Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Parov Stelar Band už v pátek v Brně!

Máme poslední info!
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Parov Stelar Band
pátek 11. prosince 2015 20:00
(konec +- sobota 12. prosince 2015 03:00)
BVV
Brno (CZ)
Již tento pátek po vyprodaném pavilonu G1 a aréně HANT v Bratislavě, přijede kompletní sestava THE PAROV STELAR LIVE po necelých dvou letech zpět do Brna, aby představila své nové album The Demon Diaries, ale také starší hity v novém koncertním zpracování a za přítomnosti speciálních hostů skupiny, kterými jsou rakouská skupina Eugene The Cat, či Mackie Messer nebo Swing Garden!

Vstupenky na místě budou!
Základní a VIP Diamond budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 999 Kč a Diamond za 2999 Kč, tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu  a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK. Pozor, pokladna bude v provozu od 19:00 do 02:00 přímo u brány č.4!Z Parov Stelar pohodlně domů s Top1Taxi a 20% slevou!
Speciálně pro Vás jsme spolu s Top1Taxi připravili 20% slevu na taxi. Nemusíte čekat na rozjezdy, nemusíte se štrádovat napráskaným autobusem. Auta Top1Taxi budou neustále kroužit kolem, takže budou vždy na dosah a navíc pro Vás dojedou až do areálu. Stačí jim ukázat vstupenku a máte to jen za 4/5 ceny!
S Top1Taxi si užijete pohodlnou jízdu čistým, Wi-Fi vybaveným a klimatizovaným vozem s profesionálním řidičem, s nímž se domluví i Vaši zahraniční přátelé – a to za nejnižší cenu v Brně i okolí. Po předložení vstupenky na Parov Stelar Vám započítáme nikoliv 30 Kč/km, ale pouhých 24 korun!
Pro pohodlnou, rychlou jízdu si uložte čísla 734 574 110 a 844 110 110 a uschovejte vstupenku na Parov Stelar!

Šatny
Z důvodu velkého zájmu o akci je zajištěna velkokapacitní šatna, která se nachází v přízemí pavilonu B. Vip a Vip Diamond mají šatnu v 2. patře pavilonu.Bezpečnost
Z důvodu zvýšené bezpečnosti na akci PAROV STELAR prosíme počítejte, že Vaše odbavení u vchodu bude delší, než jste zvyklí a hlavně důkladnější.
Prosíme, z tohoto důvodu o Váš dřívější příchod na akci. Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Do prostor konání akce je přísný zákaz vnášení zbraní či jiných ostrých předmětů. Zakázány jsou též tlakové nádoby (spreje) a jiné tekutiny.
Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Kontrola pravosti vstupenek
Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Vstupenky
Majitelé všech druhů vstupenek využijí vchod k pavilonu B [brána č.4, ulice Křižkovského ], která se nachází naproti hotelu Voroněž, a také v blízkosti hotelu Holiday INN. Pavilon B se nachází také hned vedle VIDA! science centra. Brána se otevírá od 19:00, a předpokládaný konec akce je 04:00!

Opuštění prostoru
Během akce nebude možnost opouštět prostor Pavilonu B. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Diamond. Ale nemusíte zoufat, vytvořili jsme pro Vás také venkovní prostory s možností nákupu teplých nápojů!

Foto & Video
Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).Osobní prohlídka, kontrola totožnosti
Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Propagace jiných akcí
Na akci Parov Stelar budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Užíjte si akci, bude to fenomenální nejen díky Parov Stelar, ale i Vám! V 19:00 dne 11.12. v pavilonu B, Brno!

Vstupenky můžete také zakoupit zde :
► Exkluzivní předprodej Ticketpro® http://1url.cz/F9nO
► Slovenský předprodej Ticketportal® http://1url.cz/ePnL

Dodal: Dalin Vajčner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 8. 12. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. Parov Stelar Band už v pátek v Brně! . Vychytané.cz. [Online] 8. 12. 2015. [Citace: 8. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9755. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Parov-Stelar-Band-uz-v-patek-v-Brne!-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.104s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.232.31.206
Serverový čas: středa 8. února 2023 11:33