Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

THE PAPER KITES se v lednu zasní v Praze

Australská indie folk rocková skupina The Paper Kites zavítá s novým albem twelvefour do pražského Rock Café 26. ledna 2016.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
THE PAPER KITES
úterý 26. ledna 2016 21:00
(konec +- středa 27. ledna 2016 04:00)
Rock Café
Praha (CZ)
Předprodej lístků za 390 Kč začne v pátek 20. listopadu na GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Historie kapely The Paper Kites se datuje do doby, kdy spolu Sam Bentley a Christina Lacy chodili do školy. V roce 2010 se skupina rozrostla na současných pět členů. Ve stejném roce vydali přelomový singl Bloom – skladbu, která definovala jejich zvuk na dlouhou dobu dopředu. I přes velký úspěch však kapela i nadále vyráběla všechny singly vlastnoručně. Tento osobní přístup k hudbě i fanouškům jí i nadále zůstává a projevuje se i ve tvorbě videoklipů, které si kapela také natáčí sama. Následovalo vydání dvou EP Woodland a Young North a turné s Bombay Bicycle Club. Debutového alba States se fanoušci dočkali až v roce 2013. Na první americké turné vyjeli spolu se City and Colour. Druhé album twelvefour vydali The Paper Kites letos v srpnu. Koncepčně pojatá deska obsahuje pouze skladby složené mezi půlnocí a čtvrtou hodinou ranní. O netradičním způsobu práce byl natočen i dokumentární film režiséra Matthew J Coxe.

Přijďte zjistit, jak znějí snové melodie z nového alba The Paper Kites v úterý 26. ledna do pražského Rock Café.

THE PAPER KITES (AU) will dream in Prague in January
Australian indie folk rock band The Paper Kites will bring their new album twelvefour to Rock Café Prague on January 26th 2016. Presale will start on Friday November 20th via GoOut.cz and Ticketpro for 390 CZK.

The Paper Kites' history started when Sam Bentley and Christine Lacy were at school together. They got three more band members in 2010 and released breakthrough single Bloom – the song that defined the band for a long time. Despite huge success, the band stayed DIY. This unique approach is also applied in music videos shot by the band itself. Shortly afterwards, two more EPs called Woodland and Young North followed. The Paper Kites supported Bombay Bicycle Club on their Australian tour. The debut album States was released in 2013 followed by US tour with City and Colour. Second full-length album twelvefour was released in August. The interesting fact is that the whole record was composed between midnight and 4 AM. Matthew J. Cox directed a documentary movie about making of this album.

Come to discover the melodies from the new The Paper Kites album on Thursday January 26th to Rock Café Prague.

Zdroj: Fource
Missquire
(Michaela Chovancová)
pondělí 23. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. THE PAPER KITES se v lednu zasní v Praze. Vychytané.cz. [Online] 23. 11. 2015. [Citace: 25. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9695. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/THE-PAPER-KITES-se-v-lednu-zasni-v-Praze
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.118s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 44.197.111.121
Serverový čas: pondělí 25. září 2023 12:51