Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Německá dvojka Andhim přijede v březnu poprvé do ČR

Léto se vrací do ROXY! Nachystejte sluneční brýle, pozitivní vibez a připravte se na nálož nejkvalitnější „super house music“ v podání německé dvojice Andhim.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
Andhim
pátek 4. března 2016 22:00
(konec +- sobota 5. března 2016 05:00)
Roxy
Praha (CZ)
Simon And Tobias patří v současnosti mezi nejosobitější hudební projekty a v březnu poprvé představí pražskému publiku svou směs aktuální house music říznuté soulem a špetkou berlínské atmosféry.

Těžko si dokážete představit bizarnější místo k seznámení než soutěž v pojídání párků. Právě tam se v roce 2010 Simon and Tobias dali dohromady a toto jedinečné setkání dalo vzniknout „boy bandu“ Andhim. Oba měli před setkáním za sebou bohatou djskou kariéru jako oceňovaní turntablisti (Tobias je několikanásobný DMC Champion) a bylo jasné, kterým směrem se vydají.

Andhim sami nazývají svůj osobitý styl Super House a neskrývají, že jejich hlavním smyslem je lidi bavit. Rok po prvním singlu Beaver se Andhim vyšvihli do TOP 10 Newcomers časopisu Raveline a v průběhu pár let následovala smršt úspěšných tracků jako Hausch nebo Reeves (feat. Super Flu). Kolínsko-berlínská dvojice se nebojí ani tvorby klipů, ve kterých často vystupují viz Melte nebo Boy Boy Boy. Vtipná videa jsou i typická pro jejich netradiční online prezentaci a komunikaci s fanoušky.

Andhim boys poprvé v ČR a byla by chyba nebýt u toho.

EN
Andhim are coming to town and they are‘bout to bring theri finest summer vibez. Simon and Tobias are currently one of the most original and hyped musical duo bringing fresh house music to the world. Andhim are known for their tracks as Boy Boy Boy, Hausch or Reeeves (feat. Super Flu) as well as for their intertaining online communication incl. music videos. 4th March will bet he day of super house music as they call themselves. Be ready!

Dodal: Daniel Bacho
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 30. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Německá dvojka Andhim přijede v březnu poprvé do ČR. Vychytané.cz. [Online] 30. 11. 2015. [Citace: 4. 12. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9722. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Nemecka-dvojka-Andhim-prijede-v-breznu-poprve-do-CR
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.066s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.180.174
Serverový čas: pondělí 4. prosince 2023 05:18