Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Podzimní bilance Xindla X: vyprodané turné a nejhranější písnička

Ostravský koncert RETROTOUR byl letošním posledním. Fanoušci si na Xindla X musí počkat do prvního jarního turné, které pojede společně s kapelou UDG a písničkářem Voxelem. V příštím roce se dočkáme i nového alba, slibuje Xindl X.
Přidat na Facebook
Xindl X prožil velmi úspěšný podzim. Všechny koncerty podzimního RETRO tour (11. 11. Hybernie Praha, 22. 11. Mahenovo divadlo Brno a 23. 11. DK Ostrava) byly vyprodané a Xindlův česko – slovenský duet Cudzinka v tvojej zemi s Mirkou Miškechovou je již několik týdnů nejhranější skladbou u nás, klip už má téměř 4, 5 milionu zhlédnutí.Ostravský koncert byl posledním letošním samostatným koncertem Xindla X. Během něj však už stačil představit novou skladbu Na vodě z plánované desky pro 2016. Vydat společně s videoklipem by ji chtěl už během ledna. A co dalšího plánuje Xindl X pro příští rok? „Na konci února odstartuje naše SPOLEČNÉ TURNÉ – XINDL X, UDG, VOXEL koncertem v Olomouci, celkem bychom měli odehrát 17 koncertů v 16 městech, v pražském Lucerna Music Baru si zahrajeme dva večery po sobě.(přehled turné naleznete níže). Společné koncerty jsme s UDG absolvovali už loni a protože to bavilo nás i publikum, rozhodli jsme se po roce přidat další šňůru, tentokrát ještě obohacenou o našeho kamaráda, písničkáře Voxela. Každá formace kapela odehraje vlastní koncertní set, ale zahrajeme i společně. Věřím, že to bude jízda!“

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a http://www.facebook.com/xindlxofficial

Xindla X můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií, https://www.youtube.com/user/Xindloviny nebo přečíst na denik.cz .

Dodala: Johana Turner
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 1. 12. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Podzimní bilance Xindla X: vyprodané turné a nejhranější písnička. Vychytané.cz. [Online] 1. 12. 2015. [Citace: 4. 2. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9730. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Podzimni-bilance-Xindla-X:-vyprodane-turne-a-nejhranejsi-pisnicka
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.05s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.236.80.119
Serverový čas: sobota 4. února 2023 17:03