Reklama. Chcete ji také?
Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!
Reklama. Chcete ji také?

MoOn:Sherry vol. 5 již v pátek v Akropolis!!

House music laděná od Deepu, přes Funky, Classic až po Tech, ale i řádná dávka Oldchool Breaks v podání skvělých účinkujících, legendární čeští Djs, ale i zahraniční host, který v naší domovině hraje úplně poprvé, nebo tanečně divadelní warmup show?
Přidat na Facebook
Článek se týká akce
MoOn:Sherry vol. 5
pátek 13. listopadu 2015 22:00
(konec +- sobota 14. listopadu 2015 05:00)
Palác Akropolis
Praha (CZ)
To vše je pátý díl taneční veselice MoOn:Sherry, která se pravidelně koná v paláci Akropolis. Nalaďte se na tu správnou vlnu líbivé a jedinečným umem vybírané hudby a přijďte si zatančit do útulných prostor „Akráče“.

Pátým dílem večírku, který je vždy v režii Vychytane.cz Djs Crew vás provedou rezidenti, které můžete na akci potkávat od samotného začátku a kterými jsou live projekt 4BeCome1, tentokráte opět v doprovodu neuvěřitelného hudebního mága z Běloruska, kterým je klarinetista a flétnista balkánské kapely Circus Problem Bohdan Skibinskyy. Jejich vystoupení bude mix Deep houseu, klasického houseu, ale také tvrdšího Tech houseu i s prvky klubového techna. A to vše za doprovodu živých nástrojů.


4BeCome1


Dalšími tradičními účinkujícími bude dvojka J.V.Matty a Nepallos, která, jak již bývá zvykem, svým vytříbeným vkusem uzavře MoOn Stage (Malá scéna) a jistě z vás všech dostanou poslední zbytek energie, který budete díky energy drinkům po celou noc sbírat. J.V.Matty


Nepallos

Na Sherry stagei (Divadelní bar) se můžete již od začátku akce těšit na novou členku Vychytane.cz Crew, kterou je legendární matadorka naší taneční scény, bývalá členka Roxy Bookingu, Djane Miss B. Ta, hrající stále z gramofonů, chystá na návštěvníky zmiňovanou dávku Oldschool Breaks s nezaměnitelným zvukem klasického vinylu. 


Djane Ronica, jemná slečna na pohled, drsná dáma za Dj pultem, bude Sherry stage uzavírat svižným Tech housem, který umí namíchat tak rázně jen ona! Je na to se těšit.


Ronica

Hlavními hosty pátého dílu budou legendární, ve všech kruzích známý speaker Rádia 1, promotér, showman, obrovský znalec elektronické hudby a hlavně Dj v jedné osobě, Josef Sedloň. Jsme moc rádi, že právě Josef zavítá na MoOn:Sherry a že po delší době bude jeho set ryze Deep a Tech houseový a že se na něj, jak sám říká, moc těší, protože tím pádem je to záruka opravdové jízdy! Těšte se na něj na Sherry stagei, kde bude z obou stran okupován krásnými slečnami, v podobě Djane Miss B. a Ronici.


Josef Sedloň

Posledním hostem bude naprostá novinka a premiéra v našich luzích a hájích! Pozvali jsme si totiž německého Dje z blízkých Drážďan, který je v soukromý profesionální voják německé armády a který si říká Dj SashEn. Je to poměrně mladá krev, začínající, ale naopak velmi talentovaný Dj, který svou vizi Deep house music podává s neuvěřitelným citem a jeho selekce tracků má hlavu a patu. Klučina, který je odkojen na gramofonech a který od nich neupustil ani v dnešní době a hraje na ně stále. Což se cení! Jeho pravidelné večírky v Nachtcafé Meissen jsou ve své podstatě již legendární.


SashEn

Věříme, že novou krev, nové jméno a skvělého hudebníka oceníte a přijdete si ho poslechnout, protože tento Dj a brzy i producent se nám ještě ukáže!!

Jako poslední část pátého dílu naší akce, bychom chtěli představit Gold Uzi Cartel! Že nevíte co to je? Nebo co si vlastně pod tímto pojmem představit? Věřte, že tato absolutní novinka Vás dostane. Přijďte již ve 22:00 na Sherry stage, kde v režii této až 20ti členné crew mladých holek a kluků uvidíte jejich teatrálně tanečně divadelní show, která bude předcházet oficiálnímu programu. Staňte se na chvilku součástí jejich světa, kterým je kalifornský styl života zlaté mládeže ala „gangsta hiphop style“ a okuste tuto úsměvnou a ležérně naladěnou atmosféru. Staňte se součástí jejich nového promo videa!!
Doražte včas!! Začínáme již úderem 22. hodiny!

Program:
MoOn stage line:
22:00 – Gold Uzi Cartel show

22:30 – 4BeCome1 with Skibinskyy – live (CZ/BLR)

01:00 – SashEn (DE)

03:00 – J.V.Matty & Nepallos


Sherry stage line:
22:00 – Miss B. (oldschool breaks)

00:00 – Josef Sedloň

02:00 – Ronica

Kompletní informace naleznete také na Facebook události: 

http://www.facebook.com/events/635219283247334/

Missquire
(Michaela Chovancová)
úterý 10. 11. 2015 18:00
Chovancová, Michaela. 2015. MoOn:Sherry vol. 5 již v pátek v Akropolis!!. Vychytané.cz. [Online] 10. 11. 2015. [Citace: 15. 7. 2024.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=9645. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/MoOn:Sherry-vol.-5-jiz-v-patek-v-Akropolis!!
Reklama. Chcete ji také?
Reklama. Chcete ji také?
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.11s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2024
Vaše IP: 35.172.230.21
Serverový čas: pondělí 15. července 2024 02:14