Aktuální akce
Prosím zkontrolujte si, jakou oblast máte vybranou vpravo nahoře na stránce.
Nebo jednoduše nemáme v databázi žádnou další akci. Víte o nějaké? Řekněte nám o ní ve formuláři zde!

ILLUZIONIST CREW ve Zlíně – Stahujte sety!

Již tento pátek 29.2.2008 se ve zlínském klubu Golem představí projekt Illuzionist djs crew, kteří nejsou žádnými nováčky na Československé Hip Hop scéně..
Přidat na Facebook
Team tří špičkových djs z Brna tvoří dvojice Dj Maztah a Dj Chocolatic, kteří jsou jedni z nejrespektovanějších hip-hop party djs v ČR a SR! Třetím do party je Dj Opia, který kromě djingu je i jeden z nejvýraznějších producentů na Československé scéně!

Unikátní spojení tří top djs v jednom setu je postaveno na equipmentu, který tvoří 5 gramofonů, 3 mixpulty, 3 notebooky Apple Macbook se Serato Scratch Live, efektový modul a sampler Akai MPC 2000 xl. Díky tomuto setupu a technické zručnosti djs, prověrené několika ITF tituly, jsou sety Illuzionists perfektní ukázkou dynamického party djingu s prvky turntablismu. Škatulka hip-hop je pro ně tabu a snaží se lehce proplouvat mezi styly, jediným kriteriem výběru je non stop zaplněný taneční parket. Illuzionists nepopírají své kořeny, proto základ jejich setů tvoří hip-hop a r´n´b. Avšak více než časté výlety do oblasti funky, jazz, breakbeat, dnb, disco či rock z nich dělají špičku multižánrových djs v České republice.A abyste věděli,že je tomu opravdu tak,přinášíme ochutnávku několika setů illuzionist .

Takže poslouchej a přijď poslechnout LIVE !!! Pozor na konci článku SOUTĚŽ O VOLŇÁSKY!

Stahuj sety DJs!

http://www.zshare.net/audio/239522528c1c50/" target="_blank"> live Rio de Riviera
http://www.zshare.net/audio/3089824a0ecb46" target="_blank">illuzionists live for t-music hip-hop jam 2007.mp3
http://www.zshare.net/audio/7297141c54f771/" target="_blank"> DJ Maztah live FX Bounce! 24.1.2008

Dále výstoupí z Anglie pochazející mc EMDEE v doprovodu djeje TUCA, na jejichž energickou show plnou kvalitního anglického rapu Zlín dlouho nezapomene. Novinkou na N.F.W. Night bude světelná show.

Také malé překvapení týkající se doprovodu Illuzionist, jejich hypemana, kterým ve Zlíně nebude nikdo jiný než samotný Jay Diesel

....při této příležitosti vám přinášíme horkou novinku debutový singl brněnských turntablistů "Illuzionist feat. Tafrob and Jay Diesel" volně ke stažení.

Nový singl "Illuzionist feat. Tafrob and Jay Diesel"
stahuj zde


A pro všechny soutěživce máme menší soutěžní otázku o pár volných lístků na tuto zajímavou akcičku. Stačí si narolovat dolů a správně zdpovědět na soutěžní otázku!Zde máte slibovanou soutěž :o)Takže na párty, za bezkonkurenčních 89 babek vás zve N.F.W crew

N.F.W Crew
majkl
(Michal Gaja)
středa 27. 2. 2008 08:00
Gaja, Michal. 2008. ILLUZIONIST CREW ve Zlíně – Stahujte sety!. Vychytané.cz. [Online] 27. 2. 2008. [Citace: 24. 9. 2023.] http://clanky.vychytane.cz/clanek.php?id=964. ISSN 1802-2677.
link na článek: http://clanky.vychytane.cz/ILLUZIONIST-CREW-ve-Zline-–-Stahujte-sety!
Hledání na Vychytané.cz
text-fotky-akci DJ-vystupující

Prohledávat:   články    akce   
Seznam redaktorů naleznete zde
Všechno nejlepší!!
Dnes slaví narozeniny člen redakce! Redakce Blahopřeje! ;) 
Fotoreporty z akcí
Nezobrazil se vám žádný fotoreport? Nebo ten správný? A vybrali jste si o pár řádků výše ten správný region? ;)

o serveru Vychytané.cz
(c) Vychytané.cz, 2003-2009. Všechna práva vyhrazena. Použité zdroje citujeme dle normy ČSN ISO 690. Registrace ISSN: 1802-2677. | Více o Vychytané.cz
Pravidla mediálního partnerství | Chcete se k nám přidat? Neustále hledáme fotografy a fotoreportéry! | Jak fotíme a které fotky nestahujeme | Chcete nám uploadovat fotoreport? Můžete!
Máte problém se zobrazením? Zkuste znovu načíst nastavení stránky. Generování stránky trvalo 0.073s.
 

Odkazy, které by vás mohly zajímat..


(c) Vychytané.cz, 2004-2023
Vaše IP: 3.235.188.113
Serverový čas: neděle 24. září 2023 06:43