Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Konec prokrastinace v Uherském Hradišti

V roce 2013 vydal Petr Ludwig knížku s názvem Konec prokrastinace a rozpoutal tím obrovskou vlnu diskuzí na téma, jak se zbavit chorobného odkládání úkolů a efektivně pracovat s časem.
Přidat na Facebook
Se stejnou tematiku uspořádal také desítky beznadějně vyprodaných přednášek. Ve čtvrtek 3. prosince v 18 hodin v kině Hvězda se s ním konečně setkají i zájemci v Uherském Hradišti. Přednášku pořádá sdružení Mysli Jinak, za jehož vznikem stojí Marek Pochylý, zakladatel Slováckého beachového léta.

Smyslem přednášky je naučit účastníky, jak potlačit prokrastinaci – chorobné odkládání úkolů a povinností. První část se věnuje tomu, jak zvýšit vnitřní motivaci a snížit emoční nechuť. Druhá část řeší plánování času, stanovování priorit a věnuje se tomu, jak zvládat pozitivní návyky. Dnešní studie ukazují, že naše vůle funguje podobně jako svaly a dá se posilovat. Z přednášky si účastník odnáší konkrétní metody, které mu dlouhodobě pomohou zavádět nabyté znalosti do praxe.

„Možná někteří z vás zaregistrovali, že právě Petr Ludwig seděl v letadle, které muselo nedávno v Amsterodamu nouzově přistát kvůli výpadku motoru. Sestup na pevnou zem byl velmi dramatický a bude s lehkým odstupem velmi zajímavé sledovat Petrův pohled na tento zážitek,“ dodává další zajímavost Marek Pochylý.

Do konce roku Mysli Jinak chystá ještě několik zajímavých přednášek. Po uhrazení nutných nákladů budou veškeré zbývající finance, získané ze vstupného, převedeny na konto Benefice Slováckého beachového léta.

8.12. Mysli Jinak VIP (Tomáš Krcha, Tomáš Mazáč, Petr Gabriel, Leoš Novotný, Marek Pochylý…)
19.12. Realitní shaker (Nela Kubasová)
21.12. Jak životní styl ovlivňuje naši psychiku a chuť do života (Vít Schlesinger + hosté)

Ze zmiňovaných osobností si dovolujeme upozornit především na Toma Krchu, staroměstského rodáka, který bude přednášet 8. 12. v kině Hvězda. Už několik let pracuje pro společnost Adobe, jednu z celosvětově největších firem v oblasti digitálního marketingu a řešení digitálních médií.

„Svou hvězdnou kariéru ve společnosti Adobe odstartoval po absolvování uherskohradišťského gymnázia. Po krátké zastávce v Praze se přesunul do San Francisca a začal přednášet na konferencích po celém světě, doposud uskutečnil kolem 200 přednášek o tvorbě grafiky, webů, mobilních aplikací a her ve městech jako Peking, Singapore, Manila, Jakarta, Los Angeles a San Francisco. V Adobe pracuje 7 let, z toho 3 roky v San Franciscu, kde momentálně pomáhá řídit vývoj nového nástroje pro designery. Bez nadsázky má to štěstí ovlivňovat životy spousty lidí po celém světě využívajících nástroje či produkty této společnosti,“ přibližuje osobnost Toma Krchy Marek Pochylý.

Dodala: Petra Kučerová
Missquire
(Michaela Chovancová)
neděle 22. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Konec prokrastinace v Uherském Hradišti. Vychytané.cz. [Online] 22. 11. 2015. [Citace: 28. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9690. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Konec-prokrastinace-v-Uherskem-Hradisti
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.094s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.239.154.240
Serverový čas: pondělí 28. listopadu 2022 17:04