Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Chcete zhubnout? Jeďte do Egypta..

Mladý americký muž se vrátil z výměnného studijního pobytu o třicet kilo lehčí a to prosím předtím vážil sedmdesát….
Přidat na Facebook
Rodina Koptských křesťanů, u kterých bydlel, mu odmítala dávat pravidelný přísun potravy. Jejich krédem je držet půst 200 dní v roce, což je podle mě úlet. Mladík však chtěl za každou cenu zůstat celý rok. (Zažraný do učení, naopak jeho žral hlad).

Po návratu do rodné Augusty v americkém státě Maine, byl okamžitě hospitalizován. Drželi ho v nemocnici skoro dva týdny. Nabral úspěšně devět kilogramů nazpět, přesto to není ten samý kluk, který odjížděl před několika měsíci, tvrdí jeho matka. Prý rád chodil ven, učil se výborně a hodně sportoval, nyní je uzavřený a mlčenlivý.


Sedmnáctiletý Jonathan byl přemlouván přáteli a učiteli v anglické škole v Egyptě, aby si vyměnil lidi, u kterých bydlel. Ale byla mu jen nabídnuta rodina v nebezpečné části Alexandrie, takže raději zůstal. Jeho rodiče teď momentálně apelují, aby organizace zajišťující výměnné programy, varovala zájemce před Koptskými křesťany a poučila je, jak je jejich vyznání nebezpečné životu.

A co na to hostitelská rodina, u které Johnathan žil? Shaker Hanna hlava rodiny prohlásil, že chlapec jedl každé jídlo hodinu a půl. Množství, které snědl, by prý stačilo šesti lidem. Taky že hodně cvičil a posiloval. Organizace AFS, která zjišťovala mladíkovi pobyt, je jednou z nejstarších a nejznámějších v oboru a odmítla se k tomu nějak vyjadřovat.

I přes tuto nechutnou zkušenost, se Jonathan přihlásil do nového programu, která se týče pomoci v Zimbabwe, kde chce pomáhat se stavbou domů a kolejnic. Hodný, viďte..P.S: Pokud chcete udělat z vašeho zlobivého chlapečka hodného, pošlete ho na studijní pobyt do Egypta :). Vrátí se vám jiný chlap.


joslin
(Petra Hrabalová)
úterý 4. 3. 2008 08:00
Hrabalová, Petra. 2008. Chcete zhubnout? Jeďte do Egypta... Vychytané.cz. [Online] 4. 3. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=974. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Chcete-zhubnout?-Jedte-do-Egypta..
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.121s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.239.59.31
Serverový čas: neděle 24. září 2023 10:07