Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

THePETEBOX vystoupí v pátek v Uhelně!

eXcelent pLayer je unikátní spojení hudby a obrazu. Během toho, kdy Beatboxer za pomocí loopingu vrství svojí hudbu od prvního tónu po kompletní skladbu, vybarvuje Tag Tooler díky projektoru stage. Výsledkem je tak audiovizuální zážitek, který vzniká živě v klubu.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
THePETEBOX
pátek 4. prosince 2015 21:00
(konec +- sobota 5. prosince 2015 04:00)
Uhelna Club & Restaurant
Praha (CZ)
Výjimečný večírek v clubu Uhelna přinese britský Beatboxer THePETEBOX v kooperaci s ilustrátory ze studia DRAWetc, kteří během večera předvedou své umění přímo před zraky návštěvníků.

Looping je elektroakustická smyčka, kdy muzikanti používají vlastní hlas a nebo hrají na jakýkoliv nástroj a k tomu, aby produkovali hudbu, používají smyčkovač. Díky němu tak v reálném čase před lidmi vytvářejí hudbu. Nahrávají na něj zvuky, ty se opakují a přes ně se ukládají další smyčky.

Tag Tool je vizuální neonová show, která umožňuje několika kreslířům ilustrovat a animovat v jedné společné pracovní ploše najednou. Živé kreslení funguje jako vizuální doprovod k looper vystoupení.

Tag Tool & Looping Live Performance
Video Mapping
DJ’s

Vystoupí:
THePETEBOX (UK)
Tom Holič
DJ Diom

THePETEBOX (UK)
ThePetebox je britský beatboxer, hudebník, skladatel a multiinstrumentalista, jehož live vystoupení si získala diváky po celém světě. V roce 2005 vyhrál Beatbox Championships rádia BBC 1 a byl také jmenován vítězem Talent Award stanice Channel 4. Peteův styl se dále vyvíjí, jeho vystoupení nově obsahují i speciální efekty, více looperů a také kytaru – to vše dohromady s jeho unikátním beatboxem tvoří komplexní skladby.

Tom Holič: elektro, deep house, tech house
Stále skloňovanější brněnský houseový talent Tom Holič se svým live vystoupením založeným na improvizaci. Svým vystoupením na Colours of Ostrava tento rok utvrdil svoji pozici jakožto předního českého elektro improvizátora.

DJ Diom: disko, funky-electro-acid house
Jeden z top českých DJs, Member of Red Bull Music Academy (Dublin 2000).

Vstupenky v předprodeji na www.goout.cz

Dodal: Peter Rajci
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 12. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. THePETEBOX vystoupí v pátek v Uhelně!. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2015. [Citace: 11. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9737. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/THePETEBOX-vystoupi-v-patek-v-Uhelne!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.107s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.220.249.141
Serverový čas: pondělí 11. prosince 2023 06:37