Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Totálního nasazení slaví 25 let


Přidat na Facebook
Slánská skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ oslaví poslední listopadový víkend neuvěřitelné čtvrtstoletí svojí existence. Kapela vznikla na konci listopadu roku 1990 z party spolužáků slánského gymnázia, kteří si tehdy jen tak pro zábavu založili kapelu, aby se z ní po 25 letech stala jedna z nejúspěšnějších kapel svého žánru v České republice.

Punk-rockové trio Sváťa, Karloss a Franky naplánovalo k 25. výročí kapely na celý letošní rok spoustu překvapení. Tím prvním už bylo samotné zahájení 25. sezóny, které proběhlo únorovým turné po Turecku. Na exotickou koncertní šňůru pak navázala řada dalších koncertů po klubech a kulturních domech, nabitá festivalová sezóna a právě probíhající podzimní akustické turné, které je v plném proudu. Už na konci února vydala kapela nové výběrové album s názvem “25 LET ČERNOBÍLÝ SVĚT“, kde najdete dvacet největších hitovek z celé éry Totálního nasazení, nyní v rámci koncertní šňůry UNPLUGGED TOUR 2015 pak vyšlo další CD “UNPLUGGED DIVADLO SLANÝ“. Toto album, na kterém se nachází nejen loňský akustický živák, ale také tři zbrusu nové unplugged songy, nelze nikde koupit – dostane ho každý zdarma ke vstupence pouze na některém z právě probíhajících akustických koncertů. Křest tohoto CD proběhne v sobotu 28. listopadu na místě, kde přesně před rokem album vzniklo, v Městském divadle Slaný.

Hlavní oslava 25 let Totálního nasazení se uskuteční v pátek 27. listopadu v pražském klubu Rock Café. Bude to jediné neakustické hraní mimo probíhající unplugged turné, kapela slibuje dvouhodinový průřez celým čtvrtstoletím její historie a celý koncert bude natáčen jako live DVD. Na akci vystoupí hosté z řad bývalých členů i spřízněné skupiny Zakázaný ovoce, Deratizéři, Covers for Lovers a Reckless, celým večerem bude provázet Petr Vydra, známý z populární stand up show "Na stojáka". Akce začíná už v 18 hodin a prvních dvě stě návštěvníků obdrží ke vstupence poslední DVD Charóne, ty jsi nás převez.

„Na akci a vlastně i na všech dalších zbývajících letošních koncertech bude také možno si v originálním balení zakoupit speciální 17° polotmavé pivo Totální nasazení, které pro nás k našemu výročí uvařil slánský pivovar Antoš, “ doplňuje pozvánku zpěvák a baskytarista, zákládající člen slánských „Totáčů“, Sváťa Šváb a dodává: „Přijďte s námi oslavit naše čtvrtstoletí a užít si náš narozeninový koncert.“

Více info na:
www.totaci.cz
http://bandzone.cz/totaci
www.facebook.com/totaci
www.forfunagency.czDodal: Aleš Uhlíř
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 24. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Totálního nasazení slaví 25 let
. Vychytané.cz. [Online] 24. 11. 2015. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9706. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Totalniho-nasazeni-slavi-25-let

Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.078s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 11:38