Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

Proslulý klub Fabric přijede rozpálit Sonny Wharton

Známý ostravský klub Fabric vyhlíží talentovaného DJ a producenta z Anglie Sonnyho Whartona.
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
CALLING all the ravers
pátek 20. listopadu 2015 21:00
(konec +- sobota 21. listopadu 2015 04:00)
Fabric
Ostrava 2 (CZ)
Vycházející hvězda tech house a house music, která svou energickou hudbou zásobuje i velikána, jakým je Carl Cox, se v legendárním domově elektronické taneční scény představí v pátek 20. listopadu v rámci akce zvané „CALLING all the ravers“.

DMC Magazín Whartona před časem představil jako jednoho z nejkvalitnějších mladých producentů. „Krouží kolem jedno hudební vydavatelství za druhým. Má vlastní úžasnou klubovou noc. O něm toho ještě hodně uslyšíme,“ nešetřil chválou světoznámý magazín.

Anglický šikula si stále více podmaňuje i taneční scénu na Ibize. Pravidelně hraje ve špičkových klubech jako Amnesia, Space, Pacha nebo Ministry of Sound. Jde za ním nezapomenutelná show a pozitivní energie, díky které se stal miláčkem publika všude, kde rozdával radost na vlnách house music.

Své o tom ví i česká party veřejnost, kterou Sonny Wharton uvrhl do extáze během 16. narozenin nejstarší české klubovky Climax, kde byl hlavním zahraničím hostem. A stejně tak umně si počínal na červencovém tanečním festivalu Beats for Love.

Ne nadarmo o něm Fatboy Slim prohlásil: „Hltám všechno, co Sony právě dělá. Pro mě je producentem roku.“ Hudební legenda Carl Cox se zase nemohl nabažit Whartonova hitu Reindance, kterou označil za jednu ze svých nejoblíbenějších skladem letošního roku. Jeho tvorbu podporují i další těžké elektronické hudby jako Pete Tong, Arman Van Helden nebo Steve Angello.

Zrekonstruovaný klub Fabric se pod novým vedením snaží navázat na časy, kdy patřil mezi absolutní špičku české taneční scény a sázka na dravé mladí v podobě Sonnyho Whartona a dalších talentovaných DJs je bezesporu správnou cestou k návratu na výsluní.

Dodal: Matyáš Ožana
Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 17. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. Proslulý klub Fabric přijede rozpálit Sonny Wharton. Vychytané.cz. [Online] 17. 11. 2015. [Citace: 30. 11. 2022.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9672. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/Prosluly-klub-Fabric-prijede-rozpalit-Sonny-Wharton
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.079s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2022
Vaše IP: 34.229.119.176
Serverový čas: středa 30. listopadu 2022 02:15