvěle jak při domácím poslechu, tak především v klubovém prostředí.

Dlouhá Strasse se v únoru opět zahalí do berlínské atmosféry. Že to není klišé, se nám pokusí dokázat ti, kteří tento pojem sami už roky definují.

EN
Be ready to welcome another powerful members of Solomun’s label Diynamic, Berlin based duo Kollektiv Turmstrasse. There are few artists operating in the house/techno milieu who offer much beyond functionality in their music. Those who bring more than this to the table always stand out from the crowd. Hamburg/Berlin duo Kollektiv Turmstrasse (Christian Hilscher and Nico Plagemann) are one of those rare acts whose music caters for both body and soul. 5th February will be the day when Prague will meet Berlin in the best way possible.


FB Event: http://www.facebook.com/events/454727058058713/

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 13. 12. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Hudba není věda, je to umění - Kollektiv Turmstrasse. Vychytané.cz. [Online] 13. 12. 2015. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9771. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Hudba-neni-veda,-je-to-umeni---Kollektiv-Turmstrasse
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.09s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 09:26