Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

UNITED ISLANDS na 3 dny přejmenují Kongresové centrum Praha na PACOOL

Poslední předvánoční víkend, 18. - 20. 12. 2015, promění UNITED ISLANDS pražské Kongresové centrum v otevřené vánoční tržiště UNITED PACOOL MARKET.
Přidat na Facebook
Prostor, kde se potká kultura s kvalitními produkty od českých designérů, mladých umělců a značek, bude ideálním místem pro všechny, kteří odkládají nákupy vánočních dárků na poslední chvíli. Jako stěžejní program marketu jsou připraveny tři koncerty výrazných českých zpěvaček – Lenky Dusilové, Moniky Načevy s Michalem Pavlíčkem a kapely Lanugo.
UNITED PACOOL MARKET bude volně přístupný, vstupenky na tři Vánoční koncerty jsou ode dneška v předprodeji na www.goout.cz, na www.ticketpro.cz a v kamenných prodejnách Ticketpro.

„Myslíme na lidi, kteří se vánočním shonem nechtějí stresovat již v listopadu. Přesně pro ně jsme připravili UNITED PACOOL MARKET poslední předvánoční víkend“ říká organizátor akce Martin Kořínek a dodává, že zde najdete vše jednoduše na jednom místě. Od designu, umění a nezávislé módy, přes knihy, hudbu, literaturu a šperky až po pravé české stromky, kapry, poctivý svařák a město Praha jako na dlani. Letos stres z nakupování Vánočních dárků nezažijete.

Těšíme se na Vás, tým United Islands
Missquire
(Michaela Chovancová)
středa 11. 11. 2015 08:00
Chovancová, Michaela. 2015. UNITED ISLANDS na 3 dny přejmenují Kongresové centrum Praha na PACOOL. Vychytané.cz. [Online] 11. 11. 2015. [Citace: 29. 5. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9650. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/UNITED-ISLANDS-na-3-dny-prejmenuji-Kongresove-centrum-Praha-na-PACOOL
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

Reklama. Chcete ji také?
o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.098s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.238.113.236
Serverový čas: pondělí 29. května 2023 07:24