Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

NITRO CIRCUS představuje "Revolution Day"

Revolution Day: The Chase for the biggest trick in action sports history - teď celosvětově k dispozici na iTunes a dalších VOD platformách
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
NITRO CIRCUS LIVE
neděle 31. ledna 2016 18:00
(konec +- neděle 31. ledna 2016 22:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Původně byl program vysílán po celých Spojených státech na NBC, v této 90-minutové speciální kronice se představí Jed Mildon a James Foster, kteří úspěšně předvedou, jako první na světě, čtverné salto vzad na BMX kole.

Nitro Circus, akční sportovní podívaná vedená legendárním Travisem Pastranou, vydala v úterý 24. listopadu „Revolution Day: The Chase for the Biggest Trick In Action History“ Fanouškové nyní mohou zakoupit tuto speciální akční podívanou, balenou do 90 minut, na všech zásadních digitálních platformách jako iTunes, Amazon Instant Video, Xbox, Google Play a dalších.

„Revolution Day: The Chase for the Biggest Trick In Action History“ zaznamenává devítiměsíční výzvu Nitro Circus, které se zúčastnili hvězdy BMX Jed „Warrior“ Mildon a James Foster, aby jako první na světě skočili čtverné salto vzad. Mildon byl první atlet, který skočil trojité salto vzad, zatímco Foster je jediným jezdcem, který ho úspěšně skáče dodnes. Nicméně, vzhledem k mnohem větší výšce a rychlosti, kterou jezdec potřebuje – rozjíždí se z 15 metrové výšky přibližně 60 kilometrovou rychlost – představuje čtverné salto vzad exponenciálně větší výzvu.

„Revolution Day“ také poukazuje na velké vzdálenosti, které mezi domovy obou závodníků jsou. Foster je z jižní Kalifornie, zatímco Mildon vyrostl na druhé straně světa v Taupo na Novém Zélandě. Mildon propadl vášni BMX ještě jako pracující svářeč a znalosti z tohoto oboru se mu hodí, protože jezdí na stroji vlastní výroby. Foster zase využívá speciální tréninkový komplex „Pastranaland“ v Marylandu. Oba atleti, nicméně, museli před tím, než triky absolvovali, překonat mnoho překážek - včetně děsivých pádů a nespočet zranění. S „Revolution Day,“ se divákům dostane podívaná bez jakéhokoliv tabu, scény z natáčení, ale především pohled na dovednosti, odvahu a odhodlání, díky nimž dosáhli velikosti, která bude rezonovat mezi všemi příznivci akčních sportů.

„Jed a James zde překračují své limity. Jedná se o sportovce světových kvalit, kteří jsou momentálně na vrcholu, jezdí rychleji a létají dál, než kdokoliv jiný, s rozdílem mezi triumfem a katastrofou měřeným jen zlomkem vteřiny, „řekl Michael Porra, generální a kreativní ředitel Nitro Circus. „Tento příběh je zachycen v „Revolution Day „ a přesvědčivě dokládá lidské snažení, se kterým se každý může ztotožnit.“

Pro více informací o „Revolution Day The Chase for the Biggest Trick In Action History“ navštivte www.nitrocircus.com Oficiální trailer zde:O Nitro Circus
Časopisem Forbes byl Nitro Circus nedávno označen jako jedna z nejslibnějších amerických značek v oblasti akčních sportů a zábavy pro mladé v celosvětovém měřítku. Od skromných začátků, kdy Jeremy Rawle, Gregg Godfrey a sportovní superstar Travis Pastrana produkovali DVD z garáže v Utahu v roce 2003 až k megaúspěšné TV sérii, která byla vysílána ve více jak 60 zemích po celém světě, Nitro Circus dosáhl globální popularity. Nitro Circus: The Movie, ve kterém se představili účinkující ze seriálu MTV, byl promítán v roce 2012 v kinech po celém světě. V roce 2015 Nitro Circus oznámil partnerství s NBC Sports Ventures. Mnohaletá strategická aliance bude zahrnovat televizní speciály vysílané celonárodně ve Spojených státech na NBC a NBCSN, stejně jako přenášené NBC Sports Live Extra, divákům se také představí nová reality série „Nitro Circus:Crazy Train“, debutující na NBCSN v říjnu 2015.

Michael Porra, generální ředitel a odborník na akční sportovní odvětví, v roce 2010 transformoval TV show do živé akční podívané a vytvořil tak globální fenomén Nitro Circus Live. Od svého prvního uvedení v Austrálii před pěti lety show procestovala celý svět s rekordní návštěvností a vzrůstající fanouškovskou komunitou. Nitro Circus se dosud představil na pěti kontinentech, kde show navštívily v rámci vyprodaných představení v Evropě, Spojených státech, Kanadě, Austrálii, na Novém Zélandu, v Číně, Japonsku, na Středním východě a v Jižní Africe téměř dva miliony nadšených fanoušků.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 12. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. NITRO CIRCUS představuje "Revolution Day". Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2015. [Citace: 29. 11. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9735. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/NITRO-CIRCUS-predstavuje-_Revolution-Day_
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.108s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 18.206.48.243
Serverový čas: středa 29. listopadu 2023 10:11