Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Sonne Edition představuje kluky z Oh-la-la agency - rozhovor

O velikonoční neděli 23.3.2008 zavítají do Topolné na uherskohradišťku pánové, baviči a djové Xtr s Wizardem, kteří se nám představí ve společném setu na party Sonne Edition 4. Přinášíme biografie a rozhovory s tímto hardtechno duem.
Přidat na Facebook
Rozhovor k velikonoční Sonne Edition 4

Ahojte kluci,

Dne 23.března 2008 vystoupíte na slovácké kalbě Sonne Edition 4 na hlavní stage. Jak se na tuto akci těšíte?
Xtr: Já se těším jako malé dítě, akce agentury Strobe mám velmi rád a cením si toho co dělají už dlouhou dobu pro udržení taneční scény na Zlínsku. Nikdy jim nešlo o peníze, ale o hudbu. A dávají do svých akcí srdce. Se slzou v oku vzpomínám na Bayday a podobné mejdany, kde nám bylo všem sakra dobře...

Wizard: Moooooccccc...

Na koho se ty osobně těšíš na SE 4?
Xtr: Hehe, asi to bude znít divně, ale na to, až si po dlouhé době zahraju s Wizardem, protože jsme spolu řádili naposledy na Trnkobraní a od té doby je tohle naše první společné vystoupení. Asi budeme jak urvaní z řetězu, tak si dejte bacha, ať na vás nepřiletí nějaký vinyl!!! Hned potom samozřejmě na Comu s Lucaschem, tihle dva týpci jsou prostě stejně střelení jako my :)

Wizard: Na všechny účinkující, které uvidím po dlouhé době... no a na partypeople, kteří si přijdou zařádit...

Jaký byl pro tebe rok 2007?
Xtr: Hektický, divoký, veselý, úspěšný, plný energie, akcí a zajímavých lidí… kdyby takový byl každý rok mého života, tak bych si nestěžoval.

Wizard: Celkem úspěšný. Hodně dobrého a kvalitního hraní třeba se CJ Bollandem, Benem Longem atd …

Ve druhé polovině roku 2007 začal fungovat nový program IDJ.CZ jak se na to díváte odstupem času? Přináší vám to něco nového?
Xtr: Já mám radši YouPorn.com, je tam všechno bez obalu :-D Ne, vážně… přiznám se, že jsem měl v tyto systémy nedůvěru (netýká se konkrétně idj.cz, ale podobných webů obecně), ale později jsem změnil názor. Asi hlavně díky B.UNQ!, která mi v tomhle trošku otevřela oči… hlavní význam vidím v komunikaci, spíš než v self-promotion. A tady právě má idj.cz mezery, za které ale nemůže, všichni se zaregistrovali a čekají co bude :-D Ale asi jsme to jen my sami, kdo může celý tento projekt posunout dál. Takže producenti – nepřestávejte sypat tam muziku, DJové své termíny a sety a hlavně zkusme to využít jako něco, co nás spojuje.

Wizard: Určitě hromada nových tváří a známostí, navíc je pár lidí, které jsem dlouho neviděl a netušil, co se s nimi děje, jak se mají a neměl jsem na ně kontakt a na IDJ jsme se třeba i po několika letech opět potkali … takže super …

Nebuďme u roku minulého ale pojďme do toho současného, jaké máte plány a přání do roku 2008?
Xtr: Míň pracovat, víc odpočívat, více se věnovat muzice a lidem okolo mě. Udělat pár nezapomenutelných akcí, najít si čas trošku tvořit muziku a dokoupit pár hraček do studia (bagr, nafukovací pannu a plyšáka).

Wizard: Aby byl alespoň tak úspěšný jako byl ten předchozí… plánu je hodně … budeme pořádat a absolvovat několik akcí s lidmi jako je Arkus P, Mario Ranieri, atd … radši ale nepředbíhat, nebo se všechno nevyplní …

S jakým velkým DJem ses potkal nebo by ses rád v budoucnu setkal?
Xtr: Na tuhle otázku je jednoduchá odpověď – v jedné osobě Mario Ranieri. Ať už jsem jej potkal v Olomouci nebo v Plzni, tak vždy byl normální a bez hvězdných manýrů. Jeho produkce už tolik normální není, ale on ani nechce aby byla, čímž mě naprosto fascinuje. Je to jediný člověk, kterého z celé hard-techno scény uznávám. Má svůj styl, posouvá hudbu dál, je jako jeden z mála dobrý DJ i skvělý producent, dává svou hudbou najevo svůj názor na věci okolo něj a nestará se o to, jestli ten názor někdo přijme. Těším se na to, až si v létě s tímto člověkem zahraju na letním festivalu a 19.7. Vám ho přivezu pravů Valašsků veselicu :)


Wizard: Dave Angel, Jeff Mills
.Štěpán
(Štěpán Prachař)
pondělí 3. 3. 2008 08:00
Prachař, Štěpán. 2008. Sonne Edition představuje kluky z Oh-la-la agency - rozhovor. Vychytané.cz. [Online] 3. 3. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=971. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Sonne-Edition-predstavuje-kluky-z-Oh-la-la-agency---rozhovor
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.101s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:34