Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sonne Edition představuje kluky z Oh-la-la agency!

Rozhodli jsme se, že vám taky vlastně řekneme, kdo to kluci XTR a Wizard jsou. Kdo tedy neví, vystoupí v neděli 23. března 2008 (to je před Velikonocema ;) ) v Topolné na Sonne Edition 4. Víc v článku ;)
Přidat na Facebook
Wizard
www.idj.cz/wizard

Začátky hraní dje Wizarda sahají někam k roku 95/96. Aktivně se k muzice dostal okolo roku 96 v dnes již neexistujícím Music Clubu Černá Vdova v Mladé Boleslavi, kde působil jako resident. Klasickým vývojem prošel od disko stylu v house a později objevil krásu techna, kterému zůstal věrný dodnes. Díky svému snažení měl možnost si již v roce 97 zahrát po boku Djs jako Skipworker, Zetor, Moon, Aiffel, Coitus Exitus, Agent a další.

Od roku 1999 cestuje po klubech ve středních Čechách a v rok nato zakotvil v tehdejším Music Star Clubu spolu s djem UWem. Zde si díky stálému přístupu ke gramofonům výrazně zlepšil techniku mixování. Začíná dobývat kluby i ve vzdálenějších městech, například: Česká Lípa, Teplice, Příbram a Praha. V roce 2001 se již intenzivně věnuje pouze techno muzice a začíná vystupovat po klubech po celé České republice.

V roce 2002 se stává residentem Music clubu Posilovna v Mnichově Hradišti, kde si kromě celé české djské techno špičky zahrál i po boku Takkaki Itoha a Inland Knights. Toho času zakládá agenturu “Oh-la-la agency“, která bookuje ještě další 4 DJs. Díky povedeným akcím v mladoboleslavském kraji se podařilo agenturu zviditelnit. Na začátku roku 2003 dobývá Wizard moravské luhy a háje hraním ve Velkých Karlovicích a na Vsetíně a stává se residentem párty Enterprise.

V červenci 2003 zažívá Oh-la-la agency přerod - odchází DJ Bába a několik dalších DJs, naopak přírůstkem jsou DJ XTR a Bee s Waxworkem. DJ Wizard se stále častěji objevuje s XTRem ve společných setech ze 2,3 nebo 4 gramofonů, které jsou nabité energií a korunové nekonvenčním chováním obou DJů. Je též pravidelným hostem tanečních pořadů na různých rádiích, např. Kiss Delta, Kiss Publikum, Bonton a nejen tam.

Kromě hraní se Wizard zabývá i osvětlovací a zvukovou technikou. Jeho obrovskou láskou jsou lasery a momentálně má doma hned tři, z toho jeden tříbarevný zázrak, na jehož výrobě a vylepšování pracoval několik let.

XTR
www.idj.cz/xtr

Taneční muzice se věnuje od roku 1998, hned zpočátku mu učarovalo techno. Aktivně hraje od roku 2000, kdy se stal členem agentury Sunhouse. Objevoval se na malých klubových akcích v okolí Zlínska, poté se nejčastěji prezentoval na Vsetínsku. Organizuje úspěšné parties ve Velkých Karlovicích s názvem CTRL X.

Jeho organizátorské snažení vrcholí seriálem Enterprise, kde si jako rezident DJ zahrál se špičkami techno scény. Díky DJ Wizardovi rozšířil své působeni na oblast Mladé Boleslavi, kde účinkuje na parties agentury Oh-la-la. Zahrál si tak např. v legendárním klubu Posilovna Mnichovo Hradiště a na mnoha dalších zajímavých místech. V roce 2003 opouští Sunhouse a stává se členem Oh-la-la agency.

Hlavním důvodem je vystupování s DJ Wizardem ve společných setech. Několikrát byl hostem v rádiích, jako např. na Kiss Publikum v pořadu SDP nebo na internetovém Danceradiu. Mezi jeho nejoblíbenější producenty patřil Michael Burkat, Lars Klein a Glenn Wilson. V roce 2004 se střídají party na Boleslavsku s akcemi na Moravě. Od roku 2005 XTR objevuje krásy tvrdší muziky a je hodně ovlivněn schranz technem. Jeho sety jsou plné desek od producentů jako Mario Ranieri, Sven Wittekind, Frank Kvitta a podobně.

Energické pulsující veselé hard techno, plné zvratu a změn, tak by se dal charakterizovat jeho styl, který on sám nazývá "happy hardcore". Díky lásce k hardtechnu hrává více sám, ale na staré dobré techno nezapomněl a čas od času si s Wizardem spolu "zahudlají" jako za starých časů. Domovskou baštou se mu stal vsetínsky klub Tři opice, kde pořádal divoké večírky zvané Opičárna.

Každoročně je rezidentem letního festivalu Trnkobraní. Dalším mezníkem na cestě světem bylo setkání s DJi z jižních Čech - Legend Bee a Body Bass - pořadatelé akcí Xmix. Ze spolupráce s nimi vzniklo mnoho zajímavých akcí a velké plány. Jaké? Nechte se překvapit a sledujte www.oh-la-la.dj!
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 3. 3. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Sonne Edition představuje kluky z Oh-la-la agency!. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2008. [Citace: 26. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=972. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-predstavuje-kluky-z-Oh-la-la-agency!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.084s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: úterý 26. září 2023 23:39