Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

S UNITED FLAVOUR ZÍTRA VYSTOUPÍ JAH OVA EVIL A UCEE

Už zítra ve čtvrtek 3. prosince vystoupí v Lucerna Music Baru skupina United Flavour se svými hosty. Letos si do pražského klubu kapela pozvala jamajské duo Jah Ova Evil a zpěváka Ucee.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
United Flavour
čtvrtek 3. prosince 2015 21:00
(konec +- pátek 4. prosince 2015 04:00)
Lucerna - Music Bar
Praha (CZ)
Jah Ova Evil (JAM)
Jah Ova Evil je jamajská komunita, která svým působením reprezentuje silné lidské hodnoty jako lásku, rovnoprávnost a solidaritu. Touží po světu, kde chudoba nebude mít své místo a kde každý žije v harmonii se svým okolím. V České republice budou Jah Ova Evil reprezentovat dva bratři Gideon a Selah. Jah Ova Evil jsou velmi známí v jamajském hlavním městě Kingstonu, kde se podílí na tamním bohatém kulturním životě. Každý týden pořádají akce, díky nimž mladí a starší umělci sdílejí své poznatky o reggae hudbě. Hudba produkovaná členy Jah Ova Evil reflektuje současný trend tzv. reggae revivalu, přičemž se nebojí spojení s jazzem, soulem, hiphopem a elektronickou hudbou. S United Flavour nevystoupí náhodou. Již nějakou dobu spolupracují s basistou a producentem United Flavour Djeiem, který pro ně produkoval několik riddimů. Gideon se objevil na pódiu společně s United Flavour na letošním ročníku festivalu Rock for Churchill.

Ucee
Autorská tvorba tohoto talentovaného zpěváka s egyptsko-tuniskými kořeny nejde charakterizovat pouze jedním žánrem. V jeho písničkách a energickém projevu se snoubí reggae, soul, hip hop a Ucee nezapře ani své arabské kořeny. Ucee má za sebou stovky koncertů po celé Evropě a v severní Africe. Pravidelně spolupracuje s respektovanými německými skupinami Mortal Kombat a Soulid Kollective a vystupoval také vedle takových jmen, jako jsou Tarrus Riley, Alborosie, Gentleman nebo Konshens.

Své první sólové album pojmenované International Call vydal Ucee v březnu 2012, v současnosti pracuje na materiálu na další sólovku. Album International Call vyšlo kromě České republiky také v Německu, kde se setkalo s velkým ohlasem u recenzentů a skladby z něj zařadilo do playlistu na dvacet německých rádií. Od roku 2012 Ucee absolvoval spousty živých vystoupení a vydal řadu velice úspěšných singlů. V únoru letošního roku dokonce zprodukoval riddimovou kompilaci Pineapple Kush Riddim, na které se objevují i velké hvězdy reggae světa jako Anthony B nebo Sizzla. Ucee žije střídavě v Regensburgu a v Praze, takže jste ho mohli již několikrát vystupovat společně s United Flavour, s kterými již několik let úzce spolupracuje.

Koncert United Flavour se koná v rámci série 20 narozeninových koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru.

Vstupenky v předprodeji jsou za 250 Kč + poplatky. Předprodej běží na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatku), na webu Lucerna Music Baru a v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal a Eventim. Na místě 300 Kč.

Oficialní Facebook událost: http://www.facebook.com/events/417507371768451/

Dodal: Jaromír Telenský
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 2. 12. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. S UNITED FLAVOUR ZÍTRA VYSTOUPÍ JAH OVA EVIL A UCEE . Vychytané.cz. [Online] 2. 12. 2015. [Citace: 1. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9742. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/S-UNITED-FLAVOUR-ZÍTRA-VYSTOUPÍ-JAH-OVA-EVIL-A-UCEE-
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.085s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.119.61
Serverový čas: středa 1. února 2023 10:48