Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Globální superstar Rihanna oznamuje termíny The Anti World Tour

Světové turné, uváděné společností Samsung, bude odstartováno 26. února 2016 a v rámci 70 koncertů mimo jiné navštíví New York, Los Angeles, Toronto, Londýn, Amsterdam, Berlín, Milán, Kodaň ale i Prahu, kam se zpěvačka vrátí po pěti letech od své poslední návštěvy.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
RIHANNA: The Anti World Tour 2016
úterý 26. července 2016 21:00
(konec +- středa 27. července 2016 04:00)
O2 Arena
Praha (CZ)
Puma a American Express® jsou partnery turné. Vstupenky na všechny severoamerické a evropské koncerty budou v prodeji od čtvrtka 3. prosince 2016 v sítích Ticketportal, Ticketpro a na LiveNation.com.

Globální superstar, několikanásobná držitelka cen Grammy® a umělkyně, jejíž nahrávky jsou ověnčeny několikanásobnou platinou, Rihanna, dnes oznámila termíny chystaného THE ANTI WORLD TOUR, které produkuje Live Nation a odstartuje v Severní Americe v pátek 26. února 2016.

Samsung je partnerem na severoamerické části turné, PUMA pak produktovým partnerem. Evropská část turné navštíví okolo 24 evropských měst a jako speciální hosté se na ní představí Weeknd a Big Sean.

Rihanna a globální sportovní značka PUMA jsou partneři od prosince 2014. Superstar otřásla světem módy a tenisek svojí vlastní kolekcí FENTY PUMA.

Členové klubu TIDAL budou mít přístup k exkluzivnímu předprodeji vstupenek pro ANTI WORLD TOUR od pondělí 30. listopadu od 10:00 hodin do středy 2. prosince 10 hodin. Členové mohou najít podrobnosti o nákupu vstupenek po přihlášení do svých TIDAL účtů, a to pomocí webového prohlížeče, desktop aplikace nebo mobilní aplikace. Noví uživatelé se mohou přihlásit na TIDAL.com.

VSTUPENKY V SÍTI
TICKETPORTAL A TICKETPRO VSTUPENKY V PRODEJI OD 3. 12. 2015. INFORMACE O CENOVÝCH
RELACÍCH VSTUPENEK BUDOU ZVEŘEJNĚNY V NEJBLIŽŠÍCH DNECH.

www.rihannanow.com
www.livenation.cz

Rihanna se stala ikonou moderní hudby, zábavy i módy. Doposud prodala po celém světě 54 milionů alb a 210 milionů digitálních skladeb, což z ní dělá nejprodávanějšího digitálního umělce všech dob. Během 7 let vydala 7 alb, 13x dosáhla první příčky v singlových hitparádách a získala 8 cen Grammy®. Rihanna je nejsledovanějším umělcem na Vevo / YouTube s více než 7 miliardami shlédnutí 23 certifi kovaných videí Vevo. Je také jeden z největších umělců na Facebooku s více než 81.000.000 přátel. Mimo jiné má na svém kontě šest druhů vůní, dvě kolekce pro Armani, čtyři kolekce River Island a v současné době je mluvčí pro MAC a Viva Glam a novou tváří kampaně „Secret Garden“ pro Dior.

Rihanna je globální velvyslankyní PUMA, kde působí také jako kreativní ředitel a svým citlivým stylingem a inovací se podílí na kolekcích PUMA. Od července 2015 je Rihanna také přispívající kreativní ředitel značky Punk & Poet pro fi rmu Stance. Dráha umělce, který si říká Weeknd, k úspěšné druhé studiové desce „Beauty Behind The Madness“ se vzpírá všem konvencím. Vyhýbal se odhalovat svůj obličej a učinil tak až více než rok poté, co vydal svou první píseň online. Příběh sám je dnes již legendární. V roce 2011 vydal nedotknutelnou sérii tří kritikou ceněných mixtapes – „House Of Baloons“, „Thursday“ a „Echoes of Silence“ a internet vybuchl nadšením, chválou a spoustou teorií, zatímco on osobně mlčel. Brzy se však jeho dosah exponenciálně rozšířil. Spojil se s Ariana Grande a na světě byl platinou ověnčený hit „Love Me Harder.“ Hranice mainstreamu pak pokořil vydáním „Earned It“ (Padesát odstínů Šedi) počátkem roku 2015.

Soundrack k fi lmu se stal trojnásobně platinový a užil si 27 týdnů v žebříčku Billboard. Skladba „Can’t Feel My face“, která formálně vzešla z nahrávky Beauty Behind The Madness, se usadila na první příčce výše zmíněné hitparády a deska samotná se stala zlatá pouhé dva týdny po vydání. Kromě toho, skladba „The Hills“ byla ofi ciálně certifi kována pětinásobnou platinou.

Dodal: Petr Novák
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 25. 11. 2015 13:00
Chovancová, Michaela. 2015. Globální superstar Rihanna oznamuje termíny The Anti World Tour. Vychytané.cz. [Online] 25. 11. 2015. [Citace: 29. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9710. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Globalni-superstar-Rihanna-oznamuje-terminy-The-Anti-World-Tour
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.103s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: úterý 29. listopadu 2022 23:24